Резултати от 1 до 12 от общо 12

PHILIPS 40PFL6606H

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #1

    PHILIPS 40PFL6606H

    Колеги,
    бихте ли помогнали с мнение за този модел конкетно: PHILIPS 40PFL6606H
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...3587&scenario=

    Изискаванията са малко:
    - 40 инча
    - бюджет 1200-1300
    - доста ще се ползва за YouTube и филми (вкл. с бг субтитри; някъде мернах, че не е възможно да се подкарат, вярно ли е)
    - безжична връзка; не искам кабели
    - матов дисплей (това основно ни отказа от някои 'лъскави' samsung-и като 40d5500)

    Дали този модел е добър избор при тези условия? Кои други модели евентуално биха могли да се вземат предвид?

    Благодаря предварително на всички за съдействието

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    76
    #2

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    1 Имам същия от около 2 седмици. Телевизора е прекрасен дори с жалкия сигнал на булсатком се справя добре (след четене за настройките от интернет).

    2 Субтитри за сега не могат да се подкарат. очаква се нов firmware но не е сигурно че някога ще има (въпрос на добра воля от разработчиците )

    3 за нета нищо не мога да кажа понеже не съм го свързвал нито с лан нито в wifi. Oт компютър сигнала е кристален особено при по хубав фаил. За игри се държи много добре не усетих никакво забавяне

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #3

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    Имам го от 12.2011г.Телевизора е супер.интернета не е като на ПК,но клипчетата от тубата вървят перфектно.Вързах го в мрежа с домашните компютри и елиминирах кабели.Филипс дава най-естествения образ.Субтитрите вървят след преименуване/виж темата горе/.
    Тогава го продаваха с USB WI-FI.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    16
    #4

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    Цитат Първоначално публикувано от Балък
    Имам го от 12.2011г.Телевизора е супер.интернета не е като на ПК,но клипчетата от тубата вървят перфектно.Вързах го в мрежа с домашните компютри и елиминирах кабели.Филипс дава най-естествения образ.Субтитрите вървят след преименуване/виж темата горе/.
    Тогава го продаваха с USB WI-FI.
    Как по- точно вървят след преименуване точно на този модел?

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #5

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    Цитат Първоначално публикувано от egoist
    Как по- точно вървят след преименуване точно на този модел?
    Ами как, маршируват. :rolleyes:

    Ще те помоля да си формулираш по-ясно въпросите, ако искаш отговор. Балък ти е отговорил как и ти е посочил къде да прочетеш по-подробно.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #6

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    Благодаря на всички за споделеното мнение.
    Изглежда, че ще се хвърляме на холандеца

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    16
    #7

    Re:PHILIPS 40PFL6606H


    Momchil: Истината е, че поне в този форум не е намерено решение за субтитрите специално на този клас телевизори ( както и на *pfl7606). За формулировката- аз също бих могъл да кажа "Ще те помоля да дефинираш понятието "темата горе"", защото при мен "темата горе" в буквалния смисъл е "SONY KDL-40CX520 - Мнения", в която искрено се съмнявам да са обсъждани субтитри за Philips 40pfl6606 (Може пък да се бъркам, знам ли). С дадените решения в обособената тема за Philips пък не се получава(като изключим метода "вграждане", който не може да се нарече "подкарване на субтитри) Идеята беше да се даде ясна информация на колегата ivanis, каквато примерно се съдържаше в поста на LameHelper. Балък обаче с изказването си ми върна надеждите за субтитрите, та за това питам как по- точно ги е възпроизвел. Та... ако някой ми каже как да подкарам субтитри на телевизор от въпросния клас (без метода "вграждане" и да са от плейъра на телевизора, не от DLNA)- има от мен каса бира(или стек, че по- леко), сериозно.
    ivanis: Поздрави за избора, и аз съм много доволен от телевизора, като цяло. Ако пък ни кажат и субтитри как да си подкарваме, цена няма да има ;-)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    76
    #8

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    Темата с въпросите за филипс съм изчел от горе до долу преди месец точно преди да си взема такава машинка.

    Единственото което го има е преименуване на файла със субтитрите като видео файла + конвертиране на субтитрите чрез notepad , което както стана ясно по нататък в темата не работи при модела 40pfl6606.

    Пича ако ги е подкарал наистина ще е полезна информация как се е случило

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #9

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    egoist, относно формулировката на въпроса, би могъл да кажеш много неща, но в случая Ти търсиш решение, не Балък, нали? Затова те помолих да си формулираш по-разбираемо въпроса.
    Дадените решения в темата за Филипс, би трябвало да са проработили при някого, за да са публикувани в темата.

    В крайна сметка ще помоля Балък да обясни подробно, стъпка по стъпка, как е възпроизвел субтитрите на неговия телевизор. Не е зле да спомене и версията на фърмуера.




  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #10

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    @egoist: Благодаря за уточнението.
    Доколкото разбирам, въпросът със субтитрите не е решен. Освен, ако наистина @Балък не изскочи със step-by-step инструкции.

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #11

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    На Балък му писах на лично, като го помолих да обясни в темата как по-точно е направил "магията". Ама оттогава, ни вест, ни кост. Явно информацията му не е достоверна. И все пак, дано ме опровергае.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #12

    Re:PHILIPS 40PFL6606H

    Супер, ще изчакаме. Дано да прати я вест, я кост

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе