Резултати от 1 до 6 от общо 6

Samsung UE40MU6172 проблем с намиране на DTV канали

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    6
    #1

    Samsung UE40MU6172 проблем с намиране на DTV канали

    Добър ден,

    Искам предварително да се извиня ако повтарям темата, ако има такава ще съм благодарен за линк към старата и ще изтрия тази.
    От вчера имам модел Samsung UE40MU6172. От Пловдив съм и съм към N3. Ползвам КА Модул. В поле за избиране на оператор мога да избера само или Близу или други. Която и от двете опции да избера Цифрови канали не ми излизат намира само Аналоговите 40 канала. Преди това ползвах Сони и която и от двете опции да избирах ми намираше DTV каналите.
    Идея на какво може да се дължи това. Няколко пъти махам и слагам КА Модула и приставката за него, вадя и слагам отново кабела, но без успех.

    Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    16
    #2

    Отговор: Samsung UE40MU6172 проблем с намиране на DTV канали

    Здравей, и аз от скоро съм с подобен телевиор и се сблъсках със съшото нещо. Мисля, че трябва да се върнеш 1-2 стъпки назад и да избереш опцията (не се сещам как се казваше) да търси и цифрови и аналогови канали, на оператор избрах "Други"

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: Samsung UE40MU6172 проблем с намиране на DTV канали

    Привет,
    Пробвах и Близу и Други, пробвах само цифрови и много бързо впиключва със сканирането и нищо. Сега се сещам на Сонито ми излизаше и трета опция Близу, Нет 1 и Други. Разликата м/у Близу и Нет1 беше само в подредбата на каналите. След Сонито за кратко ползвах едно Ариели там имах същия проблем както сега със Самсунга, но незнайно как на 10-тия опит успя да намери каналите. При самсунга обаче вчера 4 часа пробвах всякъкви различни варианти на оператор, тип мрежа, антена, кабел, цифрови аналогови, нищо. Чета сега по форумите възможно ли е от региона да е това? Незнам и аз вече...
    Този пост е редактиран от margirov; 19-01-18 в 13:10. Причина: ни

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    16
    #4

    Отговор: Samsung UE40MU6172 проблем с намиране на DTV канали

    На мен в магазина ми казаха, че на новите телевизори на Самсунг няма значение региона и нищо не съм пипал там, жалко, че не се сещам какво точно направих за да изкарам и цифрови, а не само аналогови канали. Довечера като се прибера ще видя, дано все пак до тогава да се пребориш

    Може да опишеш стъпка по стъпка какво правиш в мвнюто от самото начало с точните наименования на командите

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    6
    #5

    Отговор: Samsung UE40MU6172 проблем с намиране на DTV канали

    Ще бъда много благодарен
    Като се прибера ще напрая снимки и ще кача.
    Още един път благодаря за съдействието и вниманието.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #6
    Обади се на N3 и те ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да направиш.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung ue-32j4500aw-не намира всички канали
    От ssamm22 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 10-04-17, 17:12
  2. редактор на канали за SAMSUNG UE50KU6072 ( 6 SERIES )
    От R3DMAN във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 12-10-16, 22:53
  3. Samsung UE-55F8000 прекъсва звука на HD канали
    От gamerche във форум Samsung телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 17-06-14, 10:50
  4. Цифрови канали на Samsung 32F5000
    От Ibr1975 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-07-13, 16:33
  5. Samsung LE40D550-проблем с настройка на цифрови канали
    От stoqng76 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-04-12, 10:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе