Резултати от 1 до 12 от общо 12

Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #1

    Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Значи ,телевизора е на един ден ,а вече има нещо което адски ме дразни.Периодично и не на едно и също място се появява една (или няколко) ивица ,която се вижда на тъмен фон.Идея от какво може да е,дали е дефект или не знам какво.Телевизорът е свързан със скарт кабел към сателитен декодер на Булсат.
    снимка:
    http://img184.imageshack.us/my.php?i...2080034ae5.jpg

    Много мерси на отзовалите се!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Връщай го или се обади в сервиза

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    13
    #3

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Моя лаптоп почна да пуска такива - хардуерен проблем с матрицата - само смяна.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #4

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Много жалко, че пак ще коментираме темата за Самсунг, но напоследък всичко произвеждано от тях нещо взе да дава над допустимите дефекти. Супер много хора се улавят да повярват на завишените им рекламни технически характеристики като например ултра нива на контраст който в реалността не е изобщо такъв и тем подобни. При Самсунг се забелязва тенденцията към чистене на по некачествената си продукция на пазари като нашия. Не знам защо, но и при други марки се забелязва същото. Например един и същ модел купен в България и Гърция разликата в изработката и параметрите са от земята до небето в полза за продавания модел в Гърция.
    Ами ВРЪЩАЙ ГО и НИКАКЪВ СЕРВИЗ - там изобщо не знаят за какво става дума!!!!!!!! а при следващия му направи ОБСТОЕН ТЕСТ!!!
    Успех!

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #5

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Понеже вече кашонът е изхвърлен и някой мангал отдавна му се радва,май няма да мога да го върна без оригиналната опаковка.Някой знае ли със сигурност как стоят нещата?

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #6

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Ами хора, никога не си хвърляйте кашоните(поне докато е гаранционен), всеки ТВ може да даде дефект. Сега закона е такъв, че стоката се връща в магазина от където е купена(там могат да се опитат да ви размотават). Те трябва в едно месечен срок да я ремонтират(те се свързват със сервиза, вие не се занимавате с глупости), заменят или да върнат парите. Но за да се върне се пази всичко на ТВ(кашони,стиропори и аксесоари). Който се свърже със сервиза сам си губи правата. Като се върне стоката трябва да ви запишат в някаква книга за рекламациите да се знае на коя дата е върната. Но без кашон не знам как се процедира, по закон трябва да се върне с всичко което е взет ТВ. Изхвърляш кашона и оставаш без права. Все пак трябва да се провери в магазина, но сигурно ще ви насочат към сервиза. Ако сервиза излезе с мнение че не може да се оправи, сигурно ще го сменят. Пиши какво е станало. Виж в закона за защита на потребителя.
    Май до три дни можеш да си върнеш ТВ в Техномаркет и без да се обясняваш, а този си има и проблем. А кога по точно се явява този проблем, защото гледам че това е на някакъв кодиран канал, на другите има ли го, да не е нещо от кодировката? Ако отидеш в магазина и го вържат там към някакъв сигнал, ще се появи ли проблема?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #7

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Значи в момента имам в гаранция готварска комбинирана фурна,микровълнова фурна,боилер,ДВД,монитор и два телевизора - ако им пазя кашоните къде да се дена?!?!?!?!? Как да си запазя правото на рекламация и място за обитаване на апартамента едновременно?
    Проблемът се явява периодично и на всякакви канали,просто се вижда по-ясно на тъмен фон,за това съм направил снимка на кодиран канал,че да не дебна да се затъмни екрана

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #8

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    zovirax - всички такива кашони при мен след отварянето им финно се разглобяват и всички заемат общо място от 5-6 см. сгънати в някой ъгъл и си стоят до края на гаранциите. В голяма грешка си изпаднал! Този проблем при теб се решава единственно със замянка на изделието. Наистина SORRY за теб!

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #9

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX


    Мммдаа , явно е ,че Самсунг (както неведнъж е коментирано тук) свалят цените за сметка на качество и бройка. Само като погледнете цените им и цените на аналогични продукти на други производители и трябва да се сещате за какво става въпрос.
    Аз лично никога не съм имал техен продукт , а така като чета ,няма и да имам. Имаше един филм "Евтиното е скъпо" и едно съждение "Прекалено сме бедни за даа си копуваме евтини неща".
    Не обвинявам никой от потребителите , просто отбелязвам.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #10

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Нещо извън темата, но касаещо САМСУНГ:

    Пользователь подал в суд на компанию Samsung за дефект в blu-ray плеере!

    Ранее мы уже говорили о том, что новые blu-ray плееры, включая гибридный BD-UP5000, от компании Samsung, испытывали проблемы с проигрыванием дисков.
    Поэтому ни у кого не вызвало особого удивления, когда один из покупателей подал в суд на производителя.
    Пользователь обвинил компанию в том, что она выпустила модели BD-P1200 в продажу,
    будучи осведомленной о проблеме с проигрыванием некоторых blu-ray дисков.
    Также Samsung обвиняется в том, что она не предоставила средств решения данной проблемы.

    russiadiginews.

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #11

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    zowirax- има ли развитие историята? И хора няма техника, която не се разваля. На запад хората сменят по 7-8 ТВ докато се почувстват доволни(някои ТВ са с проблеми други просто не им харесват). И говоря за много по-скъпи ТВ, за марки няма да споменавам, не съм тук за антиреклама. Ама да се правят такива генерални заключения е просто смешно, боже Самсунг ще фалира. Но проблема тук не е само в повредения ТВ, ами в неспазени потребителски задължения. Нали знаете правата вървят със задължения. Тази тема нямаше да я има ако кашона на ТВ беше налице, в магазина веднага щяха да го сменят. Ама не може да се върне в насипен вид ТВ, как после магазина ще го върне на производителя(който ще го ремонтира и ще го продаде като refurbished на по-ниска цена). Те отде ще му търсят кашон, така е по-цял свят. Ясно е че заемат място, но трябва да се пази амбалажа.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #12

    Re: Неприятно гаден проблем с SAMSUNG LE-32R81BX

    Повечето от новите ни стоки у нас са точно refurbished (преоценени, но без официално изявление) - само, че винаги на по-висока цена без значение кво' му е на продукта!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Има ли SAMSUNG LE-32R81BX цифров тунер?
    От belin във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-10-18, 13:07
  2. Гаден проблем след вирус!!!
    От radop във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 20-01-07, 22:19
  3. ГАДЕН ПРОБЛЕМ
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 28-03-05, 00:24
  4. Споделяне на нет. Гаден проблем
    От Julian във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 08-07-04, 19:44
  5. Гаден проблем със Флекс Тайп 2000
    От Julian във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 14-01-03, 16:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе