Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Samsung vs. Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    3
    #1

    Samsung vs. Sharp

    Здравейте на всички!Прибързо без да съм прочел много теми би искал мнението ви за тези два модела ЛЦД телевизора: Samsung LE - 37S81 и Sharp LC - 37SA1E?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Samsung vs. Sharp

    Ти ме уби. Да сравняваш Самсунг и Шарп. Въобще неможе да се прави сравнение между дветет марки. Шарпа е много по-добър. Отиди в магазина да ги сравниш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3

    Re: Samsung vs. Sharp

    snake91 и аз дълго бях на мнение като Julian, но вече край с илюзиите за "съвършенните" модели на Шарп.
    Никога повече Шарп!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Когато някой е мнооооооооого по-добър от другите (това в пълна сила е правило и не само за България!!!) всички които пряко са засегнати от неговите +качества се обидиняват за неговото УНИЩОЖЕНИЕ! Знаеш добре, добрите ВИНАГИ са врагове! Успех в избора!

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    3
    #4

    Re: Samsung vs. Sharp

    Питам,тъй като в Метро ги има двата модела на много ниски цени.А пък на Шарп-а сочат за контраст 1200:1 нзм динамичен или реален, а пък при Самсунга сочат 7000:1 динамичен!?

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: Samsung vs. Sharp

    1200:1 e реалния контраст. Има подобен Шарп и знам за какво става дума.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Samsung vs. Sharp

    soon, какво конкретно имаш срещу шарп, защото така мнението ти няма особена стойност?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #7

    Re: Samsung vs. Sharp

    Който има наблюдение на двете марки и последните им модели от година-две знае за какво става дума!
    ЦЕНА, качество, постоянство в иновациите, възможности и всичко свързано с най-новото в технологията на достъпна цена.
    Самсунг бяха доста зле до преди 2-3 години, ноооооооооооооо сега е нещо мнооого по различно!
    Все пак за всеки влак си има пътник - Успех!

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #8

    Re: Samsung vs. Sharp

    @soon
    Всеки път като ти чета мненията ти първо се ядосвам а после ме напушва смях....
    Всичките ти мнения са от позицията на някаква твоя фенщина и без конкретна обосновка като цяло стила ти ми прилича на такъв на 15 годишно лапе...
    Нямам за цел да те обидя или да се заяждам... ама хайде моля те спри да говориш на изуст....

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9

    Re: Samsung vs. Sharp

    Хайде още едно обосновано мнение: Шарп и Самсунг suxxx - LG - rulez Ами при така поставената тема "А vs B" какво друго да кажа. Аз пък след като ми се наду главата тук да чета "припадания" по Шарп и Сони, стигнах до извода, че има нещо гнило - напук си взех LG 42LF76 и се оказах прав

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #10

    Re: Samsung vs. Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от snake91
    Здравейте на всички!Прибързо без да съм прочел много теми би искал мнението ви за тези два модела ЛЦД телевизора: Samsung LE - 37S81 и Sharp LC - 37SA1E?
    Изборът хич не е лесен особенно като се има предвид каква картина пускат в Метро!
    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ти ме уби. Да сравняваш Самсунг и Шарп. Въобще неможе да се прави сравнение между дветет марки. Шарпа е много по-добър. Отиди в магазина да ги сравниш.
    С това ми е доста трудно да се съглася! Не мога да дам мнение за Samsung LE - 37S81 и Sharp LC - 37SA1E които са в Метро понеже нямам наблюдения върху тях, но ако започнем да сравняваме последните серии които ги има в България на Samsung и Sharp по мое лично виждане Samsung са по напред с материала!
    Все пак обаче нека имаме предвид че тук става дума за стари модели и там нещата хич не е ясно как стоят!

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    3
    #11

    Re: Samsung vs. Sharp

    Благодаря за мненията. Купихме Самсунга-оказа се добър избор. А и още повече,ме минаваме от 21" Голдстар на 37" Самсунг!

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #12

    Re: Samsung vs. Sharp

    Едно е да сравняваш Самсунг и Шарп, а друго точно тези два модела. В първия случай, за мое голямо съжаление, Шарп отстъпват от поне една година с техните модели на Самсунг. Чета че ще показват някакви нови чудеса, но за момента имат един Х20, който добре че му актуализираха цената, че да се конкурира поне малко с другите марки. Мина времето когато Шарп предлагаха куп модели на супер цена /предимно в МЕтро/, които оставяха всичко друго след себе си. В момента Самсунг има пълна гама от ниския клас до топ модела им с ЛЕД подсветка и може да предложи модел на абсолютно всеки.
    Вече ако трябва да сравняваме посочените модели и аз бих препоръчал Шарпа защото това им е супер успешен модел в ниския клас, който все още е на актуална цена и качество.
    Автора вече е купил телевизора и дано не чете, но така или иначе след 21 инчовия кинескоп всичко ще му се струва супер.

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    1
    #13

    Re: Samsung vs. Sharp

    Здравейте,
    В момента тече промоция в Техномаркет за SAMSUNG LE 37s81 на 999.00 лв. Дали някой е закупил подобен и има ли впечатления как се държи на цифрова телевизия ( Булсатком). Заслужава ли си парите. На кабелна го гледах и не съм много очарован.

  17. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #14

    Re: Samsung vs. Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от dinooo
    Здравейте,
    В момента тече промоция в Техномаркет за SAMSUNG LE 37s81 на 999.00 лв. Дали някой е закупил подобен и има ли впечатления как се държи на цифрова телевизия ( Булсатком). Заслужава ли си парите. На кабелна го гледах и не съм много очарован.
    Здравейте,имах същия SAMSUNG купен от Метро и заради 37" екран се подлъгах и после съжалих жестоко.Сравнявайки го със стария ми телевизор PHILIPS 32\5322 е направо гола вода .Няма добри цветове освен с HD сигнал и най - гадното в него : много малък зрителен ъгъл.Другото си е същото като останалите Тв-та.Не случайно е на тази цена.Удобство при Самсунга е,че има вход и за комп придружен със звук и много удобно меню на БГ.Според мен по-важен е образа ,а след това екстрите.Сега вече имам Шарп (32D44Е) и няма и сравнение по отношение на всичко. Нямам кирилизиран телетекст на Шарпа и това му е недостатъка.Ако може някой да помогне за това,а Самсунг според мен се взима от по-новите модели,успех.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #15

    Re: Samsung vs. Sharp

    За телетекста пробвай да поставиш страната на ***** ако си я поставил на Източна Европа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sharp RGBY или Samsung?
    От STX във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-11-11, 14:09
  2. SAMSUNG UE32D6510 или SHARP LC40LE820EV?
    От nunepa във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 15-07-11, 16:41
  3. Проблем с SHARP
    От Asklep във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-10, 15:56
  4. SHARP CD-SW200
    От ALIEN във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-10, 18:42
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе