Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с влизането в профил в Google Play/Youtube Philips

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #1

    Проблем с влизането в профил в Google Play/Youtube Philips

    Здравейте, днес ми се наложи да ползвам опцията за преинсталация (от меню на тв) на телевизорът. Нещо като ресет до фабрични настройки и премахване на всички приложения и ъпдейти (на фабричните), заради многократен краш на Youtube приложението. След този преинстал , настройх ТВ-то, има интернет, но при опит да вляза с профила си в Google Play след въвеждане на потребител(поща) и после парола казва , че не съвпадат. Пробвах на компютърат няма проблем/грешка, смених въпреки това паролата и пак ми казва същото , че не съвпадат. Пробвах с изключване на телевизорът от захранването , няма ефект, пробвъх с браузъра му има си интернет(през страницата на гугле влизам в профилът). Може Google Play да се нуждае от ъпдейт (телевизорът е 2015 модел) но ако не може да се влезе как да стане, до преди преинсталът нямаше проблем с профилът. Някой да има предложение за решение на проблемът? В Youtube не мога да вляза също, при опит ми изписва забранено действие и не ме пуска да въведа данни, иска ъпдейт. В момента версият на Google Play е 8.3.01.
    Този пост е редактиран от UserBG1234; 30-05-20 в 19:58.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    103
    #2

    Отговор: Проблем с влизането в профил в Google Play/Youtube Philips

    Лаишко предложение - нов фърмуеър?

    Изпратено от моят Redmi Note 8 с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #3

    Отговор: Проблем с влизането в профил в Google Play/Youtube Philips

    Има наличен по нов , бях го инсталирал , но е ужасно бъгав и се върнах на предната версия. Той бе и последният и от филипс си оставиха ръцете и зарязаха модела...да не повярваш че голяма фирма прави такива простотий... За проба ъпдейтнах, но проблемът е още наличен , сега ще прейнсталирам. п.п В 4pda видях ,че и други имат проблем с краш на youtube app - - - - - - - - - - Преинсталирах андройда, дадох фабрични настройски, изключих от захранването , изчистих кеша и данните на приложенията за гугъл плей и не става , създадох друг имейл и при него също изписва , че паролата и името не са коректни. Лошо е че ТВ-то няма никакъв файл експлорер и не мога да инсталирам нищо. Като се логна през браузарът му всичко е наред, но през приложение не е. Сякаш гугъл не дава достъп на телевизорът. Незнам какво да направя... Най-после успях....дадох наново да се прейнсталира, след което ме попита как искам да се логна с телефон/компютър с парола , аз избрах телефон телефон/компютър и дам ми даде пин код който да го въведа на androidtv.com/setup и после се дава на сайта sign и готово..
    Този пост е редактиран от UserBG1234; 31-05-20 в 02:30.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Nova Play
    От joni81 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-17, 00:04
  2. Приложения от Google Play
    От necata2 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 0
    Последно: 09-12-16, 21:48
  3. Google Play Music достъпна и у нас
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 09-11-14, 21:49
  4. Проблем WD play
    От Nikolai Todorov Stoianov във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 28-03-14, 10:10
  5. Проблем с влизането в zamunda.net
    От vasko_grudov във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-10-12, 06:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе