Резултати от 1 до 6 от общо 6

Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    3
    #1

    Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

    Здравейте, преди седмица купих Samsung UE40F5500 и искам да го калибрирам за да се възползвам максимално от възможностите му. Гледам много футбол и ме интересува как да настроя картината най-добре за динамичните характеристики на този спорт. Телевизора е LED технология.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    23
    #2

    Отговор: Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

    Спри всички подобрения на картината, моушъни и тем подобни. Какво те притеснява? Аз съм с 40F6400 и да ти кажа никак не ми допада картината като пусна някой мач по телевизията. Виж на флашка имам с HD качества и тогава се гледа чудно.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

    Цитат Първоначално публикувано от Pavian Виж публикацията
    Спри всички подобрения на картината, моушъни и тем подобни. Какво те притеснява? Аз съм с 40F6400 и да ти кажа никак не ми допада картината като пусна някой мач по телевизията. Виж на флашка имам с HD качества и тогава се гледа чудно.
    Здрасти, да без всички подобрения, наистина е по-добре. Точно това е проблема, че картината е доста зле, но явно си е просто от SD/HD качеството на картината предоставяно от родните ни оператори. И хубав телевизор да си купиш в БГ пак ще гледаш кофти телевизия. Мерси все пак за отговора

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    37
    #4

    Отговор: Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

    Цитат Първоначално публикувано от zombifreak Виж публикацията
    Здравейте, преди седмица купих Samsung UE40F5500 и искам да го калибрирам за да се възползвам максимално от възможностите му. Гледам много футбол и ме интересува как да настроя картината най-добре за динамичните характеристики на този спорт. Телевизора е LED технология.
    Благодаря предварително!
    Колега, сподели някои впечатления за телевизора. Засилил съм се да купувам такъв, само че 32" за родителите ми. Също ще се гледа футбол, как е картината с SD и HD качество? Пускал ли си филм през вградения плейър?

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #5

    Отговор: Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

    Цитат Първоначално публикувано от juvefen Виж публикацията
    Колега, сподели някои впечатления за телевизора. Засилил съм се да купувам такъв, само че 32" за родителите ми. Също ще се гледа футбол, как е картината с SD и HD качество? Пускал ли си филм през вградения плейър?
    През вградения плеър няма да има проблеми - чете доста формати.

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: Помощ за калибриране на Samsung UE40F5500

    Цитат Първоначално публикувано от juvefen Виж публикацията
    Колега, сподели някои впечатления за телевизора. Засилил съм се да купувам такъв, само че 32" за родителите ми. Също ще се гледа футбол, как е картината с SD и HD качество? Пускал ли си филм през вградения плейър?
    Здрасти, като цяло съм доволен, интуитивни менюта, Хъб-а и all share-a също доста функционални. Картината както вече стана ясно е доста гадна на SD(на 32ката може да се вижда по-добре), HD-то е добре, но пак нашите операторчета мачкат качеството по транспондерите. Най-добре IPTV, но там качествени провайдъри няма.. Телевизора иначе е бижу, взимай без да се замисляш.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за калибриране?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-13, 09:11
  2. Bluray калибриране на LCD?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-03-12, 16:26
  3. калибриране на samsung UE40D5500
    От s_gogov във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-01-12, 08:55
  4. Калибриране на LCD TV
    От felipe във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-08, 09:07
  5. Help с калибриране на монитора
    От Aquadark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 11-07-03, 11:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе