Резултати от 1 до 9 от общо 9

Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    9
    #1

    Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    Някой опитвал ли е да свърже ТВ-то с друго устройство безжично. Ако имате опит моля споделете. Аз опитвах ,но явно не успявам с Wifi direct и дублиране на телевизора. имам едно приложение Panassonic tv remote 2 с което се получава но са ограничени възможностите.Виждал съм как свързват Филипс с таблет lenovo yoga и цялото съдържание от таблета излиза на екрана на ТВ-то.
    Споделете ако имате опит с конкретния телевизор моля

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #2

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    На телевизора отиваш на "App" и включваш дублиране. На таблета (телефона) отиваш в "настройки" - "дисплей" - и там търсиш "екран за предаване", "Screen Mirroring", или нещо подобно. Отваряш го и от настройките му разрешаваш да се свързва с други устройства. На екрана на ТВ ще се появи прозорец - там също трябва да разрешиш връзката с таблета.
    "Panasonic TV Remote 2" може да го ползваш като дистанционно - другите функции май не са налични при твоя модел.


  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    всички функции са налични при TV Remote 2 за този модел, но като цяло не си е пълно предаване на екрана от таблет на ТВ. Значи при мен таблета е китаец и в меню-то въобще няма екран за предаване, но телефона ми е galaxy s5 и пак невиждам откъде да стане. А с компа има ли начин да се свърже ?Значи с китайски таблет явно няма да успея

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #4

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    Потърси из настройките дали няма да откриеш "Screen Mirroring" (може би в "Display", или "Connections").
    Можеш да свържеш компа с ТВ по три начина:
    1.DLNA - LAN кабел от рутера до ТВ. Трябва да се инсталира Медия сървър на компютъра. Виж тази тема:https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%BD%D0%B5.html
    2.HDMI кабел от компютъра до ТВ - https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%86%D0%B0.html
    3.Мултимедиен плеър (за около 200 лв.) - Мултимедийни плейъри

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    9
    #5

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    Няма такива опции проклетия китаец ве. Нищо подобно даже. Опитвах като дам на дублиране от ТВ-то той остава в режим изчакване от външно устройство: тогава от китаеца има вифи директ излиза опция че има покана от panasonic Viera. - давам свързване и чакам,чакам и нищо нестава . сега видях една опция има :преносима точка за достъп през вифи и пак ми излиза някаква връзка с viera panasonic , изключва се вифи връзката и остава активна само с viera , но пак невиждам желания резултат.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    И аз пробвам от лаптопа, но не мога да го направя. ТВ- то казва, че след дублиране безжичната връзка не е активна, само след огледално. Но как да дам "Screen Mirroring" от лаптопа не знам - не намирам въобще такава опция.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #7

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    От менюто на телевизора - "Настройки" - "Мрежа" - "Мрежови настройки" - "DLNA сървър" трябва да е "включено". Може да погледнете и другите опции в "Настройки" - "Мрежа".
    Със лаптоп не знам дали ще успееш. На компютъра ми, който е с Windows 7, единствено успях да гледам това, което се гледа и на ТВ (през цифровия тунер) чрез Windows Media Player.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #8

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    Ясно, мерси!

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    9
    #9

    Отговор: Безжично "връзване" на PANASONIC TX-32AS520E LED с таблет или смартфон

    Някой има ли да даде други съвети или евентуално някой да е успял да ги свърже ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Продавам таблет "ASUS Eee Pad Transformer TF101G 16"
    От kall във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 29-05-12, 11:16
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе