Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 16 от 103 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    162
    #226

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Тези ревюта съм ги чел По скоро исках да разбера твоето мнение защото преди седмица пак коментирахме тези модели но в друг раздел и тогава очакваше повече информация за филипса Тогава питането беше PHILIPS 46PFL7007K или SONY KDL-46HX850

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #227

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Тогава ти писах, че очаквам само показанията за контраст. SONY KDL-46HX850 е с малък превес
    - по-добър контраст,
    - по-добри заводси настройки
    а и картината ми хареса повече - това вече е субективно, влияе се от настройките и от типа гланцов екран.

    Филипса е по-добър в 3Д картината. При сонито има проблеми при подаване на сигнал 3Д филм от компютър.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-09-12 в 12:38.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #228

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Stoianovs Виж публикацията
    Не знам дали ни смятат за живи, но "стотинки" вземат като им купуваме техниката. А и не сме само ние, още в колко държави се използва кирилица. Или няма да ползваме субтитри, или трябва да ги пишат на латиница и ние да се учим да четем.


    EPG работи предполагам защото няма България. А каква информация ти дава като работи? Дали ти дава някаква информация за предаванията по програми, или ти излиза само разпознаване на канал и само на няколко чужди - информация?
    Любопитен съм да разбера.
    Показва ми всичко както трябва,само че с един час назад;
    DSC00364.jpg
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от dobromecho; 26-09-12 в 23:11.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #229

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,
    Четох доста и се спрях на този телевизор PHILIPS 40PFL5507K до колкото разбрах от предишни постове БГ суб няма през флашка, това май значи че няма да има и през мрежата или се бъркам?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #230

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Реалния контраст при SONY 46HX850 е много по-нисък спрямо този при 7 и 8 серии на PHILIPS. Измерения в digitalverdus е при включен динамичен контраст иначе беше нещо 1650:1. Картината при Philips 46PFL7007K според моя поглед е много по-реалистична с голяма дълбочина сравнена със осещането за някакъв стерео ефект, нещо като 3D при гледане на 2D материал. Изумителна брилянтност и подробен детайл почти във всички нюанси м/у най-черно до най-бяло ярко. Може би най-подробните светлосенки в черното което съм виждал. В сравнение например с PANASONIC 42ST50 - 7 серията е с много по-истинска, жива, подробна и с голям обем картина. Разбира се това е само мое, лично мнение и не обвързвам никой да го приема като провокация. Всеки, който търси да намери най-доброто за своите очи.
    Shmi одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    49
    #231

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Зависи от dlna сървъра, който ще инсталираш. PS3 media server - има. Има и готов профил за нашите телевизори, бях дал линк някъде из темите, ако не го намериш, пусни ми лично и ще ти го дам.
    bborisov79 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #232

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Я дай да го видим и аз искам да го пробвам

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #233

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Мнение от собственик на двата модела - 55PFL8007 и 32PFL5507
    LCD телевизоры фирмы Philips. Обсуждение. Новички - прочтите для начала FAQ (ссылка на первой странице темы) (часть 12) [124] - Конференция iXBT.com

    Вероятно французите имат някакъв проблем при замерването на контраста.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #234

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Мнение от собственик на двата модела - 55PFL8007 и 32PFL5507
    LCD телевизоры фирмы Philips. Обсуждение. Новички - прочтите для начала FAQ (ссылка на первой странице темы) (часть 12) [124] - Конференция iXBT.com

    Вероятно французите имат някакъв проблем при замерването на контраста.
    Аз не разбирам много Руски ще преведеш ли накратко какво е искал да каже за контраста?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #235

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    не знаю, что там у них с цифрами (да и с английским у меня сложности), дома есть 55PFL8007 и 32PFL5507, рядом не стоят, но даже не вглядываясь на 8007 черный цвет более... черный
    Превод
    Не знам,какво става при тях с цифрите (да и с английският имам затруднения), у дома имам 55PFL8007 и 32PFL5507, не стоят редом, но даже без да се заглеждам в 8007 черното е повече........черно

    Цитат Първоначално публикувано от soletka Виж публикацията
    Здравейте,
    Четох доста и се спрях на този телевизор PHILIPS 40PFL5507K до колкото разбрах от предишни постове БГ суб няма през флашка, това май значи че няма да има и през мрежата или се бъркам?
    Няма да имаш проблеми със субтитрите през мрежата, защото грижата за тях има компа с инсталираният медиен сървър.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    82
    #236

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Аз до момента субтитри през медиа сървъра на Филипс не можах да подкарам. Ще съм благодарен ако колегата Hooligan намери линка за PS3.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #237

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Няма да имаш проблеми със субтитрите през мрежата, защото грижата за тях има компа с инсталираният медиен сървър.
    Хмм ами това значи ли, че и компа се грижи за картината защото ако е така няма да мога да си гледам Full Hd защото то ми сече на компа.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #238

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    До dobromecho. Това което си показал на първата снимка е справочника на програмите който се взема по кабела от цифровата телевизия. Когато го има в този вид няма да можеш да направиш запис на външен носител /хард диск не по-малък от 250GB/. Справочника на програмите от интернет е със съвсем друга визия и тогава може да се записват предавания.

  17. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #239

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от soletka Виж публикацията
    Хмм ами това значи ли, че и компа се грижи за картината защото ако е така няма да мога да си гледам Full Hd защото то ми сече на компа.
    Разбира се, че компа се грижи за картината. Каквото подадеш като видео сигнал, такова ще излезе на ТВ-то. Доколкото разбрах, Philips работят по проблема със субтитрите от флашка, но дали е така, един Господ знае. Аз обаче вече знам и ти препоръчвам този модел ТВ. Голям кеф е, само дето си мислех, че 40" ще ми е голямо. Малее ми

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #240

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Субтитри през медиен сървър ,аз не успях да изкарам(визирам 40pfl6606 и Philips Media Manager).
    Ако някой знае как моля да сподели!
    Телевизора е вързан с компа само само чрез Lan кабел, през рутер.
    Влиза си в компа без проблем,но чете само това което телевизора има като вазможност, и то с неговия си плеар(на телевизора).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 103 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе