Здравейте! Известно време телевизора не беше използван, ако това изобщо има значение. В момента имам много странен проблем с него. Не мога да направя Miracast връзка през Android устройство, нещо което преди съм правел с лекота. Всички устройства са свързани към домашната Wi-Fi мрежа. Телевизора има интернет и плейва съдържание от YouTube, например, без проблем. Когато отворя YouTube приложението на телефона, обаче, иконката на Miracast не се появява и не мога да прехвърля съдържанието, което гледам, директно на телевизора. Пробвах с още две Andorid устройства в къщи и резултата е същия. Използвах приложението "Smart View", свалено от Android Play Store, за да плейвам съдържание от паметта на мобилното устройство директно на телевизора. Използвах го за преглед на снимки и видео заснети от телефона на телевизора. В момента и тази опция не е активна. Приложението Smart View на телефона "не вижда" телевизора и не може да се свърже към него, също пробвано на няколко Android устройства. Успявам да свържа само личния ми Samsung Note5 с телевизора през Smart View бутона от падащото ми меню. Тогава връзката е само MirrorScreen тип, като екрана на телефона ми се дублира на екрана на телевизора, опция, която не използвам особено и не ми е полезна. Ще прикача и скрийншотове на последното, за да стане по-ясно. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Имате ли решение за него? Благодаря предварително!