Резултати от 1 до 14 от общо 14

3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    1
    #1

    3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Здравейте! Нова съм тук и предупреждавам, че съм абсолютен технически инвалид. Та.. наскоро се сдобих с 3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000 и в магазина адски много го похвалиха- особено за функцията 3Д (филмите били невероятни). Обаче аз си нямам и на идея какво да правя .. като първо може ли да ми препоръчате сайт, откъдето да си тегля 3Д филми?! Опитах Zamunda.net , но уви .. картината ми е само размазана. Предполагам, че с флашка работата няма да стане/както опитвах досега/, но някакв устройство или програма, какво трябва??
    Пропуснах да спомена, че 3Д очила имам специално за телевизора, така че не в липсата им е проблемът?
    Благодаря предварително !!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Welcome !

    Прочети из форума има много инфо , просто трябва да отделиш малко време за това - има всичко което те интересува !

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #4

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Здравей!Аз имам 40Д6000 затова мога да споделя малко опит.Изтегли от замундата в раздел HDTV филмите които са 3D half sbs -пише си го в заглавието им намери подходящи като тайминг субтитри,записваш на флашка или hdd,слагаш в усб-то на тв-то и като го пуснеш натискаш копчето 3Д на дистанционното избираш sbs и се кефиш.Интересното е че от външен плеър - филипс 5200 субтитрите са двойни и неизползваеми но от самия телевизор като се пускат са 3д!

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    10
    #5

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    А можеш ли да споделиш мнение дали е равномерна подсветката, качеството на картината и изображението, някакви евентуални проблеми и тн? 10х

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Колега , това се отнася за всеки ТВ - един може да е добре с подсветката , а другия - не ! Гледаш на място , иначе може да останеш с лъжливо впечатление , че такъв проблем несъществува !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    10
    #7

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    При мен чуденето е точно за обратното - дали всички от D6000 серията на Самсунг са некадърни (след като колега от форума си е купил такъв, неравномерна подстветка, връща го и пак попада на същото, сега търси др модел).

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Това никой не може да ти го каже - може да е само дадена партида , а може да са и единични бройки , но винаги може да си купиш ТВ с CCFL подсветка като се притесняваш толкова ! При такъв огромен избор от модели все нещо ще ти хареса , убеден съм !
    А и този проблем не се забелязва лесно , само при тъмни сцени и черен екран !

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #9

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Проблема с неравномерноста го има и при двата типа подсветки. въпрос на късмет да попаднеш на качествена бройка. Затова още първата вечер след покупката го оглеждаш пуснат на едноцветна заливка в тъмна стая за този проблем и евентуално ако откриеш такъв ,още на другият ден го връщаш и заменяш с друга бройка ,която пак проверяваш ....

  12. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    8
    #10

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Със самсунг само сайд бай сайд 3д ли може да се гледа

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    8
    #11

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    а как се оправяте със субтитрите да не се виждат двойни? с кой плеър?

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    През плеъра на телевизора буквите си излизат както си трябва. Kой е номера на последният фирмуер за тоя телевизор?

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #13

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-46D8000

    Здравейте,моля за малко помощ.Преди няколко дни си купихме този тв-
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46D8000
    .Технически не съм много добре,а се опитвам да запиша на децата филм 3д.Записах няколко на компютъра и ги свалих на външен диск,но включвайки го в тв-през hdmi букса в диска ми показва,че филмите ги няма-има само субтитри и картинка.Моля ,помогнете ми да сваля и изгледам нормално един 3д филм.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #14

    Re:3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000

    Цитат Първоначално публикувано от gabiviki
    Здравейте,моля за малко помощ.Преди няколко дни си купихме този тв-
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46D8000
    .Технически не съм много добре,а се опитвам да запиша на децата филм 3д.Записах няколко на компютъра и ги свалих на външен диск,но включвайки го в тв-през hdmi букса в диска ми показва,че филмите ги няма-има само субтитри и картинка.Моля ,помогнете ми да сваля и изгледам нормално един 3д филм.
    Потърси в интернет как се свалят торенти! и чети внимателно.После отвори инструкцията на ТВ-то и чети как се пускат фаилове.Може в сайта на Самсунг да има инструкция на Български.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с LCD телевизор Samsung LE37M8
    От D3Co във форум Samsung телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 07-08-13, 12:50
  2. Избор на телевизор Samsung
    От skaliente1 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-04-12, 11:47
  3. PHILIPS 32PFL6606H / LG 32LE7500 / SAMSUNG UE-32D6000
    От klim във форум LG телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 28-12-11, 00:13
  4. лед подсветка 3D Телевизор SAMSUNG UE-32D6000
    От tanito1886 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 28-11-11, 23:00
  5. TV out - Gf3 Chaitech + Samsung телевизор
    От Kayso във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 11-12-02, 23:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе