Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By xpld
  • 1 Post By svetlio1

Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    4
    #1

    Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Здравейте!!!

    Напълно нов съм във форума, но отделих доста време да прочета много от темите които дават някакви насоки и помощ при избора на нов телевизор(адмирации за изчерпателните теми).
    За съжаление обаче, дори след като прочетах информацията, която всички Вие любезно сте предоставили аз немога да взема решение кое е по-добро, и което е по-лошо, че вапросите пред мен не намаляват .

    1. Първият и според мен най-важен въпрос е размера на телевизора. - Телевизора, ще се гледа от около 3м разтояние и се чудя за нещо между 42ка и 48ца. Ще се ползва основно за гледане на цифрова телевизия и филми от торентите. Доставчика ми е НЕТ1 и сигнала минава през коаксиален кабел, което малко ме притеснява за неHD каналите и ако телевизора е по-голям се опасявам, че ще гледам средно-големи квадратчета.

    2. И втория, но не по-малко важен въпрос е каква марка телевизор да си купим. До сега бях с едно LCD SONY 32ка от преди времето на "смарт" и честно да си кажа съм много доволен. Но сега времената са други и има много марки които се ползват с добра репотация. Аз лично се колебая между изброените в заглавието марки, като може би клоня повече към SONY и SAMSUNG, но PHILIPS с тяхния амбилайт също са изкошаващи.
    Пареметрите към които се стремя и държа да има телевизора са(подходящия кандидат трябва): ДА Е СМАРТ(със там леготииките и глезотиите за УМНИ телефони), ДА Е НА ЦЕНА ДО 1200-300лв., и ми се иска много да е по тънак

    Ето и някои от телевизорите на които съм се спрял:

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40H6410-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-42W829-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...7AS650E-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...48H6200-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...KDL-48W585-LED

    Благодаря предварително за помоща и съветите от ваша страна!!!

    Поздрави!!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #2

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Не мога да ти кажа каква марка да си купиш. Тука има много компетентни хора, те ще ти препоръчат модел. Моят съвет е, че след като досега си гледал на 32 инча екран, директно трябва да търсиш 50инча и нагоре телевизор. Гледам от същото разстояние като при теб и 55-цата вече ми малее. Успех!

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Малко над бюджета ти, но си заслужава http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-50W829-3D-LED
    sanomanevson одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #4

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Бъди така добър да оставиш забележките относно правописа и образоваността в приоритетите на модератори и администратори на форума!
    Придържай се към тематиката и не търси чуждите недостатъци, има кой да го направи, когато е необходимо.
    kod

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Цитат Първоначално публикувано от xpld Виж публикацията
    Малко над бюджета ти, но си заслужава http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-50W829-3D-LED

    Работата е там, че жената мрънка, че 46-48 ще е твърде голям за размерите на стаята, пък и пространството е малко и няма да мога да го събера над 48. А качеството на каналите ти как е?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Жена да иска по-малкия ... ?
    Вземай 47-50" ,че след седмица ще съжаляваш .
    47As650 (пасивно) или някое ЛГ от 650 нагоре ,но произведено след октомври/ноември или 48AS640/48H6400/50W828 (с активно 3Д) - това са най-обсъжданите оптимални модели и инфо за тях има на почти всяка страница в съответните теми.
    Plamen Chonkov одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Жена да иска по-малкия ... ?
    Вземай 47-50" ,че след седмица ще съжаляваш .
    47As650 (пасивно) или някое ЛГ от 650 нагоре ,но произведено след октомври/ноември или 48AS640/48H6400/50W828 (с активно 3Д) - това са най-обсъжданите оптимални модели и инфо за тях има на почти всяка страница в съответните теми.

    Бях загледал LG42LB730 ама се разобедих след като прегледах темите. Много хора имаха тоя дефект с решетката и някви тъмни петна по ъглите. И за това се насочих основно към сони и самсунг. Пък и наскоро бях на гости на един приятел със самсунг и се спогодиха много добре с телефона ми

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #8
    Цитат Първоначално публикувано от ISDP Виж публикацията
    Работата е там, че жената мрънка, че 46-48 ще е твърде голям за размерите на стаята, пък и пространството е малко и няма да мога да го събера над 48. А качеството на каналите ти как е?
    С Булсат съм. Действително си има очевидна разлика между SD и HD канали но не е чак толкова зле, че заради това да се спреш на по малкият екран. Аз се двоумях между Panasonic 48AS640 и 55as640 и въобще не съжалявам за големият екран. Тук отправям благодарност към модераторите за хубавият сайт и полезният форум.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #9

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    Бъди така добър да оставиш забележките относно правописа и образоваността в приоритетите на модератори и администратори на форума!
    Придържай се към тематиката и не търси чуждите недостатъци, има кой да го направи, когато е необходимо.
    kod
    ok...а дано...

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    4
    #10

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Пропуснах да кажа, че пейара на телевизора трябва да може да чете субтитри, че моето сони неможе. А искам да вържа външен диск кам тв-то

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #11

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Тогава гледай главно Самсунг и ЛГ .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #12

    Отговор: Помощ при избора на нов телевизор- Или кое да избера SONY, SAMSUNG, PANASONIC или PHILIPS

    Аз съм със Сонито което си дал в линка 42 инча и го гледам в кухнята от 2-3 м разстояни и е супер. Позната си взе 50 същия модел... направо кърти. Уникален!!! Аз гледам цифрова телевизия с Ка модул и след настройки на екрана взети от тук във форума, картината е направо супер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избора на 3D телевизор Samsung
    От Valchev във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 03-09-13, 10:58
  2. Отговори: 24
    Последно: 20-09-12, 19:46
  3. Отговори: 16
    Последно: 30-08-11, 14:49
  4. Кой да избера Samsung, LG, Philips ?
    От buntaka във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-02-11, 21:32
  5. Кой от двата Blue Ray плеъра да избера? PHILIPS BDP-3000 или PANASONIC DMP-BD60E
    От Steven K във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 31
    Последно: 10-03-10, 14:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе