Резултати от 1 до 3 от общо 3

Philips 43PUS8505 и субтитри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #1

    Philips 43PUS8505 и субтитри

    Избрал съм си Philips 43PUS8505. В ръководството за работа пише: „Телевизорът не поддържа субтитри на видео потоци от компютър или мрежов твърд диск.“
    Ще реша ли този проблем, ако си инсталирам Коди на компютъра и Коди на телевизора и се споделят библиотеките?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #2

    Отговор: Philips 43PUS8505 и субтитри

    Аз съм с андроид филипс свързан с ресивър маранц. И при мен се получава много гадно разминаване. Когато подам видео със субтитри посредством медия сървър. Ако плейна със стоковия плеър на телевизора, има 5.1 аудио към ресийвъра свързан с оптика. НО НЯМА СУБТИТРИ. Ако плейна с инсталирания от мен VLC плеър, има субтитри, но няма многоканално аудио. Въпреки, че от настройките на тв и влц плеъра съм настроил многоканално.Явно телевизора ги изрязва. Ресийвъра пък не поддържа Хдми Арц. И не мога да върна аудио през ХДМИ. Още не съм пробяал Коди. Надявам се да намеря някакъв плеър, който да пусне 5.1 аудио към ресивера през оптиката и да чете субс. Филипс се излагат. Стоковия им плеър да изрязва субтитри на видео през медия сървър. Това телевизори отпреди 12г. Си плейват без проблем субс. А тези уж с Андроид, трябва да ти дават повече възможност. Старото 12г. ЛГ с лан порт без браузър си бачкаше без проблем в мрежа със стоковия плеър със субс.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Philips 43PUS8505 и субтитри

    Решението при мен е Коди. Никакъв проблем със субтитри и 5.1 аудио през оптика към старо домашно кино LG. За многоканалния звук се правят настройки в Коди. При инсталирано Коди и на компютъра и споделяне на библиотеките, няма проблем със субтитрите при плейване на файлове от компютъра. Да не се ползва Коди 19, а по-ниска версия, защото българските добавки не са ъпгрейтнати за новата версия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips 4100 субтитри?
    От Svetlio Markov във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-15, 03:46
  2. помощ субтитри Philips 50PFL7956K/02
    От schweppes във форум Philips телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 18-05-15, 15:04
  3. Проблем със субтитри Philips DVP 3950
    От nils във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-01-13, 11:48
  4. БГ субтитри-LED телевизор PHILIPS 42PFL4307H.
    От vals във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 09-11-12, 23:58
  5. Субтитри с Philips DVDR3440H
    От viki във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 7
    Последно: 16-07-08, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе