Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос за LCD Philips

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    1
    #1

    Въпрос за LCD Philips

    Здравейте. От извесно време имам телевизор Филипс модел 32PFL7403D/12 и вчера ми направи впечатление, че когато на екрана има някакво движение се получава замазване, което до преди това го нямаше, понеже телевизора е 100 херцов. Това замазване го има на всеки един канал по време на движение. Искам да попитам дали е възможн 100-те херца на телевизора да не работят. Ресетнах фабричните настройки, ъпдейтнах софтуера с по-нова версия но промяна няма. Ходих до сервиза на Филипс в моя град и от там ми отговориха, че ако има някакъв проблем със 100-те херца то телевизора въобще нямало да "запали". А и като цяло мога да заключа, че въобще не съм доволен от телевизора. Дали защото е полска сглобка и е правен за страни от третия свят /т.е. за източна Европа/ и са си оставили ръцете на него. Другото, което забелязах е, че подсветката на моменти става много светла или тъмна. Не знам дали е нормално това или не. И като за капак на всичко вчера като чистих панела за първи път от както съм взел телевизора забелязах, че в горния края на едната страна при лек натиск панела влиза навътре с 4-5 мм. все едно сякаш не е завъртян добре към пластмасата отстрани. Молбата ми е ако има някой запознат да каже най-вече дали е възможно да се развалят 100-те херца.
    Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #2

    Re: Въпрос за LCD Philips

    Цитат Първоначално публикувано от alex99
    Здравейте. От извесно време имам телевизор Филипс модел 32PFL7403D/12 и вчера ми направи впечатление, че когато на екрана има някакво движение се получава замазване, което до преди това го нямаше, понеже телевизора е 100 херцов. Това замазване го има на всеки един канал по време на движение. Искам да попитам дали е възможн 100-те херца на телевизора да не работят. Ресетнах фабричните настройки, ъпдейтнах софтуера с по-нова версия но промяна няма. Ходих до сервиза на Филипс в моя град и от там ми отговориха, че ако има някакъв проблем със 100-те херца то телевизора въобще нямало да "запали". А и като цяло мога да заключа, че въобще не съм доволен от телевизора. Дали защото е полска сглобка и е правен за страни от третия свят /т.е. за източна Европа/ и са си оставили ръцете на него. Другото, което забелязах е, че подсветката на моменти става много светла или тъмна. Не знам дали е нормално това или не. И като за капак на всичко вчера като чистих панела за първи път от както съм взел телевизора забелязах, че в горния края на едната страна при лек натиск панела влиза навътре с 4-5 мм. все едно сякаш не е завъртян добре към пластмасата отстрани. Молбата ми е ако има някой запознат да каже най-вече дали е възможно да се развалят 100-те херца.
    Мерси предварително.
    Като всяка нещо е възможно да се развали-така че най-добре го закарай на сервиз.Покажи им и че видеопанела не ти е закрепен добре към рамката.Що се отнася до зглобката- полската не е от най добрите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Philips BDP-7500B2
    От TishoD във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 29
    Последно: 21-10-15, 18:37
  2. Въпрос за LED TV Philips 42"
    От evgenigs във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-07-14, 22:22
  3. Въпрос за Philips 42PFL7606H
    От arsenala във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-12-11, 19:49
  4. Philips 40Pfl5605H - настройки въпрос
    От get във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 04-10-10, 16:11
  5. Въпрос за CRT Philips
    От daktylos във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе