Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с LED TV Samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    2
    #1

    Проблем с LED TV Samsung

    Здравейте.Телевизорът ми е SAMSUNG Smart TV LED UE32D5500 http://www.samsung.com/bg/consumer/t...ail&returnurl=
    Купен е много скоро от Техномаркет.Преди ден брат ми забеляза странно петно около 2см в долния ляв ъгъл на дисплея.Може да се види само ако си фронтално с/у него и само на определен цветови фон.Най-добре си личи като пусна менюто, което е сиво и петното се вижда.

    Все едно някой е докоснал дисплея с пръст ама от вътрешната страна.Не зная дали така си е било, защото докато не ми го показа и не се вгледах нямаше да го видя.

    Какво ще ме посъветвате-да се обадя в магазина или направо в оторизирания сервиз и ако има подмяна на продукта с нов дали задължително трябва първо през сервиза да мине? Мерси

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2

    Re:Проблем с LED TV Samsung

    Носи го в магазина , никакъв сервиз ! Искай смяна с нов !

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #3

    Re:Проблем с LED TV Samsung

    Oт кой град си ?
    В магазина няма да ти го сменят, трябва в сервиз, освен ако не е купен преди 2-3 дни.
    Примерно за това петно под десния горен ъгъл се сменя панела:


  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    2
    #4

    Re:Проблем с LED TV Samsung

    Здравейте.
    Занесох телевизора направо в магазина и говорих с управителя.Бяха любезни и мина всичко без скандали и усуквания.Пуснахме го и се видя проблема.Оказа се ,че е дефект в матрицата.Рядко се случвало при Samsung, но понякога се проявява.Този проблем мн често имали LG-тата.Оказа се ,че модела е нов и нямат никакви бройки в наличност за да ми го подменят и ако чакам не знаят колко време ще отнеме и дали скоро ще има още от този модел.Подмениха ми го с модел от следващата 6-та серия с разлика,че новия е 200Hz и е 3D и понеже е намален от 1300лв на 979лв ми доплатиха разликата с ваучер за пазаруване.По принцип не ми допада мн 3D вариант, но нямах голям избор.Може да се каже, че донякъде съм на далавера.

    Благодаря на всички за съветите и най хубавото е ,че не го занесох в сервиза, че иначе не се знаеше колко ще стои и какво ще стане.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #5

    Re:Проблем с LED TV Samsung

    Направо си е дюшес, нищо че е ваучер за пазаруване. Изводът е да не се плашим чак толкова от продавачите

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #6

    Re:Проблем с LED TV Samsung

    Цитат Първоначално публикувано от zyklon666
    Здравейте.
    Занесох телевизора направо в магазина и говорих с управителя.Бяха любезни и мина всичко без скандали и усуквания.Пуснахме го и се видя проблема.Оказа се ,че е дефект в матрицата.Рядко се случвало при Samsung, но понякога се проявява.Този проблем мн често имали LG-тата.Оказа се ,че модела е нов и нямат никакви бройки в наличност за да ми го подменят и ако чакам не знаят колко време ще отнеме и дали скоро ще има още от този модел.Подмениха ми го с модел от следващата 6-та серия с разлика,че новия е 200Hz и е 3D и понеже е намален от 1300лв на 979лв ми доплатиха разликата с ваучер за пазаруване.По принцип не ми допада мн 3D вариант, но нямах голям избор.Може да се каже, че донякъде съм на далавера.

    Благодаря на всички за съветите и най хубавото е ,че не го занесох в сервиза, че иначе не се знаеше колко ще стои и какво ще стане.
    Честото за безплатният ъпгрейд на модела някои си мечтаят за това....

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със SAMSUNG LCD
    От nafplio във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-13, 17:10
  2. Проблем със TV samsung
    От bobitto във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-08-11, 18:25
  3. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 18:52
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 23:57
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе