Резултати от 1 до 8 от общо 8

Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #1

    Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Здравейте,
    от известно време гледам промоцията на техномаркет за SAMSUNG LE-40N87BD. Тъй като това е най - евтиното 40" решение за FULL HD доста се изкушавам да го взема. Ходих до магазина, картината и дизайна ми харесаха. Интерфейсите също са без забележка (3 HDMI ) и PC ВХОД... та реших да попитам някой няма ли отзиви от този телевизор. Смятам да го ползвам главно,основно и почити 100% за HDTV сигнал , но все пак малко чуждо мнените не е излишно, особенно за покупка над 2000 лв!
    Така че ако някой си е имал повече вземане даване с този модел - а не само да го е виждал в магазина нека да сподели!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #2

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Здравей
    за няколко дена продадох няколко от тези модели, ами какво да ти кажа, за парите си телевизора работи повече от добре
    Тествал съм го на HD сигнал, както и на DVD Плейър, с един клиент тествахме дали ще има замазване при бързи сцени, е нямаше никакви проблеми, гледахме си как едни самолети летят ли летят, но не се получаваше замазване на картината!
    Запаметените настройки за цветове и тн, не ми харесват, но с ръчни настройки и малко игра картината става доста приятна за окото
    И на компютър съм го връзвал за да пускам HD сигнал, доволен съм, само дето с Nvidiа карта като пусна 1920х1080 реже леко от картината, с тия Nvidia все проблеми си имам аз, е има опция да свия екрана за да се вижда без рязане, но резолюцията пада със малко, примерно 1780 на 1050 , нещо такова по спомени, с повечко борба и друга видеокарта няма да има проблеми !
    Има и цифров тунер за ефирна цифрова телевизия
    АМи това е, телевизора според мен си заслужава, другия вариант в този ценови клас е 42 инчовата Toshiba Която е на промоция, но въпреки голямото ми желание днес да я пусна и тествам, не успях понеже нямаше стойката на телевизора в кашона
    Ако желаеш заповядай утре при мене ако си от София да тестваме каквото си искаш, от тебе дисковете, от мене телевизора !

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #3

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    miro_vampiro ще се радвам като тестваш Toshiba-та да споделиш предполагам,че говориш за X серията.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #4

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Здравей
    дам, говоря за 42X3031 , но просто няма как да я тествам сега, ако ми дойде друга запечатана бройка, което силно ме съмнява да стане до нова година

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #5

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Хммм явно не съм гледал внимателно... Сега забелязах и Тошибата! За съжаление не съм от София иначе с най-голямо удоволствие ще дойда с дисковете - намират ми се ! Все пак благодаря ти за информацията определено ми беше от полза. Видеото ми е NVidia.... и това малко ме притеснява че е имало проблеми... С каква Nvidia го тества и с каква връзка - D-SUB (VGA) или DVI-HDMI? Пиши и когато имаш отзиви от Тошибата!

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #6

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Здравей
    тествах с DVI-HDMI, На 1920х1080 пуснато от Нвидиа видеокартата изрязваше картината в крайщата, но с една опция се оправи всичко, но резолюцията падна с по 100 пиксела някъде на екрана, 1790х1020 примерно, ще те излъжа
    Но всичко си зависи от видеото определено
    А тошибата просто нямам идея кога ще ми остане време да я пусна за тестове, може би след нова година


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    36
    #7

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Миро някакви отзиви от 46" модел от същата серия имаш ли ?

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #8

    Re: Някой има ли отзиви за SAMSUNG LE-40N87BD

    Здравейте
    sw2v ами какво да ти кажа, като 40 ката се държи, достатъчно добре, ако имаш желание хващаш дисковете с филми и тн, и идваш да тестваме, нямаш проблеми, като цяло телевизора работи достатъчно добре за парите си, не се забелязва замазване при бързи сцени , добър черен цвят, като цяло работи прилично дори и на сигнал от двд плейър което ме учуди
    За парите си става според мен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 14-02-14, 16:57
  2. sarp AY-W22SE някой има ли отзиви?
    От kuuuuul във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 5
    Последно: 10-11-11, 21:58
  3. SAMSUNG AQV-09ASA - отзиви
    От twinkleshock във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 7
    Последно: 16-08-10, 14:08
  4. Първи отзиви за SAMSUNG LE46A656
    От elcos във форум Samsung телевизори
    Отговори: 32
    Последно: 27-01-09, 13:05
  5. Отзиви за DVD recorder SAMSUNG SE-S164L
    От AzTi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 06-09-06, 01:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе