Резултати от 1 до 5 от общо 5

Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    3
    #1

    Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?

    Здравейте, скоро си купих LCD TV SAMSUNG LE-32R81BX. На сайта на Техномаркет пише като екстри
    18 .Други: IDTV (DVB-T) цифров тунер...
    Попитах консултанта в магазина, но той каза, че няма такъв тунер. Прерових цялата книжка, но там осен описание какво става като натиснеш едикое си копче друго няма. От страницата на Самсунг едва успях да намеря този модел в руския им сайт, но там пак не пишат нищо за тунера. Изненада ме липсата на по-подробна техническа информация от страна на Самсунг.
    Та ако някой, който е по-навътре в тези модели знае, нека да каже има ли този модел цифров тунер или не и ако има как се разбира това? Мисля, че и други собственици на този модел биха се заинтересували, а и това беше една от причините да избера този модел пред други подобни.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #2

    Re: Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?

    belin- този ТВ няма цифров тунер, тези които имат буквата D те са с цифров тунер, и започват от R86 нагоре. Ами има грешка явно в сайта на Техномаркет, така че би трябвало да ти го сменят, те са те подвели. Но не знам дали ще намериш от другите(R86,87,88) почти не са останали. Иначе са еднакви ТВ, но R81-84 нямат DVB-T тунер. Това не е цифров кабелен тунер(DVB-C) да уточня, ами за наземно разпространение на сигнала(кула-антена).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3

    Re: Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?

    belin - ако имаш сателитен приемник смисъла на цифровия тунер на телевизора е БЕЗСМИСЛЕН!
    Аз и всички мои приятели никога!!! - не сме ползвали тунерите на телевизорите си.
    Те! - винаги са били САМО монитори!

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    18
    #4

    Re: Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    belin - ако имаш сателитен приемник смисъла на цифровия тунер на телевизора е БЕЗСМИСЛЕН!
    Аз и всички мои приятели никога!!! - не сме ползвали тунерите на телевизорите си.
    Те! - винаги са били САМО монитори!
    С какъв кабел е свързан при теб сателитния приемник и ТВ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    46
    #5

    Отговор: Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?

    Случайно попадам на тази много стара тема, но ако е от полза за някои:
    Както се каза, ТВ с "D" в означение модела имат и цифров ефирен тунер - например LE-40R73BD, но е MPEG-2 (a не MPEG-4) и няма картина, а само звук след сканиране на Бг мултиплексите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Цифров Тунер Проблем
    От agogov във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-15, 20:52
  2. Цифров сигнал за телевизор без цифров тунер
    От oggieasp във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 17-05-10, 20:22
  3. Цифров тунер и плеър NEO
    От ivoru във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-09, 11:05
  4. Отговори: 9
    Последно: 27-03-09, 07:19
  5. Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX
    От zovirax във форум Samsung телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 12-02-08, 20:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе