Страница 44 от 81 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 1214
Like Tree237Одобрявам

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #646

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    r3cNaIL
    наличността зависи от региона...
    https://www.samsung.com/levant/tvs/s...sistant-alexa/

    https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00087603/

    Настройте Google Assistant
    Независимо дали току-що сте се сдобили с чисто нов телевизор Samsung или сте го имали от известно време, настройката на Google Assistant е горе-долу една и съща. Просто ще трябва да използвате телефона си, за да свържете акаунта си в Google с телевизора. След като Google Assistant бъде активиран, ще можете да управлявате телевизора си с гласа си!

    Преди да започнете, уверете се, че телефонът, който искате да свържете, евлезли в акаунт в Google, и че приложението Google Асистент е инсталирано. (Ако имате устройство с Android, приложението Google Assistant е предварително инсталирано. За iOS, просто го изтеглете от App Store.)

    Когато сте готови, отворете Настройки на вашия телевизор. Изберете Общи и след това изберете Глас .

    Изберете Гласов асистент и след това изберете Google Асистент като предпочитан асистент.

    Забележка: Ако не виждате Google Assistant като налична опция,актуализирайте софтуера на вашия телевизордо най-новата версия.

    Опция за Google Асистент на вашия телевизор
    Приемете всички правила и условия или разрешения, които Google Асистент изисква.

    Отворете приложението Google Асистент на телефона си и кажете „Настройте устройството ми с Асистент“. След това следвайте инструкциите на екрана.
    Забележка: Можете да пропуснете тази стъпка, ако настройвате модел телевизор за 2021 г.

    Следващата стъпка ще варира в зависимост от това дали имате модел 2020 или 2021.

    Модели от 2020 г.: Вашият телефон ще търси вашия телевизор. Изберете го от списъка с устройства, когато се появи, и след това докоснете Напред . Вашият телевизор ще покаже код, който ще съвпада с кода на вашия телефон. Докоснете Да на телефона си, за да потвърдите кода.

    Модели от 2021 г.: Използвайки телефона си, отидете доуебсайтпоказано на телевизора, след което въведете кода, показан на телевизора. Или можете да сканирате QR кода, който се показва. Уверете се, че кодът е правилен и след това докоснете Enter .

    Ако е необходимо, дайте на телевизора си разрешение за достъп до телефона ви. Сега можете да събудите гласовото управление на вашия телевизор, като натиснете бутона за микрофон на дистанционното управление и говорите.

    За да коригирате опциите на Google Assistant, върнете се обратно към Настройки , изберете Общи и след това изберете Глас . Изберете Настройки на Google Assistant , за да промените езика и предпочитанията за команди.


    https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00087622/

    Настройте Alexa
    Ще можете да изберете Alexa като свой гласов асистент, когато настройвате телевизора си за първи път. За да го настроите по-късно, просто отворете приложението Alexa от началния екран на вашия телевизор.

    Уверете се, че имате под ръка информацията за вашия акаунт в Amazon, преди да започнете. Ако нямате акаунт в Amazon, можете да създадете такъв безплатно по време на процеса на настройка.

    Първо, трябва да влезете в акаунта си в Amazon на свързан телефон. Има два начина да направите това:

    Сканирайте QR кода, показан на вашия телевизор, с приложението Камера на телефона ви, за да бъдете отведени в Amazon. От там можете да влезете.

    Като алтернатива можете да отидете наВлизане в Amazonстраница и въведете кода за оторизация, показан на вашия телевизор.

    Ако вашият телевизор поддържа опцията за гласово събуждане, можете да я активирате и да говорите с Alexa без ръце. Моля, вижте предишния раздел за повече информация относно моделите, съвместими със свободни ръце.

    Можете да изключите гласовото събуждане по всяко време, като отидете до Настройки , изберете Общи и след това изберете Гласови настройки .

    Забележка: При някои модели ще трябва да отидете до Настройки , да изберете Общи и след това да изберете Глас .

    Опция за глас, избрана на вашия телевизор
    Когато всичко е настроено, можете да говорите с Alexa директно на вашия телевизор! Моля, вижте следващия раздел, за да научите повече за използването на Alexa и даване на гласови команди.

    За да използвате Alexa чрез друго устройство, като високоговорител Echo, изтеглетеПриложението Alexaна телефона си и активирайте умението SmartThings.
    r3cNaIL одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #647

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    В Събота си купих от Технополис Телевизор SAMSUNG QE-55QN85 4K Ultra HD QLED,но ми идва голям.Мога ли да го върна,или вече мачът е свирен.
    Ако не мога,тук във форума има ли раздел за обяви?Ще го дам с 200лв.надолу от цената в магазина.
    Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #648

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Само ако си го взел онлайн
    stoianmitkov одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #649

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Ами не е онлайн.

    Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #650

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Споделете с Технополис за замяна с по-малък, с доплащане или връщане на сума. Не вярвам да откажат.
    Този пост е редактиран от brotzki; 18-04-22 в 12:43.
    stoianmitkov одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #651

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Ако размерът е единствената причина, то след една седмица, вече няма да ви прави впечатление. От малък към голям, бързо се свиква, но обратното е много неприятно.
    Gena_bs и stoianmitkov харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #652

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Да,размерът ми е основният проблем,иска ми се да мина на 50".

    Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    78
    #653

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от stoianmitkov Виж публикацията
    Ами не е онлайн.
    Преди доста години (поне 7-8) склониха да ми дадат ваучер и с него си взех друг телевизор от тях.

    Същата ситуация беше и с един рутер (след кратък спор разрешиха да го сменим с друг модел)
    stoianmitkov одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #654

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от stoianmitkov Виж публикацията
    Да,размерът ми е основният проблем,иска ми се да мина на 50".

    Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
    От какво разстояние го гледате и с какъв сигнал?
    по-добре не бързайте и му дайте шанс поне седмица, както ви посъветваха.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #655

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Внесохме телевизора Samsung S95B QD-OLED от САЩ в Обединеното кралство на страхотна цена... оцеля ли през трансатлантическото пътуване?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #656

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    От какво разстояние го гледате и с какъв сигнал?
    Гледам го от около 2.6м.
    На цифрова телевизия от а1(бивше близу),но смятам да мина на ЕОН.Дали на ЕОН ще е по-добър
    сигнала на hd каналите и няма
    да ме дразнят толкова несъвършенствата на картината,които ме дразнят в момента.Затова искам да мина на по-малък размер.Нямам възможност да увелича разтоянието на гледане.

    Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #657

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Не знам как все са ви големи тези инчове, аз в момента гледам от 3m 75" и на филми ми малее. Колко е зле сигналът, че да дразнят несъвършенствата при 55". Гледам кабелна на NET1 и учудващо се гледа нормално на този голям екран, още повече, че моделът не е някакъв скъп и с хубав процесор за скалиране.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #658

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    55" си е тамън за това разстояние - аз съм с 50" от подобно и ми малее отдавна, но докато не се развали плазмата не я сменям за нищо , след това може да помисля за 65" ОЛЕД ако бюджета позволява...

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #659

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    измерени 1034 нита във филмов режим

    1561 нита на 1% прозорец в режим Filmaker и 1037 същия режим на изображение (+ Warm 2) и 10% прозорец.
    https://postlmg.cc/PLZ8hF3T
    https://postimg.cc/CZ76X2H6

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #660

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Не знам как все са ви големи тези инчове, аз в момента гледам от 3m 75" и на филми ми малее. Колко е зле сигналът, че да дразнят несъвършенствата при 55". Гледам кабелна на NET1 и учудващо се гледа нормално на този голям екран, още повече, че моделът не е някакъв скъп и с хубав процесор за скалиране.
    Подобно гледам 55 на 3-4 метра и е ектра при пълен екран. Обаче от 2 метра е огромен. Все едно си на първи ред в киното, осван ако не са от ония хемптем изрязани филми, дето половината екран отгоре и отдолу има черни ленти и трябва да го гледаш като монитор от метър, или да го разпънеш малко.

    Не знам как са боксовете на ЕОН, докато приложението е с агресивно шумопотискане, което не може да се изключва.
    stoianmitkov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 81 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 05:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе