Резултати от 1 до 10 от общо 10

Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    4
    #1

    Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Здравейте,

    Имам проблм с wifi връзката на телевизора. Когато пуснах телевизора за първи път и минах през настройките за канали, интернет ... успях да се свържа с безжичната си мрежа. Връзката е добра и няма проблеми. Но когато спра телевизора от дистанционното (standby) и го вклщча отново след повече от 5 мин. връзката неработи. Все едно не се включва от standby режим и когато отида в настройките на wifi, изписва че е свързан с мрежата и всичко е ОК, но интернета неработи. При опит да изкюча wifi от настойките и да го включа неможе да се включи (мисли 30-40сек. и си остава изкл.). Единствения начин да се свържа и да имам достъп до интернет е да изключа телевизора от джойстика на гърба му и да го включча отново, тогава автоматино се връзва отново към мрежата и интернета работи.

    Ще съм благодарен, ако някой може да помогне

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Цитат Първоначално публикувано от Tsvetomir Виж публикацията
    Здравейте,

    Имам проблм с wifi връзката на телевизора. Когато пуснах телевизора за първи път и минах през настройките за канали, интернет ... успях да се свържа с безжичната си мрежа. Връзката е добра и няма проблеми. Но когато спра телевизора от дистанционното (standby) и го вклщча отново след повече от 5 мин. връзката неработи. Все едно не се включва от standby режим и когато отида в настройките на wifi, изписва че е свързан с мрежата и всичко е ОК, но интернета неработи. При опит да изкюча wifi от настойките и да го включа неможе да се включи (мисли 30-40сек. и си остава изкл.). Единствения начин да се свържа и да имам достъп до интернет е да изключа телевизора от джойстика на гърба му и да го включча отново, тогава автоматино се връзва отново към мрежата и интернета работи.

    Ще съм благодарен, ако някой може да помогне
    Пробвай да изключиш телевизора от контакта за 5 мин. и виж след това как е положението.......

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #3

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Дефекта е фабричен,не виждам кой с какво да ти помогне,търси си гаранцията

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    4
    #4

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Цитат Първоначално публикувано от tanatos Виж публикацията
    Дефекта е фабричен,не виждам кой с какво да ти помогне,търси си гаранцията
    Затова питам, да знам дали да го нося в сервиз или да чакам software update, понеже не съм единствения с такъв проблем 5000 series 40PFT5500 wifi connection problem. Някой ако е имал същия проблем, нека сподели в сервиз ли се оправя .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    58
    #5

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Цитат Първоначално публикувано от Tsvetomir Виж публикацията
    Затова питам, да знам дали да го нося в сервиз или да чакам software update, понеже не съм единствения с такъв проблем 5000 series 40PFT5500 wifi connection problem. Някой ако е имал същия проблем, нека сподели в сервиз ли се оправя .
    Мисля, че не е фабричен дефекта, а от софтуера. Два от моите имаха същите проблеми и с ъпдейтите се оправиха. От няколко месеца държат стабилна връзка.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #6

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Проблема е софтуерен, но си мисля че може да има проблем и с рутера...Модел, настройки?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #7

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Има много теми в руските форуми за това,радвам се че не се нахаках с тоя пореден куц Филипс,четете и го сменяйте овреме,ъпдейти няма как да помогнат за съжаление

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    2
    #8

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    И аз имам същия проблем но не мога да включа Wi-Fi вече

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    4
    #9

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Утре ще го нося в магазина, пък каквото искат да го правят. Важното е накрая да заработи нормално!

    - - - - - - - - - -

    Днес отидох до магазина и ми смениха телевизора със друг от същия модел. Преди да взема новия го робвахме и установих, че проблема го няма. Сега интернета си работи добре, но след всяко пускане от дистанционното телевизора работи 1мин и се рестартира (появява се надпис pfilips, android ...) и след това няма проблем и работи нормално.
    Някой с подобрен проблем

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    2
    #10

    Отговор: Телевизор PHILIPS 32PFH5500 wifi-проблем

    Цветомир, откъде си го купувал твоя телевизор. Аз съм със същия проблем, даже и конзолата през HDMI не познава след изключване. Какво казват специалистите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED
    От vassiljp70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 49
    Последно: 27-12-17, 21:13
  2. Помощ имам Проблем с Philips LCD телевизор
    От modano във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-08-15, 21:50
  3. Проблем с WI-FI телевизор PHILIPS 42PFH6109 3D LED
    От zoodreben във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-14, 22:58
  4. Проблем с плазмен телевизор philips 42pfp5332_10
    От vladovd във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 07-03-14, 19:14
  5. проблем с телевизор Philips 29PT9521
    От Lacho13 във форум Philips телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 31-05-07, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе