Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39
Like Tree12Одобрявам

Петна дисплей Samsung UE48H6670

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #31

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Ти на автоматичен режим на плюене ли си включил? Три мнения по-горе пише, че става дума за румънски и немски магазини. Или и те са бананови държави?
    soon и dnedkov харесват това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    6
    #32

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Здравейте, на 24.03 върнаха телевизора, неоправен, обаче и без абсолютно никаква документация, която бе обещана от Емаг. На 25.03 отново се обадих по телефона и ми беше обещано (за пореден път), че документацията ще бъде пратена. Такава така и не бе получена. Хубавото е поне, че разполагам с аудиозаписи на всички телефонни разговори. Като пуснах жалбата до КЗП прикачих и тях като доказателство, дано свършат работа. Сега ще пиша и жалба до европейския потребителски център. Дано има ефект…
    hristoslav2 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #33

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Колега, малко са те извръткали румънските цигани и в момента имаш проблем. Сега ще трябва да занесеш телевизора в оторизиран сервиз и да поискаш да ти издадат писмено становище за проблема, което да е надлежно заверено и в което изрично да е посочено, че се дължи на дефектирала част или пр., не по твоя вина и не в следствие на неправилна употреба. Ще ти струва една сума, която трябва да заплатиш и за която ще трябва да вземеш фактура на името на собственика на телевизора (от платежния документ за телевизора). Задължително е да е физическо лице, ако мислиш да сезираш повторно КЗП. Моли се, докато телевизорът е бил при мангалите, да не е отварян и да не му е нарочно повредено нещо вътре. Румънският сервиз на HTC в Букурещ го има този навик, за да се отказва гаранция. Имай го пред вид, преди да продължиш нататък.
    Успех!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #34

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Цитат Първоначално публикувано от ASIC Виж публикацията
    Здравейте, на 24.03 върнаха телевизора, неоправен, обаче и без абсолютно никаква документация, която бе обещана от Емаг. На 25.03 отново се обадих по телефона и ми беше обещано (за пореден път), че документацията ще бъде пратена. Такава така и не бе получена. Хубавото е поне, че разполагам с аудиозаписи на всички телефонни разговори. Като пуснах жалбата до КЗП прикачих и тях като доказателство, дано свършат работа. Сега ще пиша и жалба до европейския потребителски център. Дано има ефект…
    Никога не съм имал вземане даване с"емаг"но когато са взели телевизора от теб не са ли ти дали приемопредавателен протокол и там да е описано всичко дефекта и състоянието в което е.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    6
    #35

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Колега, малко са те извръткали румънските цигани и в момента имаш проблем. Сега ще трябва да занесеш телевизора в оторизиран сервиз и да поискаш да ти издадат писмено становище за проблема, което да е надлежно заверено и в което изрично да е посочено, че се дължи на дефектирала част или пр., не по твоя вина и не в следствие на неправилна употреба. Ще ти струва една сума, която трябва да заплатиш и за която ще трябва да вземеш фактура на името на собственика на телевизора (от платежния документ за телевизора). Задължително е да е физическо лице, ако мислиш да сезираш повторно КЗП. Моли се, докато телевизорът е бил при мангалите, да не е отварян и да не му е нарочно повредено нещо вътре. Румънският сервиз на HTC в Букурещ го има този навик, за да се отказва гаранция. Имай го пред вид, преди да продължиш нататък.
    Успех!
    Да, това задължително ще го направя, и мен не притеснява да не са ровили нещо вътре в Румъния и да ми откажат гаранцията, дано да не е така.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от rachevv Виж публикацията
    Никога не съм имал вземане даване с"емаг"но когато са взели телевизора от теб не са ли ти дали приемопредавателен протокол и там да е описано всичко дефекта и състоянието в което е.
    Абсолютно нищо не са оставили, на хартия нямам нищо, което да показва, че ТВ е вземан, освен товарителницата за връщане. Поне добре, че имам аудиозаписи на всички телефонни разговори с Емаг, там е записано всичко.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #36

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Кофти пич.Все пак не губи хъс и ги гони до дупка.И мен се опитаха да ме врътнат мамалигарите с един телефон НТС.Три пъти го пращам при положение че телефона имаше не само гаранция ,а и допълнителна застраховка и въпреки всичко три пъти ми отказват да го оправят по какви ли не измислени от тях причини.Накрая ми писна. КЗП -жалба и за след няколко дни ми се обадиха да ида в офиса и ми смениха телефона с друга марка , но вече НИКОГА - НТС - заради сервизната подръжка от Руманеще. Търпение и успех.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    11
    #37
    Здравейте, сблъсках се и аз отскоро с тъмни петна по дисплея на UE48H6500. За съжаление вече не е в гаранция, купих го 2015та. Много ми приличат на прашни петна, но външно няма нищо. Моля някой да сподели опит и съвет какво би могло да се направи. Благодаря Ви!

    - - - - - - - - - -

    А какво се случи със случая с Емаг?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #38

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Ако не те бъркат карай така.
    На моя 55H6500 имах подобен проблем само, че петната не бяха цветни, а тъмни кръгoве в друга област на екрана. Виждаха се главно на бяла снимка. За мой късмет имах още 2м гаранция(ТП) и ми смениха дисплея. Цената ми се струва няма да е никак малка щом е извън гаранционно. Може да питаш в Ср*чко.

    След като ми подмениха моя коригирах настройките на картината. Свалих "яркост" и "задно осветление" (мисля беше) с доста и дано да изкара повече, че ....
    nikandre одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    11
    #39

    Отговор: Петна дисплей Samsung UE48H6670

    Благодаря за споделеното мнение. Все пак ще се свържа със сервиз за проверка на опциите за ремонт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Надраскан дисплей Samsung LED LCD TV.
    От icemans във форум Samsung телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 26-12-17, 12:22
  2. Продавам дисплей за Samsung Galaxy S plus (I9001)
    От kerat във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-14, 09:07
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-05-11, 14:27
  4. Търся дисплей за TV Samsung PS42C450 B1WXXC
    От OtshelNick във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 11-05-11, 21:15
  5. Петна по LCD екрана
    От kerat във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 20-02-11, 08:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе