Резултати от 1 до 4 от общо 4

21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    11
    #1

    21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung


    LG 21FS2 CLX
    21”(53см) диагонал на екрана, Напълно плосък SLIM кинескоп, Хипербанд стерео тунер, Меню и телетекс на български език, Функция за размагнетизиране на екрана Гаранция: 24 Месеца Цена: 319 лв.


    SAMSUNG CW-21Z453N
    21” (53 см.) диагонал на екрана Напълно плосък Ultra Slim кинескоп Хипербанд тунер,100 канала Меню и телетекст на български език Таймер за изключване Гаранция: 24 Месеца Цена: 319 лв.

    Това, че този модел на Samsung не е със стерео тунер не е проблем, тъй като има стерео модел на същата цена.
    Чувал съм че големите LG слимаци гаснат преждевременно, но дали това се отнася и за 21 инчовите?
    Незная кой къде е произведен ако има значение?
    Бихте ли ме посъветвали кой е за предпочитане, ако сте запознати с материята?

    Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Re: 21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung

    aurin, няма значение кой от двата ще вземеш кинескопа е все един и същ - САМСУНГ. LG не правят кинескопи от почти 2 години, както и СОНИ и Филипс спряха миналата година, а LG ползваха за добрите си модели PHILIPS кинескопи. Значи Иди в МЕТРО там изцяло черният вариянт на Самсунга е и стерео, и е на 298 лева. Така ще има и за водка/ракия да почерпиш, че и за салата. Лично аз не съм фен на слим дизайна, но поради технологични причини. А и гадното е, че стават много тежки точно само отпред, а отзаде ТВ-а лек и тежи само стъклото на кинескопа, но си тежи на мястото. Според мен LG дизайна е уникално тъп и грозен, но кво да ги правиш.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #3

    Re: 21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung

    уникално гадна геометрия на образа имаха 32" за малките не знам

  5. SHB
    SHB е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    11
    #4

    Re: 21" Slim CRT TV: LG vs. Samsung

    LG си е с кинескоп LG/Philips-от завода в Полша.Имам такъв вкъщи незнам за какви LG говорите с кинескоп Samsung ,а с Philips са с общо производство на кинескопи(бяха) и на матрици.А относно самсунга -може би са добри като идея,но като качествен контрол според мен са доста назад.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 18-02-13, 19:23
  2. Отговори: 6
    Последно: 30-01-10, 19:28
  3. мнение за SAMSUNG CW 29 Z 418 P "Slim Fitt" PIP
    От slavkoni във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 15-05-07, 09:41
  4. Помощ при избор на TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB-Slim Fit
    От sotirsotirov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 15-12-06, 00:36
  5. SAMSUNG 32" CRT SLIM-технологичен дефект!!!
    От LUDIA във форум Samsung телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 17-11-05, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе