Резултати от 1 до 2 от общо 2

PANASONIC TX-P42ST50E или SAMSUNG UE-40ES6100.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    104
    #1

    PANASONIC TX-P42ST50E или SAMSUNG UE-40ES6100.

    Здравейте.
    Искам мнения и съвет за тези два телевизора.Бюджета е до 1300лв.
    За Панасоника чета че има много добра картина.Знам предимствата на Плазмата спрямо ЛСД-то,момента имам 42'' плазма Панасоник.Интересува ме;как се справя USB плеара със субтитрите, WEB-браузъра дали отваря всияко и подържа ли FLASH, подържа ли бежична клавиатура и мишка?Каква е разликата в 3Д-то между двата ,има ли по-добро?
    Самсунга е с два броя активни очила а на панасоника май ще се наложи отделно да се закупуват?
    С каква матрица е Самсунаг-а и добра ли му е картината?
    По принцип съм привърженик на плазмата предвид по-добрата картина.Но относно тази покупка , държа на по медиино ориентирания телевизор; отворен браузер , безпроблемна работа с безжична клавиатура и мишка, УСБ плеъра да подържа максимален брой формати и субтитри и максимално безпроблемно WI-FI свързване.
    P.S.Някъде мернах коментари за дефекти при Самсунг-а.Какви са те?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    6
    #2

    Отговор: PANASONIC TX-P42ST50E или SAMSUNG UE-40ES6100.

    Имам 40ES6100 от почти 8 месеца, досега само добри отзиви мога да кажа за него. От към мултимедия и картина е отличен, на вградения плеар му пускам по dlna (allshare) с Lan кабел FULL HD Blu ray рипове и MKV филми по 30-40GB с DTS звук. До сега от всички филми с тоя обем всички са тръгвали с перфектна картина и звук, самия плеар на телевизора е добър и един вид ми спести покупката на отделен външен медия плеар. Като пускам филми по wi fi до 10-12GB нЕма накъсване, за по големи от рода на 30-40 GB си трябва lan кабел. Вградения браузър също става, с една бежична клавиатура и мишка на logitech се връзва без проблем, по скъпия вариант е клавиатурата и мишка в едно на samsung към 180лв. Със субтитри проблеми не съм имал,стига да са с едно и също име като на филма и без много точки и тирета в заглавието, а 3D субтитри все още не съм пробвал. На булсат с HD приемник вади хубава картина на HD каналите, за SD може би плазмата ще предава по добре

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем Samsung 40es6100
    От kali_76 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-12-12, 13:38
  2. Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?
    От Georgi Penchev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 23-12-12, 14:50
  3. PANASONIC TX-L42ET5E или SAMNSUNG UE-40ES6100 ?????
    От skolchev_pd във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 22-10-12, 18:04
  4. Въпрос за SAMSUNG UE-40ES6100
    От ROBERT във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 15-10-12, 11:57
  5. SAMSUNG UE-40ES6100 vs PHILIPS 40PFL5507K
    От ilkopc във форум Samsung телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 12-09-12, 23:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе