Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Мнение за PHILIPS 48PUS7600

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #1

    Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Здpaвeйтe, пoнeжe пoвeчe глaви миcлят пo-дoбpe oт eднa дa зaпитaм.
    Чoвъpĸa мe миcълтa зa нoвo тв ,пoпpeглeдax из фopyмa, пopaзpoвиx из фopyми зaпaдни..тoзи мoдeл изплyвa ĸaтo ycпeшeн.
    Hяĸoй имa ли дoceг c тoвa живoтнo oт cъфopyмцитe. Kaĸвa e ĸoнцeпциятa нa дoceгaшнaтa cиcтeмa. : TB и дo нeгo ĸoмп..тв ce глeдa ,ĸaтo ни пиcнe ĸoмпa e cвъpзaн c тв-тo и cи гo пoлзвaмe зa уоutubе, бpayзвaнe и пpoчee нeщa.
    Идeятa e дa ce зaпaзи ĸoнцeпциятa, c нeщo пo гoлямo,нoвo и дaй бoжe пo-ĸaчecтвeнo. Ceгaшнoтo тв e Филипc 32PFL5605H/12. full hd и дo мoмeнтa paбoти бeз зaбeлeжĸи .
    Ayдиoтo e пpeз мини-cиcтeмa Dеnоn, ĸoгaтo e нa peжим ĸoмп. Πлaниpaм ĸaбeлнa ( дoceгa yпopитo издъpжax нa eфepĸитe нo cтaнaxa нeглeдaeми ).
    Oт ĸaбeлнитe ни интepecyвa Eвpocпopт НD и вcичĸo щo e НD,и тyĸa идвa cлeдвaщaтa глaвoблъcĸaницa.
    Kaбeлapĸaтa пpeдлaгa вapиaнт 1 - НD пpиeмниĸ , вapиaнт 2 САМ мoдyл. Koe дa избepa
    През компа се гледа с HDMI кабел. Блaгoдapя нa oтзoвaлитe ce.

    P.S. По-наблюдателните ще разберат че съм пуснал същото питане за Сони, но съпоставим модел удря 2к.. та разглеждам какво има при
    другите производители.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #2

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Не съм специалист и ще изкажа мнение за качеството на картината, което аз забелязах. Бях с HD приемник преди време и после ми сложиха СА модул. Разлика в качеството на картината веднага забелязах! При HD приемника с HDMI кабел качеството за мен лично бе по добро. Това е лично мое мнение!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #3

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    От логическа гледна точка това според мен е правилното впечатление..всепак HDмодула си има доста електроника в сравнение с голата карта,тв получава обработен сигнал а не го дъвче в момента. Това е само логика може практиката да покаже друго.Малко неопитен съм в тази материя.

    Аз за ТВ който съм споменал лошо не мога да кажа,има някви дребнотии но те не са с картинно значение,та го квалифицирам като ок. Какво обаче да очаквам от споменатия модел ? LG заблуда ,Sony заблуда...често подценяван Philips май...да не излезе по-добро.

  5. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #4

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Във форума съм чел повече позитивни мнения за този модел отколкото негативни. Има не малко притежатели на модела тук, предполагам ще се включат с мнения като прочетат. Успех!

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #5

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Мерси, ще зачакам да чуя различни мнения.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #6

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Hм....55 инчовия са го намалили на около 2000лв...в една от техно веригите....че имат и запечатана броика.....като се имат на впредвид характеристиките му то предложението е доста изкушаващо.....то реално няма такава цена за 55 инчов тв......сичките в тоя цениви клас ги избухали с IPS и 50 херцови....и аз искам някои от притежателите да каже как реално се държи този модел,че съм на косъм да отида да повлека един

  8.  
     
  9. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #7

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Като собственик на 4 супер тънки телевизора.....филипс 4К - ПЪЛЕН БОКЛУК!

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #8

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    В случая все едно да кажеш - Мерцедес е пълен боклук , без да поясниш, че става въпрос за примерно А-класа със 70 коня двигател - гледа се модел , а не марка (е някой "марки" няма смисъл да ги гледаш)

  11. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #9

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Имам и Тошиба ХД реди 1366х768 на ефирна тв. изкарва 300 милиарда пъти по-чиста картина от ултра хд филипс на цифрова тв.!
    В твоя ред на мисли москвича осмак 66-та ми изкарва по-хубава картина от а класата.

    филипс - хитачи - нео - санг са на абсолютно едно ниво. Копаят дъното за титлата ултра боклуци!


    Няма нищо по-качествено от Сони и Самсунг!


    филипс - хитачи - лг- него....говна!
    Този пост е редактиран от Daxy; 20-11-16 в 17:53.

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #10

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Я пий нещо по силно и се успокой. Въпреки, че ползвам от първите тв-та с андроид и ОС-а е малко бъгав, нямам забележки относно качеството на картината с А класата.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #11

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Цитат Първоначално публикувано от Daxy Виж публикацията
    Имам и Тошиба ХД реди 1366х768 на ефирна тв. изкарва 300 милиарда пъти по-чиста картина от ултра хд филипс на цифрова тв.!
    ...говна!
    Само дето не уточняваш, че си собственик на базов UltraHD модел 4 серия...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #12

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Абе гледах настройки и менюта, има какв ода се настройва.. на мен 55 инча ми идва голямо откъм позиция за гледане.Въпросните 48 инча са теоритичния максимум на гледаемост а и почва да е ограничено мястото та м ие ок.
    На сегашния ми тв менюто е леко бавно но това не е драма. То пък с това бързане закъде сме тръгнали. Важното е да няма функционални бъгове.Като гледам е и ТВ на EISA Awards за 2015-2016.. във 55 инчовия вариант.Та там боклуци не избират .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    25
    #13

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    От няколко дена съм собственост на този модел,направи ми проблем дистанционното,трудно се синхронизира,но предполагам,че е било бъг.На мен за класа си ми харесва,Отлично 3d,добро дистанционно,картината бива.Горе долу добри опции за настройка на картината.Имай в предвид,че андроида е малко бавен,но на мен не ми пречи,пуснал съм му сигнал от една Amd radeon Rx 470,и всичко си е мед и масло,за сега.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    25
    #14
    Мина една седмица откакто го ползвам,и започнаха детските проблеми,при влизане в андроид менютата и последващо превключване на който и да е hdmi вход ,се получава едно зависване,само изкл.от контакта го оправя.Забелязах от вчера,че работи само половината амбилайт,само от дясно,хард ресет,пак същото,зануляване на заводски настройки,пак същото.Превключвам на hdmi порт-оправя се.Бъгава работа.Днеска ще му преинстална андроида,дано му дойде акъла.Някой друг им ли подобни проблеми,или само аз съм касметлията.Звънях на подръжката,половин час.разговор,за да ми отговорят,че проблемиите са регистрирани и от други собственици,и щели да работят по отстраняване на проблема.Явно със следващ ъпдейт,да се надяваме Иначе с картина и звук проблеми няма,уникални,сравнени с старата ми плазма панасоник 42 ка ,и 26 ца LG.Ползвам го с hd приемник на виваком.Спорен ден на всички.
    Този пост е редактиран от Proikov; 08-12-16 в 12:32.

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #15

    Отговор: Мнение за PHILIPS 48PUS7600

    Добре дошъл в клуба! Да разчиташ обаче на актуализациите, е нещо което твърдо не те съветвам да направиш. Оправят един проблем, отварят вратата за нови два. Чети във официалния форум на Филипс преди да инсталираш каквото и да е!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips 55PUH4900. Мнение
    От mirort във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 27-08-16, 18:49
  2. Philips 43PUS7150 мнение
    От Sarakin във форум Philips телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 23-08-16, 09:35
  3. PHILIPS 48PUS7600
    От сандо/спасов във форум Philips телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 26-04-16, 16:40
  4. Мнение за Philips 43 put4900/12
    От pet1r83 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-16, 01:00
  5. Мнение за Philips 50PFH4509
    От Hacko във форум Philips телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 14-06-15, 12:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе