Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By hristoslav2

SAMSUNG 32H5030 проблем с "Език на звука"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #1

    SAMSUNG 32H5030 проблем с "Език на звука"

    Здравейте, абонат съм на Ентри в Пловдив. Купих си Самсунг 32H5030. Имам проблем, та да попитам по-вещите с цифровата ТВ, и телевизорите Самсунг.
    Не ми се запаметява опцията "Език на звука". На канала Science имам три опции за звук. Като си избера третата от менюто ми се включва Руски език. Но щом сменя канала (или друга промяна) Руският език не се запазва. Пак става активна първата (английски) от падащото меню. И трите езика се изписват като "Неопределен". На другите ми телевизори, които са с външен приемник за кабелната, тази настройка си се запаметява.
    Та да попитам, аз ли бъркам нещо, от модела/марката на телевизора ли е, от модула с картата ли, от що ли? Иначе за качеството на картината - просто е супер. Че мисля още един по-големичък да взема, та да не сбъркам.
    Благодаря за помощта предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #2

    Отговор: SAMSUNG 32H5030 проблем с "Език на звука"

    Не съм запознат точно с този модел, но мисля че от общите настройки трябва да зададеш предпочитан език на звука - първи и втори (примерно "български" и "английски"). За съжаление не става за всеки канал поотделно.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: SAMSUNG 32H5030 проблем с "Език на звука"

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Не съм запознат точно с този модел, но мисля че от общите настройки трябва да зададеш предпочитан език на звука - първи и втори (примерно "български" и "английски"). За съжаление не става за всеки канал поотделно.
    По темата за запаметяване на "Език на звука" току що ми се обадиха от Самсунг център и след многото бла-бла-бла и мънкане на конкретния въпрос: Запаметява ли телевизор самсунг "Език на звука" за всеки канал? Отговорът е НЕ. Операторът няма как да е виновен, защото на другите ми два телевизора, дето са с външен приемник такъв проблем не се наблюдава. Препоръката е ВНИМАВАИТЕ с покупката на SAMSUNG, аз се прецаках. Големият ми телевизор определено ще е друга марка. Благодаря на всички за помощта!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: SAMSUNG 32H5030 проблем с "Език на звука"

    Нито един модел от която и да е марка няма възможност за запаметява за всеки отделен канал, език на звука.
    Тази настройка е обща за всички програми!!!!!!

    Това, че ти искаш ТВ автоматично да превключва на език, който не е зададен в настройките като по-подразбиране, си е чиста твоя прищявка.
    Там избираш на първо място български и на второ руски - така при липсата на първият, телевизорът ще избира вторият.
    podredko одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Проблем със "самосветване" на екрана на LED TV Samsung UE-40EH5450
    От Stanislav Petrov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-12, 00:01
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе