Страница 62 от 66 ПърваПърва ... 12526061626364 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 986
Like Tree144Одобрявам

Philips телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    56
    #916

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,457
    #917

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от solo5 Виж публикацията
    Благодаря!
    Поправих линка от предният ми пост

    Philips 43PUS8808/12 test
    https://hifi.de/test/philips-pus8808...ne-test-173243

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    56
    #918

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Днес ходих да гледам 43PUS8518...
    Много ми се искаше, това да е избора ми за кухнята, но не ми допада картината му и това е.
    Картината на Samsung 43AU7092 ми се стори в пъти по детайлна и цветна от въпросният Филипс.
    Възможно ли Samsung от 2020 за 590лв да изкара по-добра картина от Филипс от 2023 за 800лв (на промо)
    или моите възприятие са сбъркани? Уж Филипса е напомпан с Pentonic 1000 и един куп други екстри, а картината е леш...
    От друга страна ми се щеше да избера телевизор с Андроид

    Някой би ли споделил дали скалират добре поне тия Филипси?
    Този пост е редактиран от solo5; 17-12-23 в 19:24.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #919

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    На Демо клиповете на Самсунг трудно ще ти хареса, каквато и да е друга марка. Клиповете са им шаренки и напомпани. Трудно можеш да ги сравниш в магазините с тези клипове

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #920

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от solo5 Виж публикацията
    Днес ходих да гледам 43PUS8518...
    Много ми се искаше, това да е избора ми за кухнята, но не ми допада картината му и това е.
    Картината на Samsung 43AU7092 ми се стори в пъти по детайлна и цветна от въпросният Филипс.
    Възможно ли Samsung от 2020 за 590лв да изкара по-добра картина от Филипс от 2023 за 800лв (на промо)
    или моите възприятие са сбъркани? Уж Филипса е напомпан с Pentonic 1000 и един куп други екстри, а картината е леш...
    От друга страна ми се щеше да избера телевизор с Андроид

    Някой би ли споделил дали скалират добре поне тия Филипси?

    На комшията му взехме 65PUS8518 от черния и картината си му е ОК, достатъчно ярка за телевизор от такъв клас, работи много бързо и се справя ОК , естествено не може да се мери ТВ-та от по висок клас но... може ли нещо по настройките да не са ти както трябва ?

    На мен горе долу ми отне 5-10 минути за да го наглася така че да ми/ни хареса.

    - - - - - - - - - -

    Иначе всеки път като отида при майка ми, се учудвам , колко сполучлив се оказа 58PUS8507 , все си казвам " Абе много ярък и плътно черно бе.. .няма никаква работа да е толкова добър " а трябва да е не повече от 400 нита ! Моите основни ТВ-та вкъщи са по 1500-2000 нита и горе долу си имам представя какво значи да имаш ярък телевизор, но като погледна 58PUS8507 като чели не им отстъпва много, аз затова и препоръчах на съседа ми 8518, той искаше задължително амбилайт, но някак си не е ЧАК толкова ярък, трудно може да се каже, но е ОК.

    Може би е въпрос на късмет и каква бройка ще ти се падне.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 17-12-23 в 23:40.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #921

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Фабричните настройки на Филипс изобщо не стават. А в магазин нищо не можеш да видиш
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    56
    #922

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Панелите на 8507 различават ли се от 8518
    То сигурно и 58" ще е с различен панел от 43"


    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    Фабричните настройки на Филипс изобщо не стават. А в магазин нищо не можеш да видиш
    Това за Филипс ли? Защото при Sony, Samsung и LG се вижда, кои стават
    Иначе да си купя телевизор, който в магазина не става, но да се надявам у нас да му оправя настройките е малко като руска рулетка
    За 800лв е чудна оферта като характеристики, ама малко да даде картина...
    Накрая ще взема още един Sony 43X75WL, но този път разопакован за 880лв и ще приключа с огледите
    Този пост е редактиран от solo5; 18-12-23 в 15:12.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #923

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Никой в магазина не може да се прецени. Лично мнение.
    Иначе купуваш филипинеца онлайн и ако не ти хареса - връщаш

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    56
    #924

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    В магазина не може да се предвиди кой как ще работи на телевизия и колко добре ще ъпскейлва, но какво показват се вижда.
    Този пост е редактиран от solo5; 19-12-23 в 12:59.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #925

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Не знам дали ти е направило впечатление, но Демонстрационните клипове на Филипс са най - калпави. Не са контрастни, тъмни и замазани някой дори. Не мога да кажа защо са им такива, но факт е че дори и Hisense са им в пъти по добри, за Сони, Лг и Самсунг да не говорим там са топ. На скоро ходихме да гледаме един олед и пускахме на няколко марки добре, че си бяхме взели флашка с клипове, колебанието беше между C серията и миналогодишната 8 серия. На Самсунга нямаше нужда да пускаме клиповете им бяха естествено топ

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    56
    #926

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Направило ми е впечатление, но по-скоро съм си мислел, че толкова си могат телевизорите. Да направиш хубав телевизор и да го рекламираш с кофти рекламен клип не ми се е струвало олкова възможно. Не знам обаче доколко се позволява да се направи реален тест в някой от техно магазините. За телевизия по-скоро ще е невъзможно, но да се пусне някой 70GB UHD файл през USB ще е добре

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #927

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Не бих казал, че са зле даже никак. Последните години вкараха страшно много пари в развитието на телевизорите и бих казал, че се представят на доста добро ниво, особено от към обработка на картината. Да не забравяме, че TPV само по себе си е доста богата корпорация и е част от много под компании като АОC, boe,inlux и т.н. Boe произвеждат високи класове панели и са част от много марки. Завода до колкото знам на TPVision е един от най - големите в световен мащаб, като се сглобяват много други марки освен Philips. Тука вече въпроса е как ще подходят понеже пуснаха нова ОС и от следващата година ще е масова при Филипс и по-малко android модели .. Някъде бях попаднал, че ще се казва Титан, вече Hisense поеха по този път с Видата, ако вкарат достатъчно приложения може би ще им потръгне, но да видим..
    От скоро си върнаха и аудиото, очаква се интересна година за тях. Правата за ambilight са вече изцяло техни, попаднах на инфо, че за напред ще наложат не Филипс тв а ambilight tv или нещо от сорта, а във av foruma очаква се новите модели ambilight да ползват лупи отзад, който максимално да подобяват на амбилукс за по добър ефект.
    Колкото до това кой е по-добър тв в този клас може да погледнеш и TCL. Ценово за класа си може би ще е по-добър, но нямам лични наблюдения.

    Успех с покупката.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,457
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-12-23 в 07:37.

  17. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #929

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Здр. кой от 2-та модела да взема или до тази цена има ли друг модел от филипс по-добър?

    https://www.emag.bg/televizor-philip...medium=android



    https://www.emag.bg/televizor-philip...medium=android

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #930

    Отговор: Philips телевизори (инфо на първа страница)

    Имай предвид, че долния не е с андроид ако държиш на него
    KING-T одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 66 ПърваПърва ... 12526061626364 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. Philips телевизори 2018
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 254
    Последно: 02-01-19, 13:11
  3. Philips телевизори 2017
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 279
    Последно: 01-01-18, 06:35
  4. Philips телевизори 2016
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 453
    Последно: 01-01-17, 18:22
  5. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе