Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #1

    Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Здравейте!От няколко дни имам проблем с няколко "mkv"филма.Филма тръгва и след няколко минутки спира,излиза "зареждане" и филма тръгва онтачало.Гледам с all share от настолния компютър през рутера.Досега проблеми съм нямал.Големината на файла е 9гб.Направи ми впечатление,че разширението на файла показано на тв и в all share e "x-mkv"(?!),а на PC-то си е .mkv.Мисля, че във форума четох за нещо подобно,но не мога да я открия тази тема.Дали проблема е в тв или в all share?!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Отговор: Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Правил ли си му ъпдейт ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #3

    Отговор: Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Да,онзи ден.Полза нямя.А защо и на настолният компютър,в програмата all share споделеният файл е x-mkv?Проблемът да не е в нея?Друга програма не съм ползвал(не знам коя)

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Огледай темата за DLNA и си харесай/пробвай някоя друга. All Share е тромава и на мен не ми хареса.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    69
    #5

    Отговор: Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Много е възможно да е в телевизора, провери дали работи с други формати, може да не е съвместим с файловете които може да възпроизвежда.

    Цитат Първоначално публикувано от Stoqn Monev Виж публикацията
    Здравейте!От няколко дни имам проблем с няколко "mkv"филма.Филма тръгва и след няколко минутки спира,излиза "зареждане" и филма тръгва онтачало.Гледам с all share от настолния компютър през рутера.Досега проблеми съм нямал.Големината на файла е 9гб.Направи ми впечатление,че разширението на файла показано на тв и в all share e "x-mkv"(?!),а на PC-то си е .mkv.Мисля, че във форума четох за нещо подобно,но не мога да я открия тази тема.Дали проблема е в тв или в all share?!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    10
    #6

    Отговор: Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Същият файл го пробвай с флашка или с хард диск,за да провериш дали е от телевизора.Според мен може проблема да ти е и от скороста на рутера.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #7

    Отговор: Въпрос за плеъра на самсунг ue32f4500

    Пробвах и с други програми за споделяне.С HOME MEDIA SERVER подкарах филма с някакво транскодиране,но след рестарт на компа програмата нещо се бъгна.Сега съю с SERVIIO,ефекта е никакъв.Нямам голяма флашка,моята е 8гб,а филма е 9 и нещо.Гледал съм и 11гб филм без засичане,но май беше 720р,а този който се мъча да подкарам е 1080р. ...май ще е от рутера.Четох за смяна на някакви канали,но като не разбирам...Рутера е TP-LINK модел TL-WR74ON

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос отностно 3D очила на самсунг.
    От pezkata във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 24-06-14, 00:23
  2. Продавам два VHS записващи плеъра и радио Респром.
    От daniivo във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 03-12-11, 23:30
  3. как да ъпдейтна ДВД плеъра си
    От amonara във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 18
    Последно: 15-08-07, 23:43
  4. Кой от 3 те ДВД плеъра Elite да взема?
    От vassiljp във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-06, 17:23
  5. въпрос за качване на игри на самсунг е-350
    От iovkito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-06, 19:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе