Резултати от 1 до 7 от общо 7

conax cam proffesion модул към samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    4
    #1

    conax cam proffesion модул към samsung

    имам проблеми с conax cam proffesion 2 servise модул за кодиране на 2 програми едновременно.Кабела е на А1.Телевизора е samsung UE40F8000 с 2 цифрови тунера.Тунерите си работят и PIP работи но cam не може да кодира 2 та кодирани сигнала едновременно.
    В началото когато поставих модула тръгна кодировка на 2та канала но работи 1 час и заби.В момента се кодира пак само един канал а другия трябва да е свободен за да ползва PIP .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2

    Отговор: conax cam proffesion модул към samsung

    Както писахме и в другият форум - за да гледаш два кодирани канала те трябва да са на един транспондер. Другият вариант е двоен адаптор за два СА модула .

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: conax cam proffesion модул към samsung

    благодаря svetlio1.Не съм много наясно..нали програмите по кабела на А1 е на един транспордер..?
    освен това модула кодира 2 програми в продължение на около час...какво се е случило или променило за да забие.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4

    Отговор: conax cam proffesion модул към samsung

    Не е едни транспондер - може да си уцелил канали на един транспондер.
    Виж инфото за даден канал на кои честоти е (транспондер) - при по-старите тв Самсунг излизаше в списъка с канали и задържане на инфо бутона . други си имат съответната секция в менюто.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: conax cam proffesion модул към samsung

    ok разбрах какво е станало и защо тогава се е получило....значи така няма да стане.Ще ми трябва двоен адаптор за cam за 2 модула, ама не знам дали от А1 ще ми дадат 2
    карти.Благодаря за поясненията и отговорите.Просто исках докато гледам даден кодиран канал да записвам друг кодиран канал.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6

    Отговор: conax cam proffesion модул към samsung

    Те едва ли ще ти откажат да вземат парите за още една карта/модул ама леко се губи смисъла само заради едното записване от време на време . Ако предлагат IPTV на адреса по-добре да преминеш направо на такъв абонамент - там си имаш и връщане назад и запис ...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: conax cam proffesion модул към samsung

    да така е...не предлагат IPTV...карай беше ми интересно да пробвам с такъв CA modul за 2 програми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам CI Conax модул
    От iceman във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-14, 16:26
  2. Купувам работещ Conax CA (CI) модул
    От Стоян във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-12, 14:45
  3. Продавам CONAX модул
    От cujo_m във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 28-07-11, 11:07
  4. Продавам модул Conax
    От Shema във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-10, 13:31
  5. Продавам Conax CAM модул
    От lightmaster във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 31-03-09, 22:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе