Резултати от 1 до 6 от общо 6

samsung ps43d450 проблем?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #1

    samsung ps43d450 проблем?

    Привет на всички фенове на големият екран наскоро си купих плазма самсунг 43 инча нисък клас като цяло съм доволен, вързал съм си ПС3ката Цифровата и компа, наскоро забелязах че когато съм на някой канал от цифровата "отзад" ми прозира десктопа на компа, вижда ми се старт менюто и гоогъл хром.... все едно някой е направил принт скриййн сенките са безцветни и почти не се забелязват, но аз го виждам и се дразня. Дали някой е имал подобен проблем и ако може да ми помогнете, обаждах се в сервиза казаха да го занеса, никак не ми се иска да го разнасям тоя телевизор.

    дали е софтуерен прблем или е нещо хардуерно моля ви помогнете ми
    пс3ата и цифровата са на хдми входовете а компа е на пс входа само да поясня

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re:samsung ps43d450 проблем?

    Прогорял ти е панела.Ще трябва да свикнеш с това защото няма да се оправи.Хардуерен е проблема ,Самсунг имат в менюто разни размествания на пиксели ако е в начален стадий,но ако е стоял дълго време няма да помогне.Плазмените дисплеи не са много удачни да сърфираш с часове на тях-дори въобще не е за предпочитане.Може да потърсиш тук във форума в раздел плазмени Самсунг има писано за това както и начини за справяне с проблема,ако не е късно разбира се.Пс3-ката също не е удачно да стои със статични -неподвижни изображения на екрана дълго време.
    Без значение е на кой вход са свързани.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #3

    Re:samsung ps43d450 проблем?

    колега тапия телевизор е на 3 месеца и не е стоял статично аз го гася защото знам че хаби доста ток... а дали това може да мине за сериозен дефект за смяна?

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:samsung ps43d450 проблем?

    3 месеца -дори 3 часа са достатъчни за да се постигне този дЕфект.Съжелявам.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #5

    Re:samsung ps43d450 проблем?

    Значи да разбирам че аз сам съм си виновен! А дали има лек без да посещава сервиза дали може да мине за рекламация?

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6

    Re:samsung ps43d450 проблем?

    Цитат Първоначално публикувано от ps430d45
    Значи да разбирам че аз сам съм си виновен! А дали има лек без да посещава сервиза дали може да мине за рекламация?
    Доколкото съм запознат, производителите на плазми, отказват дори предупреждават за подобен "дефект" и как да се предпази, още повече Samsung си го пишат в инструкциите! Тоест, за съжаление няма да се признае гаранцията... Остава да се опитате да направите "burn-in" test, тоест да "раздвижите" пикселите с помощта на съответните програми за целта. Дори в менюто може да има подобни такива.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със SAMSUNG LCD
    От nafplio във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-13, 16:10
  2. Проблем с LED TV Samsung
    От zyklon666 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-11, 18:07
  3. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 17:52
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе