Резултати от 1 до 15 от общо 15

SHARP LC-42LE760E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #1

    SHARP LC-42LE760E

    Здравейте , навил съм си на пръста да си закупя този телевизор SHARP LC-42LE760E () ще ми е интересно да "чуя" мнения (май очаквам някои да ме разубеди)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #2

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Аз ще пробвам. Не си взимай толкова малък. Не си взимай вече Шарп След толкова години техен фен трябва да ти кажа, че LCD моделите им са по-добре от LEDa им. Няма да започвам спор с никого, това си ми е личното мнение.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #3

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Моделите с Шарп панели са добри, но вече са от 60" нагоре

  5. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #4

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Щом си се навил..Взимай, за тези пари си е добьр. Аз наскори си взех по-мальк/39/ и засега сьм доволен,при мен нямаще/бг/ при теб е в /+/
    Като картина и звук- е много,много готино. Несьм пробьл все още 3д-намам цайси затова,пьк и не сьм зорлия.В момента през DLNA -ГЛЕДАМ БЕЗ ПРОБЛЕМ В YOU TUBE.
    При теб 3д-пише,че е пасивно-докато при мен е активно и явно Очилата за мен са по-скьпи и затова се вьздьржам от покупката им засега де.
    Но все пак ти си решаваш,може и да се поогледаш за нещо друго.Поздрави

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #5

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Аз също се колебая между него и LG42LB650V. Цената е почти еднаква. Не мога да го измисля. Някой да удари рамо или да предложи по-добър телевизор до 1100 лева от същите или други марки. Просто искам да имам два-три варианта.

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #6

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Все пак закупих телевизора (втора вечер го ръчкам) и все още не съжалявам Изгледах 2 мача , 3д анимация и един филм - представя се задоволително . Малко ме дразни дистанционното , но се преживява ( клиповете в youtube ги пускам чрез телефона - китайското xiaomi се сдвой с телевизора без никакъв проблем ). За сега всичко изглежда наред и съм доволен , но пък и аз не съм от най - претенциозните . ако някой има въпроси да пита - стига да мога ще помогна

  8.  
     
  9. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #7

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    с очилата,как е хавата...при теб е пасивно 3д-което не ми говори нищо но/не че активно знам/ ама
    Бг меню има ли,как е през флашка,ако си гледал филми интересуваме има ли субитри през нея.

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #8

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    3Д си пуснах една анимация (the lego movie) и беше прилично (специално този филм беше разделен на горна и долна част , не лява и дясна и субтитрите са си обикновени - не са 3Д). За субтитрите опциите са само големина и можеш да ги преместиш в горната част на ТВ - не можеш да задаваш да се местят , или са горе или са долу . БГ меню има , а през флашка не съм гледал нищо (ако живо те интересува ще пробвам , но просто dlna е за предпочитане според мен )

  11. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #9

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    И аз гледам п/з DLNA и няма проблеми с това засега. В форума има много питания за даден модел на Шарп и в повечето,като се проба с флашка не излизат субитрите.
    При мен е сьщо,какво ли не правех и не излизат, и затова питам при теб как е:rolleyes:
    С кой / ФИРМУЕР/ си колега.....Питам защото може пьк твоя да подьржа/бг/ знам ли...Аз закупих моя от /Е-маг/ и там не си направиха трудь да им пуснат поне/бг/-не че е болка за умиране Но все пак сме в Бьлгария

  12. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #10

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Подкара ли суб. през USB-колега или...се мьчиш и ти като нас:rolleyes:

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1
    #11

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Здравейте!Аз нямам проблем с флашката и субтитрите просто правя името на филма и на субтитрите едно към едно и тръгват.Аз обаче немога да подкарам 3D филм през външен хард и като цяло нищо не тръгва през харда,изобщо не ми го отваря.Ако някой може да помогне ще съм благодарен.Благодаря на предварително на всички отзовали се!Става въпрос за същия телевизор в темата sharp-lc-42le760e.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #12

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Здравейте! Имам го от 2 седмици този Sharp LC-42LE760Е, но за сега не съм го пробвал с външен хард. Скоро и това ще стане, а от флашка тръгва всичко - 3Д със субтитри и 2 Д. С Nero медия върви и DLNA, но не отваря филми, всякакви формати мъчих. Сдвоява се с андроид телефон кит-кат, но е много нестабилен с WI-FI, разкача се всеки път, търси бавно, забива, трудно се свързва безжично. С LAN кабел e малко по читав. За Miracast още не мога да го пусна, но то май не се поддържа от модела, поне така видях една таблица на първа страница тука. За картината след финлукса ми беше малко странна, но свикнах. Клавишите моят бутон 1 и 2 на дистанционното за ютюб и другия по избор ги нема никакви, въобще не отчитат. Този за медийния браузер въобще не работи. Най-много ме мъчи Miracast, защото някои апликации го откриваха, други не, а понякога ТВто декларира, че е свързано към Miracastа на телефона, но телефона или не го вижда или казва че ТВто е забранено или че има грешка и др. такива. Общо взето не съм впечатлен особено. Като се оправя с хард диска ще пиша какво съм правил-струвал.

  16. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #13

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Колега, сподели как подкара суб ч/з УСБ.
    Откакто го имам,какво ли не правя, друг едкодинг/ansi, utf-8 i dr/, srt,sub, флашката в /ФАТ32/ и не става.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #14

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    Цитат Първоначално публикувано от zmeya.70 Виж публикацията
    Колега, сподели как подкара суб ч/з УСБ.
    Откакто го имам,какво ли не правя, друг едкодинг/ansi, utf-8 i dr/, srt,sub, флашката в /ФАТ32/ и не става.
    Споделям ти накратко: теглих един 3д филм - "Помп..." 2014, >12 гиги, флаша е 16 ГБ, не щя да го поеме на FАТ32, но на NTFS се склони. Сложих му и субовете и подключих флаша към ТВто. Филма тръгва субове няма? Викнах сина, оказа се че не съм ги разархивирал :~ Той ми се смя и така... субовете излезоха два - динамични и статични, динамичните не тръгнаха, сина бързаше, а и на мене не ми се занимаваше с тях и така го гледахме с жената филма. Окончанията на динамичните субове са .idx и .sub, но при опит за зареждане правят сривове на видеото. Статичните естествено са .srt. Зареждат се от бутона lang. на плеър клавишите от дистанционното. Бутона вдясно от него е вкл/изкл. на субтитрите. Това. Успех!

  18. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #15

    Отговор: SHARP LC-42LE760E

    При мен не става и ми писна да вадя и слагам тая флашка.
    То какви ли не формати на суб.бяха, абе или аз нещо не ги правя правилни с/ notepad++/ или нещо формата на самия филм не се подьржа от ТВ.
    Пробвах с МP4 файл....не става.... а филми с AVI-ненамирам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SHARP AY-M28SX
    От n1k0lai40 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 10
    Последно: 15-11-11, 23:15
  2. Sharp с нов тв. стандарт SHV
    От Egu във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 19-08-11, 16:22
  3. SHARP LC-32DH500
    От ivontinov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-07-10, 22:00
  4. Sharp - цветопредаване
    От rocksolid във форум Sharp телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 30-04-09, 20:29
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе