Резултати от 1 до 12 от общо 12

Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #1

    Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Здравейте, проблема ми е сходен като на клипа с тази разлика, че при мен не ме връща автоматично на тв канала, а остава черен екран. Не го прави винаги, но ме дразни. Пробвах с връщане на фабрични настройки, но не помогна. Благодаря предварително на всички. https://www.youtube.com/watch?v=OPBw1456moU

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #2

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Какъв е източника на тв. сигнал, CA модул, приемник ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #3

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Кабелна тв е източника, но от както го имам телевизора ползвам въпросната кабелна, а проблема го имам от две седмици

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #4

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Пробвай с ефирната телевизия дали го има този проблем. Зимаш една DVB-T антена и ще разбереш дали е от телевизора или от кабелния оператор.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #5

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Ще пробвам ощ утре и дано да е от кабелната, че не ми се занимава със сервизи въпреки, че е още в гаранция

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #6

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Доколкото разбирам при опит да четеш от флашка/хард не успява и остава на черен екран - така ли ?

    Ако да - да не би проблема да е от флашката? Пробва ли без нищо закачено по USB входовете?
    Ако става въпрос за кабеларка по коаксиален , то има ли поставен галваничен разделител ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #7

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Да при опит за възпройзвеждане от USB оставо черен екран, но не винаги. Понякога си тръгва без проблем. Не е проблема в флашката защото пробвах няколко и включително и хард но е едно и също положението. Кабелната е по коксиален кабел и нямам галваничен разредител, но така я ползвам вече 2 години и до сега не съм имал проблеми

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #8

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Сложи галваничен разделител - някой стар кинескоп може да връща напрежение по коаксиала и да шашка "смарт"-а. Пробвай при проблем просто да изключиш от захранване (контакта) телевизора - би трябвало да се оправя.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #9

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    За съжаление проблема не е в кабелната телевизия. Снощи след вашите съвети изключих абсолютно всичко от тв ( кабела от кабелната тв, HDMI ) остана само кабела на захранването и връзката между тв и one connect-а и му дадох отново нулиране към фабричните настройки и го изключих от контакта за цялата нощ. Сега го включих и без да свързвам абсолютно никакви кабели към него, а само харда свързах и отново същата работа. При опит да пусна филм от харда остана на черен екран и така докато не го рестартирах с задържане на бутона за включване от дистанционното.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #10

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    От друг източник пак ли е така - имам предвид флашка, друг ХДД (примерно такъв със собствено захранване) ?

    С последният софтуер ли е?

    За съжаление не трябва да изключваме и технически проблем ...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #11

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Ами имам 4 флашки и един хард с всички е еднакво и да с последния софтуер е. Проверих и в сайта на Samsung да не би да е излязла нова версия, но няма. Версията е 1280.5. Днес го направи същото и при опит да вляза в App store

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #12

    Отговор: Проблем с телевизор SAMSUNG MU7002

    Явно става въпрос за проблем в уан кънект бокса и май ще трябва да посетиш сервиз за съжаление.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с телевизор samsung UE32H5030AW
    От димъро във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 05-10-16, 20:33
  2. Проблем с телевизор Samsung 32B650
    От hubavelko63 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-16, 22:52
  3. Проблем с телевизор Samsung
    От drumwize1 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-05-16, 17:02
  4. проблем с плазмен телевизор SAMSUNG
    От Metodi851 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 16-10-13, 20:30
  5. Проблем с LCD телевизор Samsung LE37M8
    От D3Co във форум Samsung телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 07-08-13, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе