Резултати от 1 до 5 от общо 5

Panasonic VIERA TX-P50UT30 въпрос ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    20
    #1

    Panasonic VIERA TX-P50UT30 въпрос ???

    Здравейте,
    днес се спрях на този модел телевизор:
    http://www.panasonic.bg/html/bg_BG/%...trackInfo=true

    хареса ми и съм готов да си го купя но това което ме притеснява е че в магазина не ми казаха точен отговор на въпроса дали ще мога да си вържа лаптопа към него т.к лаптопа ми няма HDMI и DVI изход а само VGA ???
    Лаптопа е Acer Aspire One AOA150 :

    http://www.euromall.bg/laptopi/netbo...S360B.020.html

    основно го ползваме със жена ми след работа за гледане на някой друг филм, сериял ,vbox и youtube така че ми е важно да знам дали ще мога да го вържа към въпросния Panasonic всеки съвет ми е от полза ???
    Благодаря предварително .

    П.с:-междудругото като купувах лаптопа преди около 3 години от D&G Варна ми продадоха и един кабел безкрайно скъп VGA to VGA и ми казаха че бил HD и на какъвто и телевизор да го вържа няма да имам проблеми възможно ли е това ??? На стария ми телевизор LG 32LC41 до преди няколко дена всичко беше наред но телевизора си замина....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #2

    Re:Panasonic VIERA TX-P50UT30 въпрос ???

    Щом лапайтопа няма хдми,значи не може да възпроизведе такъв сигнал.Ще гледаш с обикновени чинчове и няма да се насладиш на супер картина и ще гледаш само филми divx.Моят съвет е да помислиш за нов лаптоп.Ама първо купи тв-то- успех в избора........

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #3

    Re:Panasonic VIERA TX-P50UT30 въпрос ???

    Няма да стане.
    След като лаптопа ти има само VGA, ще трябва и телевизора който си вземаш да е с VGA вход.
    Поне до преди година Samsung, LG, Toshiba имаха такива, сега не знам.
    Има и VGA към HDMI конвертори - например http://www.procombg.com/product_info...ducts_id=10355 - не го препоръчвам, просто го намерих в нета.
    Но не се лъжи, че има VGA към HDMI (или DVI) и обратно преходни кабели - тези кабели работят само на някой видео карти, и обикновено си вървят в комплект с видеокартата.
    А това, че VGA кабела е бизкрайно скъп, едва ли е от значение. Важното е да не е безкрайно евтин. Почти всичко на средна цена върши нормална работа.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #4

    Re:Panasonic VIERA TX-P50UT30 въпрос ???

    Заради същата причина си поръчах докинг станция за лаптопаV на докинга поне има DVI и с преходник ще решавам проблема.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    20
    #5

    Re:Panasonic VIERA TX-P50UT30 въпрос ???

    Благодаря за съветите и мненията ....отказах се от Panasonic-а т.к се оказа че и флашките няма да му вървят както трябва като цяло в моя случай само допълнително ще си разигравам нервната система с търсене на някакъв вид решение !!!
    Взех Samsung 46D6500 цяла вечер го тествам и до сега няма проблем вързах го към лаптопа без грижи също и към рутера на интернета ....картината е перфектна 3D-то ме радва ...въпреки че нямам наблюдения върху други 3D телевизори .
    За въпросните конвертори днеска обиколих цяла Варна питах разпитвах и се оказа че няма такива ...може ли да поръчат и еди кога си щели да дойдат ...... и едва ли щяло да има ефект .
    Интересно ми е дали някой от форума има такъв конвертор и е осъществил заветното преминаване от аналогов към цифров сигнал понеже се оказа че мои приятел първо си е купил Panasonic-a без да се поинтересува и сега е в такава ситуация че гледа само телевизия ...... ???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic Viera и 3D субтитри
    От sp1der80 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 37
    Последно: 28-09-19, 14:44
  2. Въпрос за дистанционно за Panasonic Viera
    От tacho във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-12-14, 14:53
  3. Wi-Fi адаптор за телевизор Viera Panasonic
    От adgj във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 18-02-12, 01:04
  4. Panasonic Viera TX-P50G20E
    От dhtodorov във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 17-01-12, 21:30
  5. Субтитри за Panasonic Viera
    От gorogeorgiev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-11, 23:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе