Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #1

    Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    И двата телевизора са на промоция за по 1299лв, дайте ми съвет кой да избера ??? Ще се гледа Булсатком предимно мачове и филми . БЛАГОДАРЯ !!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #2

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Лично моята препоръка е Панасоника. Аз имам такъв и съм страшно доволен.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #3

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    А можели да се вържат към Панасоника мишка и клавиатура и каква по-точно и относно ФЛАШплеара има или го няма , ще мога ли да гледам клипове от Vbox например ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    53
    #4

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev Виж публикацията
    А можели да се вържат към Панасоника мишка и клавиатура и каква по-точно и относно ФЛАШплеара има или го няма , ще мога ли да гледам клипове от Vbox например ?
    От това което съм видял в магазина(и аз съм се спрял на него)момчето там ми пуска клипове от vbox-a i youtube-to с ХД качество и нямаше проблем и за клавиатура,но тук съм чел пък че няма флаш...дано кажат по компетентните....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev Виж публикацията
    И двата телевизора са на промоция за по 1299лв, дайте ми съвет кой да избера ??? Ще се гледа Булсатком предимно мачове и филми . БЛАГОДАРЯ !!!
    Третият: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev Виж публикацията
    А можели да се вържат към Панасоника мишка и клавиатура и каква по-точно и относно ФЛАШплеара има или го няма , ще мога ли да гледам клипове от Vbox например ?
    Панасоника няма флаш! Ако си гледал нещо, то е било пуснато от компютър и тв-то вързано като монитор - така да, може да се гледат, но с вградения браузър - НЕ. За мишка и клавиатура - всякаква стига да не искат драйвери, т.е. да са " plug and play".- така поне пише в упътването (не съм пробвал лично).
    За сега доколкото знам, само Самсунг имат вграден флаш плеър.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #7

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    И ЛГ имат флаш плеър.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #8

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    а реално колко херца е Самсунга и с какво освен флаш плеара превъзхожда Панасоника , и това че повечето модели залагат на активна 3д технология не е ли в ущърб за Панасоника ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #9

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev Виж публикацията
    а реално колко херца е Самсунга и с какво освен флаш плеара превъзхожда Панасоника , и това че повечето модели залагат на активна 3д технология не е ли в ущърб за Панасоника ?
    Аз все си мисля, че като избираш ТВ първото нещо, което трябва да ти хареса е ПЪРВО картината и след това всичко останало. За мен Самсунга загуби с тези матови панели и последния читав модел бе Д6000 с гланцов екран. Ако си се насочил към тази марка скачай на 7-ма серия и нагоре.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    50
    #10

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Аз ти препоръчвам да си вземеш Самсунг. И според мен изображението при Самсунг е много по-високо качество от това на Панасоник. Иначе наистина като избираш телевизор, основното нещо е да ти хареса картината. Останалите характеристики ги гледаме после Успех!

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Имах подобна дилема преди няколко дена и се спрях на Самсунга. Като плюсове за мен бяха активното 3Д, повечето настройки на картината и цветовете и плеъра който плейва всичко (макар и субтитрите да не са много големи).

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    34
    #12

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Следя коментарите защото и аз съм се спрял на Панасоника.
    blag0 кажи какво ти е мнението от пасивното му 3Д ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    53
    #13

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    аз от 2 дена съм собственик на панасоника 42-ката,немога да ти кажа много,но поне при мен по малко ми изморяват очите...сега съм на тема ДМС,подкарах филмите някак си,но субт немога засега...изчетох всичко тук по темата с ДМС,но с тоя руски....иначе няма да съжяляваш за тв-то...ти си на ход.....

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #14

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    Цитат Първоначално публикувано от evgenito Виж публикацията
    Следя коментарите защото и аз съм се спрял на Панасоника.
    blag0 кажи какво ти е мнението от пасивното му 3Д ?
    Според мен IPS матрицата е по-добрият вариант и затова аз лично се спрях на Панасоника. Ъгълът на виждане е много по добър от Самсунга. Нямам какво лошо да кажа за активното 3Д, но за да сте доволни от вашия ТВ Самсунг трябва да се уцели Самсунг матрица. Ако решите да се спрете на тази марка да е поне от 7ма серия нагоре. За мен последният добър модел беше Д6000. Аз използвам 3Д-то за гледане на научнопопулярни филми и Ф1 и съм много доволен, не натоварват очите. И друго все пак като си взимаш ТВ ти заради 3Д-то ли го взимаш или заради качеството на картината - отиваш, сравняваш ги свата и който ти грабне окото, действаш. Успех

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?

    И какво му е по-доброто на D6000 спрямо примерно ES6100? Питам понеже имам и двата телевизора и вторият превъзхожда модела от мниалата година по всичко. Ъгъл на виждане .... едва ли на Панасоника е повече от 178 градуса (колкото е и на Самсунга). А да, и на 6100 матрицата е IPS

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля за съвет. Избор между три модела
    От boby_ във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-14, 14:56
  2. Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:23
  3. PANASONIC TX-P42ST50E или SAMSUNG UE-40ES6100.
    От hanibal във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-12, 21:39
  4. PANASONIC TX-L37E5E, SAMSUNG UE-40EH6030 или TOSHIBA 40RL933G моля за съвет.
    От bracnica във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-11-12, 16:13
  5. PANASONIC TX-L42ET5E или SAMNSUNG UE-40ES6100 ?????
    От skolchev_pd във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 22-10-12, 18:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе