Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25
Like Tree7Одобрявам

Samsung UE48H6400 3D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    7
    #1

    Question Samsung UE48H6400 3D

    Насочих се към този модел Samsung UE48H6400 3D - 2 години гаранция - 1339лв. Бих искал да получа някакво мнение от вас, дали бъдещата ми покупка си заслужава.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    8
    #2

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Аз преди две седмици взех 40 инчовия и съм много доволен.Даже вече съжалявам че не взех по-голям.3D с домашния медия сървър върви добре по кабел.През WiFi ми насичаше.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #3

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Ако си направиш труда да прочетеш голямата тема за избор на ТВ, ще видиш, че този модел е препоръчван през 2-3 поста от последните 10-15 страници.

  5. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #4

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Поегледни също и LG 670V!

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    7
    #5

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Аз взех UE48H6410, който като цяло има разлика в дизайна само. (белия с крачетата в двата края) .. Много съм доволен във всяко едно отношение. Взимай смело. Смарт менюто е много удобно, бързо, супер лесно се сдвоява с телефон, можеш да гледаш филми от флашка разбира се, но има и добри настройки за субтитри и тн, които при доста марки липсват.. Смарт дистанционното е много адекватно... Гледам онлайн мачове от разни сайтове през браузъра му, така де - всякакво онлайн видео подкарва.. Картината е супер, след малко настройки.. С плейстейшъна си работи супер, не усещам никакъв лаг... 3Д-то е много адекватно. Има и някакво вградено приложение, за да можеш веднага да го пробваш.. Има още много глезотийки, които приятно са ме изненадали, но сега не се сещам, но само положителни неща, от нищо не мога да се оплача.. Отивай и го взимай! Весели празници

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Поспри се малко, че звучиш като рекламен агент на Самсунг Повечето неща които си описал са адекватни и за доста други марки телевизори. Как са "големите" (като размер) субтитри? Как се справя вграденият браузър със Silverlight? А на черен екран в тъмно помещение как са "облаците" ?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    7
    #7

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Най ме кефи това във форумите. Заядливите, силни зад клавиатурите. Не си ти човекът, който ще ми казва да се "поспра" било то и да си модератор и тн. За кое да се "поспра"? Пазил съм добрият тон, като цяло не пиша излишно из нета, тук просто видях човек, на който му предстои избор като моя и реших да му споделя... И след като бях пуснал тема в този форум, който наистина изглежда (и е) много полезен, уви на мен никой не ми помогна в избора ми, бяха дълги размисли, гледане на ревюта, четене на какви ли не форуми, ходене по магазините, сравнявания - така избрах Самсунга и реших да споделя на човекът, пуснал темата, защото грам не съжалявам за избора си. По въпросите, на които най-вероятно знаеш отговорите по-добре от мен, но си решил да се заядеш. И все пак. Като прост човечец, който разбира от много други неща, а от телевизори - бегло: Субтитрите са супер, има 3 опции за промяна на размера, като "най-големите" ги вижда и един авер, който не вижда добре и в тях на новото си Сони трябва да стои с очилата си, отблизо за да чете, вкъщи му допаднаха повече... Silverlight не ми говори нищо. Тук ме затапи - честито. Трябва да прочета. ...Пак сравнявам с на авера сонито (това от подписа ти, същото) Той не може да си пусне нова плей, камо ли нещо друго. Аз гледам всичко, което съм поискал през вграденият браузър. На черен екран в много тъмно помещение има АБСОЛЮТНО МИНИМАЛНИ "облаци", които след някоя друга настройка спират изобщо да се забелязват.. Мен по принцип такива неща ме дразнят, но в случая не ги забелязвам изобщо (след настройките). Не съм рекламен агент на Самсунг. Не хейтвам нито Сони, нито която и да е друга марка. Напротив, уважавам всички тях. Изказах едно просто мнение, като прост собственик на телевизор, като този, който човекът си е набелязал. И реших, че мога да съм му полезен. Не съм казал и че "адекватните" неща при Самсунга са неадекватни при другите... Смятам, че е добър избор, особено за цената си, не едно и две мнения са, че като съотношение цена - качество няма конкуренция като цяло.... Не знам защо бях така "нападнат" .. Ако нещо съм сгрешил - извинявам се. Ако трябва - накажи ме. Весели Празници и успешна нова година.
    Този пост е редактиран от Sv3TL10; 27-12-14 в 22:01.
    stanislav77, master89q и sstambii харесват това.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Тая усмивка в поста си не я сложих случайно но явно за да се схване трябва да пиша, че е шеговито. Това което исках да кажа е, че повечето неща които ти твърдеше, че са "супер,дупер яки" си ги има и в дгурите марки телевизори (с малки изключения). Да, браузъра на Самсуняка е с вграден флаш плеър но пък след няколко опита да гледаш нещо по-дълго (поне на предишният ми модел Samsung 40ES6100) и видеото спираше заради препълване на буфера. Youtube не е пълноценният десктоп вариант, а се стриймва от Самсунг и има голяма вероятност половината клипове които си запазил от десктопа в профила ти, да не се виждат. Не знам въобще защо си помисли, че те нападам. Весели празници на всички!
    Sv3TL10 одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    7
    #9

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Така ми се стори, извинявам се, усмивката я подминах, след като прочетох забележката да се поспра.. Сега като си гледам онзи пост, наистина изглежда като някаква превъзбуда от моя страна.. Трябвало е да го прегледам, след като го написах.. Наясно съм, че супер дупер яките неща ги има и в повечето други.. Просто в случая се пита за Самсунга, а аз, след като разгледах и други, най ми допадна той, избрах, го и до тук съм много доволен и реших, че може да съм полезен... До сега съм ползвал доста тубата.. Дълги, кратки и всякакви клипове, не съм имал проблем, а клиповете от профила всичките излизат.. Другото е - гледам мачове през "онези" онлайн сайтове, от-до преминава всичко без проблем и грам прекъсване .. След всичко, което изписах, просто исках да дам един + за телевизора.. И така.. Живи и здрави
    stenly одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #10

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Цитат Първоначално публикувано от sstambii Виж публикацията
    Аз преди две седмици взех 40 инчовия и съм много доволен.Даже вече съжалявам че не взех по-голям.3D с домашния медия сървър върви добре по кабел.През WiFi ми насичаше.
    Може ли малко информация относно възможността за 3D през този сървър? Как точно стават нещата?

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    7
    #11

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Благодаря за съветите. Преди 3 дни си го купих и за сега съм доволен. Изпробвах 3D - то но на 2-рата минута след като сложих очилата получих главоболие и гадене. Това не е проблем, защото така или иначе ако имам да избирам между филм 2D и 3D ще си избера 2D.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Пробвай на тъмно да гледаш 3D (да няма никакъв светлинен източник освен телевизора).
    tanatos одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #13

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Ако няма отделна настройка за избор на честота при 3Д (50 или 60хц) ,то гледай на тъмно , както те е посъветвал stenly

  17. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    7
    #14

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Същата работа. Никаква разлика.

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    2
    #15

    Отговор: Samsung UE48H6400 3D

    Здравейте
    Да не пускам нова тема искам да попита
    някой да ли е подкарвал ps3 джойстик към
    телевизора да го е свързвал към някоя игра.
    И от къде се изключва скрийнсейвър.
    П.С.моя тв самоче и 10 накрая разликата
    Е само в цвета

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung UE48H6400, UE48H6200 ili LG 47LB650V
    От Odysseusjkj във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-14, 11:06
  2. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе