Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с телевизор Panasonic TX-L 37G10E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #1

    Проблем с телевизор Panasonic TX-L 37G10E

    Здравейте!Нека компетентните,ако могат да помогнат и дадат своето мнение!Проблемът е следния:
    Абонат съм на кабелната телевизия в Самоков.На някои от цифровите канали липсва картина(има звук и субтитри),излиза надпис ''Няма видео''.Каналите на които липсва картина са не само HD,но и SD.На другия ми телевизор,който е LG всичко е ОК.Нивото на сигнала ми е отлично.Писах на Панасоник България,но нищо-не знаят какъв е проблема и ме насочват към техни сервизи(например К и К сервиз).Говорих с тях,но и те не знаят какъв може да е проблема-нямат и по-нов софтуер за моя модел телевизор(мисля ,че може от него да е проблема).Питах и техниците от кабелния оператор,но според тях досега никой не е имал такива оплаквания и проблема си е бил при мен в настройките на телевизора.В настройките,обаче аз няма какво да объркам.Задал съм страна Финландия при сканиране,а и пробвах с всички други страни ,но проблема пак си остава!Преди да напиша тази тема писах на модераторите във форума и според един от тях проблема е в оператора и опира до настройки на апаратурата му.Моля някой ,ако е имал такъв проблем ,нека да сподели!Ще съм благодарен на всички отзовали се!Весели празници на всички и весело посрещане на Новата година!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Проблем с телевизор Panasonic TX-L 37G10E

    Проблема е в настройките на оператора !
    /Провери и при други собственици на Панасоник от твоят град -на същият оператор/
    Този проблем с липсата на видео при ТВ Панасоник, го имаше и при М-сат Варна в продължение на години. Накрая се размърздаха и го оправиха, но пък все още не са си оправили настройките на EPG генератора и дава инфо само за настоящо и следващо предаване.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #3

    Отговор: Проблем с телевизор Panasonic TX-L 37G10E

    Благодаря!!!Ще говоря пак с тях и дано го решат проблема,ако изобщо им се занимава!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с телевизор Panasonic TH-42PV70PA
    От Pepifness във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-14, 22:21
  2. Продавам телевизор Panasonic 37G10E
    От buferato във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-05-13, 09:15
  3. Проблем с телевизор Panasonic 50S20
    От georgiev1973 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-10-12, 19:41
  4. Проблем с телевизор PANASONIC TX-32LE8PS
    От bg_tisho във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 26-02-10, 17:44
  5. Проблем с телевизор Panasonic
    От wolf във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 08-11-06, 18:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе