Резултати от 1 до 14 от общо 14

Лист с канали

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #1

    Лист с канали

    Здравейте
    записвм си листа с канали на флашка понеже всички оператори постоянно разместват канали а аз си имам слисък с любими и като се опитам да го кача на другите ми телевизори които също са Филипс дава грешка.този от който записвам файла е 8536 а другите са 7ма серия.....някаква несъвместимост ли има между файловете и ако да може ли някакси да бъде продоляно това.версията на ченъл листа който искам дакача в другите твта е 115 а на другите твта е110 мисля.всички телевизори са ъпдейтнати до последно актуални софтове.моля да споделите ако има решение защото да цъкам с дистанционното на всеки телевизор по отделно си е направо убийство и страхотна досада понеже обичам да са ми подредени каналите по приоритет и гледаемост в къщи.....не знам защо всички кабелни и сателитни оператори постоянно разместват честоти и канали.....някаква идея как да се приравнят версийте ако това е проблема........преди ставаше но всичките твта бяха 7ма серия а сега този в хола е нов

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #2

    Отговор: Лист с канали

    а ако пробваш да направиш списъка на ТВ от 7 серия и после да го сложиш на 8 серия ще стане ли?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #3

    Отговор: Лист с канали

    С 8535 съм и съм ползвал това
    https://github.com/PredatH0r/ChanSort
    но не съм гледал дали после е съвместимо със 7 серия.
    Иначе уж до 110 поддържа, но си отваряше при мене.
    Може и да пишете на автора да види какъв е проблема?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Лист с канали

    Цитат Първоначално публикувано от donnuzzo Виж публикацията
    този от който записвам файла е 8536 а другите са 7ма серия.....
    Кои модели на 7-ма серия?
    SoC
    8536 - Mediatek MT9970A (Android)
    7956/7906/7406 - Mediatek MT9675 (Android)
    7556/7506 - Novatek NT72671 (Saphi)

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #5

    Отговор: Лист с канали

    С андроид са всичките телевизори.
    От 7ма на 8ма серия не съм пробвал защото трябва да си играя половин ден за да нацъкам каналите
    Но странното е че на 7та серия каналите вчера тотално се разместиха от оператора а на 8мата серия която е в съседната стая всичко си е окей и нищо не е разместено...това не мога да си го обесня също

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от donnuzzo Виж публикацията
    С андроид са всичките телевизори.
    От 7ма на 8ма серия не съм пробвал защото трябва да си играя половин ден за да нацъкам каналите
    Но странното е че на 7та серия каналите вчера тотално се разместиха от оператора а на 8мата серия която е в съседната стая всичко си е окей и нищо не е разместено...това не мога да си го обесня също
    Ако ползваш 7906/56 той е с T32 платформа съмняваме да стане. Спри си в настройките автоматичната актуализация на каналите и не би трябвало да ти ги размества.

    Поздрави,

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #7

    Отговор: Лист с канали

    А някави идеи за ченъл листа...
    Даже сега погледнах само единия е 7ма серия другите са 8ма но не иска да се запишат.утре ще погледна кой какъв модел е и ще ги напиша точно.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #8

    Отговор: Лист с канали

    Кажете и на кой оператор сте, да знаем...
    И точните модели.
    Пробвайте и с оня софтуер, може да има експорт към по-ниска версия, не съм го ползвал скоро.
    Аз съм на А1 и скоро не са ми размествали канали. Но аз гледам и предимно НВО и Синемакс. И НВО Мах.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #9

    Отговор: Лист с канали

    Аз съм с олед707 и ченсорт ми свърши много добра работа.Преномерирах си листите и изтрих което не ми трябва от главния лист. На виваком съм , но не би трябвало да има никакво значение. Запази си това което ти харесва като референс лист и след като ъплоуднеш изключи тв от щепсела и после пак включи

    Изпратено от моят SM-T515 с помощта на Tapatalk

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #10

    Отговор: Лист с канали

    Ще опитам с този софт при първа възможност....но все пак ако някой може да обясни от къде се получава това несъответствие на версийте една спрямо друга ще съм му благодатен

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #11

    Отговор: Лист с канали

    Просто някаква защита е, примерно новите модели може да имат повече настройки, които не могат да се импортират.

    Но биха могли да направят питане и да "хванат само имена и позиция", примерно. Почти всеки документ в ИТ-сферата има версия в себе си (по принцип).

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #12

    Отговор: Лист с канали

    Тогава за какво е тази опция с каналите след като не може да се ползва при нужда.точно за това всички твта в къщи са една марка в случая Филипс за да мога като си наглася каналите на единя да мина с флашката по другите и готово.....а не да цъкам по половин ден на всеки телевизор
    Няма ли начин да се конвертира нещо по файловете за да се оеднаквят...не му разбирам в детайли

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #13

    Отговор: Лист с канали

    Аз си ги подредих с Chan Sort още миналата Година на Philips Oled 806 65"
    До сега не са се размествали.Изключил съм автоматичната актуализация на каналите.
    По време на export/inport не трябва да има включени други флашки,хард дискове,USB адаптори за мишки,клавиатури и каквото там имате друго.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #14

    Отговор: Лист с канали

    Не нямам нищо друго включено по usbтата
    Някой може ли да обясни какво точно е автоматипната актуализация на каналите в какво топно се изразява тази актуализация
    Този пост е редактиран от donnuzzo; 11-11-22 в 00:25.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CI+ цифрови канали
    От Its във форум Samsung телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 24-11-18, 16:00
  2. Търсене на канали?
    От ilhanbg във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-18, 20:23
  3. Подредба на канали
    От Vannnn във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 12-01-18, 10:30
  4. Как да пусна DVB-C канали?
    От MartinNez във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-15, 13:58
  5. сони-проблем с контактният лист
    От bilian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-13, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе