Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. РЕШЕН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 3p
    3p е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    19
    #1

    Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. РЕШЕН

    Здравейте,

    Проблемът ми е следният. След дълго чудене и избиране на нов ТВ се спрях на това: PANASONIC TX-29PS12P , като го купих от тук: http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09016292 . Впечатленията ми до момента са добри, телевизията се вижда добре, игрите от конзола (след като се снабдих с RGB кабел) също изглеждат добре.

    Проблемът е, че когато изкарам от компютъра картина за да гледам филми на тв-то всичко е наред с изключение на звука. Звука изкаран от звуковата карта и вкаран в ТВ-то (посредством стерео-букса->чинчове) е отвратителен и по-точно има едно постоянно бучене, което на колоните на компютъра го няма, така че изключвам да е настройка на звуковата карта. Звук има, но е слаб и се чува постоянно бучене. Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподел решението защото не вярвам това да е нормално. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #2

    Re: Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. Има ли решение?

    Провери си "масата" на кабела,ако си на кабелна си измъкни кабела,по-някога на определени модели има смущения когато е включена кабелната.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Re: Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. Има ли решение?

    Задължително е "измъкването" на кабела , независимо дали си с кабелна или си на антена. Не знам защо , но при мене беше същото.
    Добавено: Пиши дали се решава така проблема.

  5. 3p
    3p е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    19
    #4

    Re: Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. Има ли решение?

    Месри за съветите. Довечера ще пробвам и ще пиша.

  6. 3p
    3p е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    19
    #5

    Re: Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. Има ли решение?

    Снощи пробвах да изключа кабелната и всички проблеми изчезнаха. Картината се подобри значително спрямо това като има кабелна и звука е както трбява. Почетох други теми със същият проблем и хората съветват закупуването на това: http://www.lug.bg/product_info.php?products_id=239 , тия дни ще се снабдя и ще ъпдейтна темата отново.

  7. 3p
    3p е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    19
    #6

    Re: Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. РЕШЕН

    След закупуване на протектора от горният ми пост всичко заспа. Вече няма нужда да изключвам кабелната за да гледам филми от компютър.

    Имам още един въпрос:

    Как най културно да реша проблема с постоянното сменяне на кабела за звука от компютъра понеже в момента ползвам тонколони за пс-то и отделно като гледам филми трябва да ги изключвам за да преместя звука на телевизора?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    22
    #7

    Re: Проблем със звук на PANASONIC TX-29PS12P. РЕШЕН

    Привет
    За мен най-добре е да си поставиш още една звукова карта - при мен е така. Използвам вградената карта за филми, а допълнителната за слушалките.
    Спокойно можеш да настроиш в плейъра си /bsplayer примерно/ през коя карта да подава звука.
    Мисля това е най-културното решение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Asus P5VD2-MX проблем със звука Решен
    От MAKAPOB във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 27-09-08, 14:34
  2. Проблем с кирилица в *.pdf - РЕШЕН
    От Bibi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-11-06, 17:48
  3. Nokia PC Suite - проблем - решен
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-06, 15:06
  4. Проблем - решен!Как? С флаш на БИОС-а:)
    От Poinovito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-11-05, 21:08
  5. ~@ Проблем с един от партишъните - решен @~
    От proff във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 20-05-04, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе