Резултати от 1 до 4 от общо 4

Моля за мнение за Samsung LE 32B651

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #1

    Моля за мнение за Samsung LE 32B651

    Здравейте на всички.Моля ако някой е пробвал или може да даде по компетентно мнение за SAMSUNG LE-32B651-http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051987
    Набелязал сам го за взимане но Ви моля ако някой може да напише нещо по компетентно защото аз не съм много на ти.Благодаря Ви предварително

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    6
    #2

    Re:Моля за мнение за Samsung LE 32B651

    Вчера си закупих но 37 инчовия вариант.Тоест LE37B651.Естествено първо реших да изпорбвам вграденият player за HD филми от мобилен хард диск.Свалих си един HD филм и неприятно останах изненадан след като изписа съобщение че не може да разчете мусикалният кодек, но видеото тръгна с перфектно качество и субтитри, но уви без звук Има vod activation code чрез които трябва да си активира човек vod кодека, за което писах специален меил понеже не се справих с ръководството във www.divx.com/vod както е описано в документацията.А и функцията за DLNA работи през Wi Fi .....само с някаква специална Wi Fi Dongle флашка която я няма на пазара в моемнта още.Може да се поръча се оказа от чужбина с VISA или квато и да е кредитна карта като стува 88 долара а деливъри костовете са 35 долара до BG.Абе разправия голяма.Бях се насочил преди това към Panasonic Vierra 37 инчов и що се отказах да ме пита някой.Малко вече ме е яд.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    124
    #3

    Re:Моля за мнение за Samsung LE 32B651

    Добре де ти някакъв плеяр ли си си купил или тв.Тез връзки ги остави .Най вече ме интересува ,на тъмно виждат ли се по светли петна,прозира ли подсветката ,има ли добро черно на тъмно

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #4

    Re:Моля за мнение за Samsung LE 32B651

    televizora e perfekten nyama za kakvo da sajalyava6 a dokolkoto za tezi WI FI ustroystva predlagat gi v TECHNOMARKET i cenata e 119 lv

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за мнение и съвет
    От joro94 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 17-11-14, 18:43
  2. CD/USB JVC-KD-R 701 Моля за мнение
    От paloff във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 4
    Последно: 29-03-11, 16:51
  3. ПРЕМЕСТЕНО: CD/USB JVC-KD-R 701 Моля за мнение
    От Vanquished във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 29-03-11, 09:49
  4. Моля за мнение от разбиращи
    От milenk във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 28-03-06, 11:13
  5. моля за мнение за конфигурация
    От asa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-03, 08:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе