Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42
Like Tree1Одобрявам

Philips 43PUS6501 - Аудио ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #16

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Самите колонки не свирят качествено , но са по-добре от звука на самия телевизор . Няма как да имаш истински многоканален звук от стерео изход .Ако филма е с звук 5.1 , колонките ще свирят но в стерео , а при свързване през оптиката ще имаш истински многоканален звук .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #17

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Система за домашно кино 5.1 с Blu-ray Samsung HT-J4500, Черна - eMAG.bg - ето ти едно евтино решение с уж всичко необходимо (поне така е описано)

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #18

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Те това наистина става за целта , сравнително нов модел , но зависи дали с тази цена се класира при избора .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #19

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Аз звънях на Philips да ги питам за системата за домашно кино, от там казаха, че ще мога да я ползвам като аудио система 5,1. Само се чудиха дали телевизора има изход, защото системата имала вход. Съответно, ако гледам телевизия и по телевизията пуснат филм DTS 5.1 и аз ще го чувам така, независмо, че не съм плейнал садържанието през DVD плеъра. Казаха, че мога да свържа звука с HDMI кабел, но как ще гледам телевизия примерно, пък звука да върви през HDMI кабела . . . нали телевизора трябва да е на канала HDMI. Малко ми е непонятно .

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #20

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Колега , нещата са прости , но не е срамно , че не си запознат . И аз се чудя някой път що е това , но се намира инфо .

    Звук ще имаш винаги , но няма да е многоканален като при филмите , особено с ДТС - системата не го поддържа и няма как да го свири .По телевизията няма да ти пуснат филм с ДТС 5.1 , а с Долби Диджитал ( АС3 ) и това ще го чуеш както си трябва .
    Това с хдми кабела е вярно , но ми се струва , че при теб няма да се случи с тая система .

    - - - - - - - - - -

    Тези от Филипс са смешници с този си отговор , незнаели какво има телевизора като изходи - пълни професионалисти .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #21

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    А, това със Самсунга, което е предложено от колегата ми изглежда много приятно!
    Чрез оптика ли става свъзването? Ще мога ли плейвам през телевизора ( а не през плера на блурея ) да го чува през колоните?
    Тук дават точно описание на изходите/входовете на системата
    BLU RAY HTR SAMSUNG HT-F4500/EN | Домашни кина BLU RAY | Домашни кина | TV, Видео &#1080
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #22

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Системите са различни от двата линка , само споменавам .
    Какво искаш да плейваш , ето това не разбирам ?
    Системата си работи самостоятелно като плеър , а тв се ползва като екран . Като плейваш през плеъра на тв-то , системата произвежда звука .

    - - - - - - - - - -

    През оптиката става свързването . Може и през хдми .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #23

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Аз например си качвам филми на флашка, флашката я слагам в телевизора и плейвам през телевизора. или плейвам филм през universal media server. Ще излиза ли звука през колоните, когато плейвам през телевизора, а не през плеъра на киното ? Или ако си пусна ютюб през приложението на телевизора, ще чувам ли звука през системата за киното ? Питам, за да не се окаже, че трябва да плейвам през плеъра на киното, за да чувам звука. ( Надявам се вече да ме разберете, хихи )

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #24

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Аз и преди те разбрах , ама ти явно не . Трябва да се повторя . Звук излиза .
    С по модерна система няма значение откъде ще си плейваш филмите .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #25

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    [QUOTE=civica;807499]
    Е, да, ама това не плейва 4К, а само до блу рей.
    Възнамерявам да си поръчам тази система на Самсунг, която предложи колегата. Но как да я свържа с телевизора ?
    Мисля, че в комплекта няма подходящи кабели и ще трябва да взема отделно?
    Тук излиза и другия въпрос, с КА модул ли да гледам телевизията ( защото в момента съм с такъв ), или
    да взема HD приемник, за да имам 5.1 звук, ако гледам например HBO или нещо друго ?

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #26

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Е да , ама въпроса беше за звука и какво да си купиш за .... 200 лв .
    Самсунга е добър вариант , а кабели отделно ще си купиш . Свързваш през оптиката , ако искаш да си ползваш само тв като плеър . Или през оптиката и през хдми за да ползваш и двата уреда .

    Остани си с СА модула иначе ще настъпи суматоха , кое как да свържеш .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #27

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Philips-a е с HDMI-ARC - т.е. двупосочен!
    Можеш да плейваш от и към ТВ-то звук/видео.
    Така че ако намериш уредба с HDMI и да декодира DTS 5XXX ала бала , май е най- добре - свързаш чрез HDMI кабел и си готов!
    С Оптиката има някой ограничения на потока , не че е кой знае каква болежка туй DTS neo ала бала , ама ако си чак такъв фен на аудиото...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #28

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    Philips-a е с HDMI-ARC - т.е. двупосочен!
    Можеш да плейваш от и към ТВ-то звук/видео.
    Така че ако намериш уредба с HDMI и да декодира DTS 5XXX ала бала , май е най- добре - свързаш чрез HDMI кабел и си готов!
    С Оптиката има някой ограничения на потока , не че е кой знае каква болежка туй DTS neo ала бала , ама ако си чак такъв фен на аудиото...
    Аз се спрях на Самсунг домашното кино с оптика?

    - - - - - - - - - -

    А, и какъв кабел да си поръчам, като си поръчвам тонколоните ? За да не обикалям после да търся?

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #29

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Какви колони ще си поръчваш ? Нали си се спрял на Самсунг системата ? Оптичен кабел - Тослинк - Тослинк , така се води .

    - - - - - - - - - -

    И разбира се някакъв хдми кабел , високоскоростен , версия 2 или да отговаря на версия 1.4 хдми .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #30

    Отговор: Philips 43PUS6501 - Аудио ?

    Самсунга ще взема, който показа колегата. Може ли някакви линкове на оптичния кабел, който трябва да поръчам ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips 43PUS6501 - как да го свържа с LAN кабел ?
    От shpion във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 14-11-16, 20:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 26-09-16, 06:48
  3. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  4. двд аудио и блурей аудио
    От martosblack във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 16-07-10, 12:00
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе