Резултати от 1 до 10 от общо 10

Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #1

    Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Здравейте. Хареса ми предложението от емаг Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD см
    Телевизорът ще се ползва 95% от случаите за блу-рей филми и евентуално игри на PS3/PS4, кабелна телевизия или каквато и да е друга не е важно как се вижда. И трите ми телевизора са три други марки, 32 инчови, но Шарп не съм имал, даже не знам и как се вижда посочения модел, тъй като най-близо мога да го видя във Варна, а нямам път.
    Въпросът ми е..., защо е толкова ниска цената за 4к, 55инча, при положение, че един Strong 55 инча FHD е около 850 лева. Ще се радвам, ако някой сподели дали го е виждал на живо в някой магазин. Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #2

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Цитат Първоначално публикувано от coojoe_213 Виж публикацията
    Здравейте. Хареса ми предложението от емаг Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD см
    Телевизорът ще се ползва 95% от случаите за блу-рей филми и евентуално игри на PS3/PS4, кабелна телевизия или каквато и да е друга не е важно как се вижда. И трите ми телевизора са три други марки, 32 инчови, но Шарп не съм имал, даже не знам и как се вижда посочения модел, тъй като най-близо мога да го видя във Варна, а нямам път.
    Въпросът ми е..., защо е толкова ниска цената за 4к, 55инча, при положение, че един Strong 55 инча FHD е около 850 лева. Ще се радвам, ако някой сподели дали го е виждал на живо в някой магазин. Благодаря ви.
    Лошо. На първата снимка се вижда бяло петно и то не малко, а на втората линия
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    То и тъмни петна има ... Не е ли в гаранция - връщай го ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #4

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Не съм го купил още. Снимките са от немския форум. Но пък като се сетя, че бях дал един куп пари за Филипс, който след изтичане на гаранцията, му се появиха вертикални и хоризонтални линии...,

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #5

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Цитат Първоначално публикувано от coojoe_213 Виж публикацията
    Здравейте. Хареса ми предложението от емаг Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD см
    Телевизорът ще се ползва 95% от случаите за блу-рей филми и евентуално игри на PS3/PS4, кабелна телевизия или каквато и да е друга не е важно как се вижда. И трите ми телевизора са три други марки, 32 инчови, но Шарп не съм имал, даже не знам и как се вижда посочения модел, тъй като най-близо мога да го видя във Варна, а нямам път.
    Въпросът ми е..., защо е толкова ниска цената за 4к, 55инча, при положение, че един Strong 55 инча FHD е около 850 лева. Ще се радвам, ако някой сподели дали го е виждал на живо в някой магазин. Благодаря ви.
    Разликата в цената може да е обусловена от куп неща
    - използвани електронни елементи и модел видеопанел
    - качество на материалите използвани в изработката на корпуса, дистанционното
    - количество внесени бройки от модела в страната (от там и получената отстъпка за вносителя)
    -....
    Strong - са производство на турската компания Vestel
    STRONG Продукти - LED TV
    STRONG Products - TVs

    Sharp - за който пишеш е производство на словашката UMC
    http://products.umc-slovakia.sk/
    Sharp EU

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #6

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Отидох да ги видя на живо днес, абсолютно всички Шарп, потресен съм. Това е някакъв абсурд. Всички до един, ама до един освен че са със мега замазана картина имат и някаква ''тъмна рамка'' незнам как да я нарека, за мен си чист дефект. Добре, че не го поръчах от емаг.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #7

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Ето ти мнение за модела
    Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD - eMAG.bg
    HDMI портовете са само 3! Красив дизайн и нищо повече. Картината е добра само на HD каналите, на другите размазва. Въвеждането на текст с дистанционното е доста трудно, често се налага неколкократно натискане на бутон за да последва реакция на ТВ! При няколко минутна работа с менюто и настройките по-специално, на екрана останаха ясно очертани контурите на менюто!
    Последното се срещаше и при модели на LG от 2014 година...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #8

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Продавач-консултантът бе изключително честен за въпросите ми. Относно youtube, каза, че е направо мисията невъзможна. Забиване на менюто, от където пък трябва рестарт на тв-то, но както казах, такава свръх замазана картина никога не съм виждаш /пуснат бе 4к файл/, до шарпа имаше някакво грозно Сони, което ми скри шапката на кадри в секунда и на ясна и красива картина. Язък, кой знае колко хора са изгорели.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #9

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    ма куджо,те шарповете са само красиви...нищо друго

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #10

    Отговор: Посъветвайте ме за Sharp LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD

    Избягвам, да соля марки или да робувам на такива, не плюя Шарп, защото това не е Шарп. Вижте, още са му свалили цената. Трябва по често да се обсъждат такива теми, защото да не горят хората. Аз едвам намерих инфо в един немски форум с двете снимки. Ако нямате какво да правите прескочете да видите за какво става дума.
    Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55CUF8462ES, 4K Ultra HD - eMAG.bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SHARP LC-49CUF8462ES Ultra HD LED
    От Daxy във форум Sharp телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 27-08-16, 19:14
  2. Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD
    От vip във форум Sharp телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 01-08-16, 20:16
  3. Sharp с първия Ultra HD дисплей
    От dmitankin във форум Sharp телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 23-05-11, 12:58
  4. Посъветвайте ме за захранване, моля
    От cristo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-05-06, 10:21
  5. Посъветвайте кой DVD player е най-добър
    От gina във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 21-01-06, 09:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе