Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с Samsung 32" A676 RB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #1

    Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Здравейте.
    Имам следните проблеми с телевирор Samsung 32" A 676 RB :
    1.След като поработи известно време и спират да му действат командите - не реагира нито от дистанционното управление нито от сензорните бутони? - Оправя се само като му дръпна щепсела.Това може да го прави 2-3 пъти на ден , може да изкара и 2-3-4-5 дни без въпросния проблем!?
    2.Понякога като е бил на стенд-бай и го пусна от ремотето , се вижда как подсветката тръгва да работи - а картината и звука ги няма никакви? - Оправя се също като му дръпна тока.
    3.Телевизора се рестартира чат пат - както си работи и изведнъж се рестарира - прави го по рядко , и не ме дразни толкова.
    На какво може да се дължат проблемите , и струва ли си да се занимавам да го нося на сервиз (има още около 3-4 месеца гаранция).
    Предварително Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Re:Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Занеси го в сервиза! Нещо е дефектирало в шасито. Ако не успеят да го оправят ще ти го сменят с нов.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #3

    Re:Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Вчера го занесох в сервиз. Казаха да се обадя след 2 седмици да проверя какво е станало.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #4

    Re:Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Здравейте отново
    Ето как се развиха нещата :
    След като се обадих на ~18-19-ия ден ми казаха че мога да ходя да си прибирам ТВ-то.
    На въпроса какъв е бил проблема - софтуерен или хардуерен - ми отговориха че по времето на престоя при тях ТВ-то не е проявило никакви проблеми?!?!
    Както и да е , прибрах си го.
    Сега вече 8-9 дни откакто си го взех , не съм забелязал да е забивал .
    Обаче в рамките на тези дни се рестарира/изключи 2 пъти:
    Забелязах че екрана стана черен и двато пъти , появи се една хоризонтална линия (ако не се лъжа - синя или сива на цвят ,ако има някакво значение),
    след което екрана взе да побелява - незнам как точно да го обясня - от малко бяло петънце , докато не обхвана почти целия дисплей ,
    след което ТВ-то спря , взе да мига червения диод отпред , и след ~10-15 секунди си заработи нормално все едно нищо не е ставало.

    На какво може да се дължи това - дисплея ли да не го бъде?
    И дали може да доведе до по сериозна повреда .
    Ако го занеса пак в сервиза предполагам пак ще ми кажат че няма проблеми , ..... дрън дрън...., и още един месец ще съм без телевизор.

    P.S.:Забравих да спомена че му използвам само HDMI входовете ( не му ползвам вградените тунери - там може да не прави такива неща ).
    Но не ми се и вярва проблемите да идват от PC-то или сателитния бокс.


  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5

    Re:Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Занеси го пак и им обясни подробно проблема. Между другото пиши и на Samsung България -опиши всичко + опита ти от първият престой в сервиза + това че телевизорът ти RB - Refurbished. Явно проблема е хардуерен-вероятно нещо дефектирало в шасито.
    1784 София България
    бул. “Цариградско шосе”115K,
    Европейски Търговски Център, сграда Б, етаж 7.
    Телефон/Факс 02 971 3796
    Обслужване на Клиенти на телефон: 0700 1 33 11.
    Хубаво беше да преброиш броя мигания на светодиода-така се диагностицира проблема. Добре е и да засечеш ,колко време след включването се появява проблема.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    1
    #6

    Re:Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Самсунг Електроникс България не е на този мейл и телефон. Това са координати на офис Самсунг Строителство и Търговия, който въобще не се занимава с потребителска електроника, а с промишлени стоки.

    За да се знае занапред - тези Самсунг, които ви трябват са на телефон 892 87 00,01, или 02, или 971 37 96, с код 02 отпред.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #7

    Re:Проблем с Samsung 32" A676 RB

    Цитат Първоначално публикувано от Subsonic
    Самсунг Електроникс България не е на този мейл и телефон. Това са координати на офис Самсунг Строителство и Търговия, който въобще не се занимава с потребителска електроника, а с промишлени стоки.

    За да се знае занапред - тези Самсунг, които ви трябват са на телефон 892 87 00,01, или 02, или 971 37 96, с код 02 отпред.
    Благодаря-вече е поправено.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SAMSUNG 32H5030 проблем с "Език на звука"
    От rangelov_bg във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-14, 20:49
  2. Проблем със "самосветване" на екрана на LED TV Samsung UE-40EH5450
    От Stanislav Petrov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-12, 01:01
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Проблем с Samsung 50" плазма
    От grond във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 24-10-11, 18:28
  5. Проблем със Samsung c350 32"
    От surcatiq във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 06-08-11, 16:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе