Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1

    SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Значи от около месец ги продавам тея БОКЛУЦИ. Значи още като пристигна ТВ прави впечатлениеколко по-тесен е кашона от стандартния 32" ТВ. Но као килограми е доста тежко. Извадихме го от кашона и решихме да го сложим на една масичка предвидена за 29" ТВ-и, на нея съм слагал 32" Нормален размер. Особенно тежък ТВ-р, явно са направилии предната страна на кинескопа още по дебела. Тежи също колкото нормален 32" 60 Килограма, само дето тежеста е само отпред и се съсредоточва в една малка елипсовидна стойка. Отказахме се да го слагаме върху масата твърде рисковано е!!! Както и да е, пуснехме, настроихме каналите и му закачихме едно ДВД да има там. Като цяло ТВ-то става, но докато не пуснете менюто, ако сте по-наблюдателни се вижда една хубава дъга. А като пуснехме ДВД плеъра с един ДивХ, стана още по-красиво, дъгата стана още по-голяма. обиколих и другите големи магазини Техномаркета и Технополиса и там все същяит проблем с менютата и с и с показването на субтитри. Лично за мен това си е поредната издънка на САМСУНГ.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #2

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Все пак няма ли някакво разуно обяснение.Споделям мнението ти за марката,ама чак такава антиреклама да си правят.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #3

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Скоро купувахме на един приятел ТВ. Огледахме всичко 29' - 32' що е в Техномаркет-а и единственното което ставаше за вземане бе PHILIPS 29PT9020/12. M/у другото забравих да кажа, че бяхме тръгнали да вземаме този Самсунг Слим за който LUDIA говори. Скоро не бях се заглеждал в кинескопските изделия - незнам, но нещо вече са спряли да ги правят както трябва или просто се внасят само ТРЕТО качество. Почти 80% бяха с гадна сходимост, фокус и разни още.
    P.S. за по-малките (14'-21') това толкова неважеше, ама голям да искаш - голям компромис трябва да направиш..... ако ме разбирате, какво искам да ви кажа.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    26
    #4

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Освен този технологичен дефект който LUDIA споменава имам още малко неприятно инфо - точно Samsung Slim Fit имат страшно голямо количество дефекти (не съм го ползвал, за да кажа нещо друго, но знам че доста такива се дават за ремонт в един голям техен сервиз)

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #5

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Това с дефектите е вярно, защото неОФИЦИАЛНО в българските хипермаркети за такава техника се внасят стоки от трето качество на горе! Абсолютна гаранция за предположението на огромен брой хора, опарили се от своите така дълго чакани покупки.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #6

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    ставаше за вземане бе PHILIPS 29PT9020/12.
    и аз след близо 1ч гледане най-много харесах тоя модел.
    но за лош късмет преди 1седм се развали.
    утре уж ще кажат дали са го оправили.
    но самия факт че марков ТВ още първия месец се поврежда,
    не говори добре за марката! знам ли...може моя късмет да е такъв.
    иначе стария Philips 21" от 10 год бачка без грешка.



  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #7

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Значи като говорим за крайна мярка: - смяната реши проблема на един мой приятел. Преди време той си купи SAMSUNG 29Z68P и от там като се почна дефект-смяна и т.н. Стигна до 7-ми телевизор от този модел и не и не! Отказа се и избрахме PHILIPS 29PT9020/12 и край на проблемите. По горе писах за желание на покупка на този нов 32 SAMSUNG Slim модел, но така и неможаха след доста смени да ни намерят поне един от общо 5 тествани от нас телевизора, който да бачка без проблем. В края на нещата се отказахме от така очаквания (СУПЕР!) модел на SAMSUNG и като оставим дефектите, всичко друго което бе писано в рекламите за голям контраст, нанопигментационен слой за абсолютни цветове и новата тотална версия на DNIe подобрителната им система за качество, прогресивното сканиране не личеше по никакъв начин, че го има и всичко това в последствие се оказа пълен фалш. Да не говорим за настройките на геометрията. Прави ми впечатление напоследък АБСОЛЮТНОТО разминаване в рекламите на истината от действителността. Преди като че ли не беше така! Обеждавам се, че в БГ се продава от 3-то качество нагоре!!! Такива ми ти работи за новите модели ТВ.
    Поздрави и внимавайте КАК КУПУВАТЕ новите си ТЕЛЕВИЗОРИ! Не изпадайте в емоция, а гледайте с широко отворени очи!* :knuppel2:

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    16
    #8

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Ами според вас май телевизор на марката Самсунг няма без дефект.Преди 2 години си купих Самсунг 29"CRT, ами работи почти нон-стоп, проблем нямам ама абсолютно никакъв.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #9

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Sany 71,
    ако не си ЗАБЕЛЯЗАЛ говорим за новия 32'Slim модел на Самсунг!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    16
    #10

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Не говорите само за този модел. Прочети по-внимателно постовете.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #11

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Усещам, че се обиждаш за това че имаш Самсунг, а ние говорим лошо за марката която си избрал ли. Аз също имам Самсунг TFT LCD40M51 и к'во от това. Щом някой модел не го бива: Да казваме, че е добър ли?!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    16
    #12

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Абе то ще е глупаво да се обиждам, ама като си работи какво да направя.Между другото другите ми 2 телевизора са Сони и разлика в качеството на картината не мога да направя между тях и Самсунга.

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #13

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Писал съм доста по-въпроса! В България веригите магазини внасят 70% от стоката си над трето качество. Ето от там се получава това разминаване на марка, цена, качество и очакване. По-принцип всички са стабилни до ПЪРВОТО си качество, ............... НО ето това е момента. Това (НО) прецаква клиента в страната ни. М/у другото проблема е недоказуем, защото официално никои не го признава. Ако ти си случил на първо к. - това е вече друг въпрос!!! За голямо съжаление тенденциите у нас са за супер НИСКИ ЦЕНИ и от там идва и дефектната стока.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    16
    #14

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    Напълно съм съгласен с теб и се радвам, че май аз съм единствения случил на Самсунг.....

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #15

    Re: SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!

    И аз имам един 29' Samsung и си работи повече от година :coolsmiley:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 09-02-15, 08:56
  2. Отговори: 5
    Последно: 18-02-13, 19:23
  3. SAMSUNG AQV12FAN Странен дефект
    От thenick във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 8
    Последно: 07-09-12, 20:23
  4. 21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung
    От aurin във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-09-07, 13:38
  5. мнение за SAMSUNG CW 29 Z 418 P "Slim Fitt" PIP
    От slavkoni във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 15-05-07, 09:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе