Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 142

PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    95
    #16

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари


  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #17

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Привет и от мен!
    Много интересен форум за което поздравявам всички участници!
    Имам телевизор Филипс 42pfl7603d/12 с 143 матрица от който съм супер доволен. Тия дни искам да купя още един от новите модели, но като ходих и оглеждах 5404 и 8404 ми се струва въпреки обявения голям контраст от 80 000:1 по-малък от този на моя. Реших да направя сверка с няколко приятели за да съм сигурен, че не се заблуждавам. Отново общото становище е, че контрастта и яркостта при моя са поне два пъти по-големи. Възможно ли е това? Търся към днешна дата нещо по-добро и сондирам мнения. Моля за вашите препоръки! Прочетох почти на 90% темите за телевизорите, но въпреки това приемам актуални предложения в рамките на бюджет до 2500 лв.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #18

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Ako си надул на MAX динамичният контраст на твоя 42pfl7603d/12 е нормално да ти се струва така
    новите модели са с S-IPS матрица -/по-голям контраст/ а старите бяха с A-MVA -42pfl7603d/12

  5. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #19

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    hristoslav2 контрастта ми е на 70, яркостта на 57, динамичния на средно положение.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #20

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Пусни си едно DVD- и запомни как изглежда картината на твоя.После отиди в магазина и дай същите настроики на 8404 и му пусни същото DVD и гледай -сравнявай-ако може в магазина да ги сложиш двата модела един до друг още по добре

  7. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #21

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    hristoslav2 точно така и сме правили сравненията. Даже и с DivX, HD 720, HD1080 филмчета + jpg снимки.
    Много интересно? Това мнения споделиха и консултантите в магазина. Това не е важно толкова случва се, сега въпроса е какво друго да избера по-добро?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    44
    #22

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Ето една добра новина за всчки собственици на Philips 5604 Днес получих писмо от Philips в което се казва, че софтуера за плейване на субтитри и .mkv файлове е в процес на изработка. Не могат да кажат точна дата, но рано или късно ще бъде налице

  10. Kai
    Kai е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    23
    #23

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    PLASMA vs. LCD не трябва да се забравя една много важна подробност у вас е доста по тъмно отколкото в магазина

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    114
    #24

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от tsanko
    Ето една добра новина за всчки собственици на Philips 5604 Днес получих писмо от Philips в което се казва, че софтуера за плейване на субтитри и .mkv файлове е в процес на изработка. Не могат да кажат точна дата, но рано или късно ще бъде налице
    Добра новина

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    19
    #25

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Кажете още нещо (положително или отрицателно) за 32PFL5604H ако може. Вчера ходих да го поръчвам и консултанта ми каза, че филипс са доста зле с аналоговв сигнал и нещо се замислих, защото в началото с такъв ще го ползвам. Та много ли е зле? Иначе освен за ТВ ще го свържа и с компютъра за някой филм или игра.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #26

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Напротив Филипс се справят много добре с аналогов SD сигнал - с цифров SD още по добре

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    114
    #27

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от SFisher
    Кажете още нещо (положително или отрицателно) за 32PFL5604H ако може. Вчера ходих да го поръчвам и консултанта ми каза, че филипс са доста зле с аналоговв сигнал и нещо се замислих, защото в началото с такъв ще го ползвам. Та много ли е зле? Иначе освен за ТВ ще го свържа и с компютъра за някой филм или игра.
    Консултаната да вземе да се гръмне.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    14
    #28

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Пфу... Техномаркет вдигнаха цената на 42pfl8404 - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053131 . Беше 2200, сега е 2350... Ще ме загубят май като клиент за тоя телевизор...

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #29

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Цитат Първоначално публикувано от ivaylo.bratoev
    Пфу... Техномаркет вдигнаха цената на 42pfl8404 - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053131 . Беше 2200, сега е 2350... Ще ме загубят май като клиент за тоя телевизор...
    Ами има логика-ние тука взехме да го препоръчваме и съответно продажбите на този модел са скочили
    търсенето определя предлагането /К и К явно следят форума/
    освен да вземем да го оплюваме-току виж му паднала цената

  18. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    1
    #30

    Re:PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари

    Здравейте, от 4 дни съм собственик на 42PFL8404H. днес намерих време да тествам НЕТ ТВ, но .... проблем:
    При опит да избера НЕТ ТВ на телевизора излиза един катинар, който се "заключва", след 1-2 секунди монитора става черен и така остава т.е. не мога да влезна в НЕТ ТВ. ТВ си взима коректен ИП адрес + гейт и днс-и (проверявам ги през менюто). Пробвах както със статичен така и с динамичен ИП адрес, но без ефект (т.е. ИП-тата са наред, но катинара се "заклюва" и това е). Регистрирах ТВ във сайта (надявах се това да помогне, но уви).Моля за напътствия относно подкарването на тази опция (НЕТ ТВ). Изчетох често задаваните въпроси, но не намерих отговор на моя проблем. Писах и на съпорта на Филипс, но ако тук някой може да помогне по-бързо ще съм благодарен.

    М/у другото общото взето този форум ме насочи към този ТВ и модел. Мерси на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам USB wireless Lan adapter WIS09ABGN за tv Samsung модели от 2009 г.
    От bobone във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-12, 23:35
  2. Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009
    От lazarus18 във форум Телевизори
    Отговори: 1475
    Последно: 22-02-10, 23:57
  3. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе