Резултати от 1 до 10 от общо 10

помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    3
    #1

    помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Здравейте ..... моя проблем е следния,
    преди няколко месеца си купих Panasonic TX-L50ET60B който ползвам за монитор на моето Пc
    предния ми Телевизор Лcд .. беше JVC 37инч,HD ready който закупих 2007г
    ... изумявам се .. на разликата в картината при пускане от компа ми 4ГБ Филм
    не зная защо но при ползването на JVC-То даваше по Красива и изящна картина от новия ми ЛЕД Телевизор Panasonic
    Питам се в мен ли е грешката или в новия ми Телевизор ....
    и какви екранни настройки да му направя за да дава най добра картина при гледане на HD от 4ГБ 8 15 20
    Разликата в картината наистина е огромна ... и не знам ... как да направя тази картина на новия ми Тв


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #2

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Нормално е, по-голям е. Гледай по-отдалече и по ще ти хареса.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    и това ли беше компетентен отговор ..... да наистина ....... колкото по голям толкова повече ГБ-ти ти трябват ....
    сещам се че наскоро бях в Испания на гости .... и хората там си имаха Samsung ... също толкова голям разликата беше само в парите,
    само с 200 евро повече ....
    забелязах за 1 месец че .... като пуснеш HD няма значение от youtube или свален от торент тракер ..... HD си беше HD
    което ме наведе до мисълта .. че направих голяма грешка като си закупих PANASONIC за почти 2000лв!
    за което мн съжелявам .... за моя грешен Избор .... Марката ме залъга ....ПАНАСОНИК ....сега ще го продам за 1000лв ...и трябва доплатя още 1000
    за нов .... защотото съм МАНЯК на КАЧЕСТВЕНА КАРТИНА >... а не на Фалшиви Марки!
    та ето решението на това което питах
    Благодаря за Инфото .... ИВО :Д

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Ако си го включил на режим "динамичен" няма как да не е лоша картината - ползвай за основа "филм" (или поне "стандарт") . За качествена картина можеше и да дадеш по-малко , но вече почти няма шанс за нова бройка - 50ST60 .
    Ето ти едни настройки за проба - Panasonic ET60 Picture Settings and Calibration (TC-L55ET60, TC-L50ET60)

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Благодаря .. пробвах го вече ..... ами ще се дърпат повече ГБ-ти
    на True Cinema ... ili Custum ... го ползвам понеже исчиства картината и фоновете ... но на Cinema и True Cinema им предава жълтиникав цвят ....
    ще го ползвам такъв .... ко да прайш .....
    като намалят цените на новите TV 4K .. ще си зема такъв .... до тогава ... ще го ползвам тоя Панасоник

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    26
    #6

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    предния ми Телевизор Лcд .. беше JVC 37инч,HD ready въпрос към iliyan 85 Дайте мнение относно средно бюджетен или ниско бюджетен телевизор за ориентация . Кое наложи да смените стария си телевизор . Кое е водещото при избора без което не бива да се прави компромис .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #7

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Да ти е идвало на ум, че не може да сравняваш два напълно различни телевизора с различен тип матрици, като вторият дори е 3D(тоест има допълнително залепен поляризиращ филтър)? За филмите които му пускаш дори не ми се говори.....

    Цитат Първоначално публикувано от iliyan85 Виж публикацията
    като намалят цените на новите TV 4K .. ще си зема такъв ....

  10. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #8

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Христослав, личи си, че човека хал хабер си няма от телевизори, матрици, сорс, какво влиза, какво се обработва, защо и т,н, гигабайти и не знам си какво. Нормално да говори така.И явно не е чел форума да се ограмоти. Да му дадем време. За това, който не разбира пуска тема и се надявам някой да му помогне, както направих и аз 2011г и до ден днешен се радвам на покупката си. Така ще направя и следващия път, като вече знам какво искам и търся и съвсем леки насоки ще са ми нужни да кажем)

    Относно панасоника - не бих взел, защото не харесвам ips панел, свикнал съм на дълбокото черно и по-хубави цветове на vA, за най-доброто плазмата - не ми върши работа, защото го ползвам и като монитор и ще го прегоря, а и съм нервак, не искам да й треперя. Обичам да пусна и да работи с леки корекции това-онова и айде. За настройките имаш 1 вариант - разбираш малко или много английски и се ровиш в гугъла, откъдето веднага ще излезнат препратки към реномираните сайтове за hdtv, ревюта и т,н. Успех!
    Този пост е редактиран от JacksonSoloist; 26-11-14 в 20:18.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #9

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Колеги, дайте едно рамо. Как да пусна филм от компа /имам KMP/ на ТV-то през Wi-Fi. TV е TX-40AS640E.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #10

    Отговор: помощ за най добри екранни настройки на Panasonic viera smart tv

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Колеги, дайте едно рамо. Как да пусна филм от компа /имам KMP/ на ТV-то през Wi-Fi. TV е TX-40AS640E.
    DLNA - медийни сървъри

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic Viera и 3D субтитри
    От sp1der80 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 37
    Последно: 28-09-19, 14:44
  2. Телевизор Panasonic Smart Viera и NAS
    От Stuna във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 05-05-14, 00:10
  3. Panasonic Viera TX-P50G20E
    От dhtodorov във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 17-01-12, 21:30
  4. Субтитри за Panasonic Viera
    От gorogeorgiev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-11, 23:55
  5. Samsung 6 series vs. Panasonic Viera
    От uktccc във форум Samsung телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 04-09-08, 09:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе