Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #1

    Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    Здравейте, имам нужда от малко помощ. Много съм си харесал един телевизор-TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB SlimFit, моля за някакъв коментар.Някой знае ли каква марка е кинескопа му? Има ли нещо вярно в информацията че след 01.01.2007г. телевизиите ще излъчват във формат 16:9 ? Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #2

    Re: Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    Кинескопа е Samsung естествено, а за телевизиите - ДА!!!
    Само някои, но не и у нас

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Re: Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    БЯГАЙ ПО-ДАЛЕКО от тея модели, че боли главата после. Тея модели всичките по точно на САМСУНГ SLIM FIT са с фабричен дефект, не говорим за 2-3 бройки, а зса всички КОЕТО СЛИЗА ОТ ПОТОЧНАТА ЛИНИЯ и е лайняно демек с крива ГЕОМЕТРИ идва в БГ, на цена да кажем 300 лева е после тук K&K ти го набутват с 1000 лева, честито на олучилите(набутаните) ДЖАКПОТА!!! Повеч без коментар. Аз за тяе Тв съм писал още като се отвори тази отделна секция. Който се интересува, ще намери.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re: Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    Знам, че тънките ЦРТ Самсунг са крайно мразени в този форум, но не се вързвай безрезервно на думите на експертите и на такива басни за 400%-ова надценка...
    Такива телевизори се продават по цял свят и цената им е такава. Предвид търговските надценки при битовата техника, цена при вноса около 300лв и продажна цена около 1000лв е немислима ситуация, направо е несериозно и дезориентиращо твърдение.
    Да вземем например стандартен 29" слим телевизор на Самсунг - CW 29Z308. Цената му в Техномаркет е около 800лв, цената му в Германия е значително по-висока - средно с 20% - около 1000лв.
    Ето ти сайт с над 1400 мнения на собственици на този телевизор, където средната му оценка е м/у 4 и 5 звезди от максимум 5 възможни - http://www.idealo.de/preisvergleich/...t-samsung.html

    Не коментирам качествата на телевизора, не съм достатъчно добре запознат за да го правя. А и не съм убеден, че е необходимо да си експерт - всеки има очи и глава на раменете си.
    С две думи искам да кажа - не приемай навътре форумната мода - има я и при телевизори и при перални и при климатици - при телевизорите е най-лесно - отиди, виж, ако ти допада купи, като се абстрахираш от мненията тук...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    Крис ти пък сега. Образно се исказвах за цената, но съм забравил да го пиша, много добре знам, че не може да е на 300 лева вноса. НО относно това, че си имат ТЕХНОЛОГИЧЕН ДЕФЕКТ при САМСУНГ моделите, можеш да се убедиш всеки един момент. Още миналата година като ги искараха на пазара тея SLIM FIT ТВ си бяха с гадно геометрия. Почти цяла година не съм продавал от тея боклуци, но пак ми ги натресоха към септември, но 29" модели. Ами тука малко са я позакрили работата на ПОКА КРИВЯТ. Да не говорим, че на 32" модели се вижда много яко. Плюс това тоя модел който е при мен образаму е ужасно мазен, до него съм сложил също слим модел, но 21". Ами разликата в показваното на екрана е голяма. Така че ВЪОБЩЕ не е мода да се плюе САМСУНГ в нашият форум. Продавам ги и знам какви ментета са. Говорим за CRT ТВ, не че старите им модели LCD и PLASMA бяха нещо добро де, ама хайде темата е за кинескопи.
    sotirsotirov, относно дефекта, отиваш при този модел Самсунг, който си харесал и му пускаш менюто и гледаш долната страна на менюто дали е крива като дъга. На старите 32" модели които получавах разликата между горна точка и краищата на менюто беше някъде над 2 см. КОЕТО СИ Е УЖАСНО НЕДОПУСТИМО. Всички знаем, че в сигашната ситуация на подмяна на видовете ТВ никой не си прави труда да прави качествени CRT, но все пак това си е жива ебавка с купувача. При 29" не е така силно изразено, но пак се вижда кривината. Най-добре се вижда като се пусне ДВД със субтитри. Иди виж, и ако си навит да го вземеш с тоя дефект си е твой избора, никой не може да те спре. Но да не кажеш после, че никой не е направил опит да те предупреди.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #6

    Re: Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    КрИс и LUDIA, благодаря Ви за изказаните мнения и за отделеното време!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #7

    Re: Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit

    Здравейте
    КрИс и LUDIA реално първите модели на самсунг slim fit Не струваха, адски много проблеми и тн, затова LUDIA казва че не струват, иначе новите модели като за slim fit работят доста по добре, и геометрията им е видимо по добра от на предишните модели, така че който търси телевизор с добър дизайн, където едно от най важните неща е да е по тънък, да го взима, все пак да има в предвид малко по лоша геометрия от стандартен 29 инчов телевизор, и минимални проблеми със сходимостта, че кой ли телевизор вече няма такива
    КрИс за съжаление мнението на обикновенните хора не винаги ми харесва, защо ли, ами повечето прочели че телевизора бил страхотен, видяли го, е да, харесал им, но просто това е телевизор и нищо повече, който и да е филипс ги отвява като качество на картината и тн, все пак филипса не е slim fit, така че хората си избират това което им върши работа
    За съжаление съм забелязал че немалка част от клиентите, въпреки че се опитвам да им продам нещо хем добро хем на добра цена, гледат да им харесва на външен вид и тн, а картината , абе да предава и това е
    LUDIA Май само филипс изкараха като за последно доста добри модели, cineos
    sotirsotirov избора е твой, искаш slim fit, взимай го и това е
    все пак вземи от последните модели на самсунг, с по 100 лв са отгоре но са по добри от посочения от теб модел

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LED 40` и мнение за SAMSUNG UE-40F5300
    От gelle във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-14, 10:24
  2. Помощ при избор на модел при: LG и Samsung
    От LedTV във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-08-13, 13:59
  3. Помощ за избор на Samsung или LG до 900лвЗд
    От lemuribuhal във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 21-05-13, 13:31
  4. 21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung
    От aurin във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-09-07, 12:38
  5. SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!
    От LUDIA във форум Samsung телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 17-11-05, 11:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе