Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By Vasilev\tenko
  • 1 Post By AntrAcsA

Проблем с екрана на Philips 68PUS7505\12

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    2
    #1

    Проблем с екрана на Philips 68PUS7505\12

    След актуализация телевизорът стартира с нормална картина, но след първото изключване картината се дублира по вертикала. Пробвах всякакви рестарти връщане на заводски настройки изключване от контакта но нищо не помага. Някой има ли идея как може да се оправи това.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,052
    #2

    Отговор: Проблем с екрана на Philips 68PUS7505\12

    Как си актуализирам телевизора ? От настройките му за самостоятелна, онлайн актуализация или с USB флашка като си свалил фармуера предварително ?
    И Тв-то в гаранция ли е ? Стар модел е и най вероятно не, но все пак да попитам.

    - - - - - - - - - -


    И сигурен ли си че това е размера на ТВ-то ? 68".... не съм срещал, да не е 58" ?

    Има решение което е коментирано тук : dual/split screen on my Phillips PUS7354 TV after firmware update | AVForums

    При доста хора с 58" телевизори е помогнало, но един казва че ТВ-то показвало черен екран след това, така че имай го в предвид.


    Иначе : "press Home 1999 n then back button, quickly. A hidden menu will appear, go to panel id and enter number 4 there. Then scroll down n exit. Unplug the telly for few seconds n then plug it again. Hopefully it will resolve the issue "


    " натиснете бързо Home 1999 и след това бутона за връщане назад. Ще се появи скрито меню, отидете на ID на панела и въведете номер 4 там. След това превъртете надолу и изход. Изключете телевизора от контакта за няколко секунди, след което го включете отново. Надяваме се, че ще разреши проблема"

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Проблем с екрана на Philips 68PUS7505\12

    58 инча е извинявам се актуализацията беше от интернет. Благодаря за съвета ще пробвам.

    - - - - - - - - - -

    Благодаря ти много получи се спести ми много главоболия и разкарване по сервизите с този голям телевизор. Следваща ми покупка на телевизор ще е съобразена и с това че може би ще ми се наложи да го карам на сервиз
    AntrAcsA одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,052
    #4

    Отговор: Проблем с екрана на Philips 68PUS7505\12

    Цитат Първоначално публикувано от Vasilev\tenko Виж публикацията
    58 инча е извинявам се актуализацията беше от интернет. Благодаря за съвета ще пробвам.

    - - - - - - - - - -

    Благодаря ти много получи се спести ми много главоболия и разкарване по сервизите с този голям телевизор. Следваща ми покупка на телевизор ще е съобразена и с това че може би ще ми се наложи да го карам на сервиз

    Следващия трябва да е по голям Това е правилото при покупка и ъпгрейд на телевизор, иначе се обезсмисля

    Радвам се че вече работи нормално, поздрави.
    Vasilev\tenko одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с екрана на телевизор
    От marciano49 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 30-09-20, 18:54
  2. Philips с Андроид, как да дублирам екрана?
    От caooo във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-07-19, 20:32
  3. Проблем с екрана LG
    От borsan във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-02-16, 12:37
  4. Проблем с екрана на лаптоп
    От blackberry във форум Поддръжка
    Отговори: 19
    Последно: 28-06-12, 00:04
  5. Проблем с екрана
    От shpaci във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 24-12-09, 17:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе