Резултати от 1 до 2 от общо 2

Сериозен проблем с Philips 32PFL3606H\58, който "УМРЯ" след фърмуерен ъпгрейд!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #1

    Сериозен проблем с Philips 32PFL3606H\58, който "УМРЯ" след фърмуерен ъпгрейд!

    Здравейте!

    Онзи ден ми дойде лошата идея да си ъпгрейдна фърмуера на телевизорът ми 32PFL3060H\58, и още по-лошият късмет всичко да се скапе!

    Взех една флашка на заем, защото моята я загубих, свалих си фърмуера от страницата на Philips за даденият модел, обаче вместо българската "BUL" версията, свалих английската "AEN", разархивирах я на празната флашка, бучнах я на ТВ, включих го, дадох му ъпгрейд на фърмуера може би към 10-тина пъти, защото нещо не четеше, инсталира се и когато натиснах "ОК" за да се рестартира - Телевизорът "умря"!

    Телевизорът просто изгасна и не се включи. И статус лампичката не свети, все едно, че няма ток. Не може да се включи от дистанционното или по никакъв друг начин. Изключването му от мрежата не помогна с нищо. Сигурно фърмуера е скапал нещо? Не знам дали в това е проблемът, че съм ползвал английския фърмуер, а не българския. Добре, че е в гаранция и в Четвъртък ще го нося на сервиз.

    Има ли някъде "ресет" бутон? На някой случвало ли му се е подобно нещо? Изобщо, има ли надежда това да се оправи?


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re:Сериозен проблем с Philips 32PFL3606H\58, който "УМРЯ" след 

    АЕН сигурно седи за American EN, тока там е на 110 Волта, оттам то идва и проблема сигурно, пробвай в сервиз ако могат да ти го префлашнат и/или виж дали работи и на 110В и го пробвай с конвертор 220=>110 ако пише че има универсално захранване работещо на 110/220-240В...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся трио "Златна Арфа" / 'Който ме чуе да пея'
    От Malone във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 10
    Последно: 22-04-21, 03:13
  2. Отговори: 3
    Последно: 06-02-11, 16:43
  3. Странен "аксесоар" към ME MSZ-GC35VA, който не е описан в книжката.
    От Creep във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 18
    Последно: 06-08-10, 19:24
  4. досаден и "малък" проблем след Update на Elite PV-399X
    От ru-boy във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-06, 11:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе