Страница 3 от 38 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 556
Like Tree98Одобрявам

Sharp Телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #31

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    пилоте,аз парите съм ги прежалил .........проблема е в това че рекламирания като японски телевизор-не е такъв,3д-то е размазано,няма елементарна книжка на български(пратиха ми на всякакъв друг език),няма или аз поне не открих слийптаймер а по поста на ГОСПОДИНА разбрах,че съм и ревал даже...той горкия дори не помни за какъв модел става въпрос-иначе голям го вади.като е ербап да каже дали 50 инчовия е японски дали 1500 кинта(С ЦАЙСИТЕ) СА МАЛКО ПАРИ и не на последно място досега дрябваше да се свържат с мен да видят аджеба що така се е получило,ако наистина искат да имат клиенти.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #32

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    Не е с японски панел. Съгласен съм, че тук има заблуда.
    И двамата си изпуснахте нервите с предишни постове. Не искам да вземам страна, но Мартин е свястно момче...Сервизът им също, макар и да нямам скорошни наблюдения. Та, най-малкото си предяви рекламация за неработеща 3Д функция!
    Този пост е редактиран от pilot; 13-03-15 в 00:08.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #33

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    който ме познава,знае че съм пич и мъжкар,но да ме обвинява някой,като дори не си спомня какво и за колко ми е продал е непочтенно,особено пък за АРМЕНСКИТЕ ОБАЖДАНИЯ.още миналата година бях писал,че ако аз бях бях на тяхно място щях да дойда до бургас(щот има още един градски,дет е тъп кат мен и неможе да СИ ПУСНЕ 3Д-ТО) само и само да е доволен клиента,ма явно аз моите клиенти ги третирам по друг начин.каквото и да стане шарп е вече антимарка за телевизори,а МАРТИН ако има достойнство да се извини за невярната по мой адрес информация-единственото вярно е ,че съм звънял за информация(щот нямах книжка) и за въпросното филмче(проблема с 3д-то).60 ИНЧОВ,ЯПОНСКИ,ОТСТЪПКИ...................платих цената сложена в сайта,за 50 ИНЧОВ МИНАЛ ПОКРАЙ ЯПОНСКИ ШАРП

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #34

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    DUNDURMA
    Явно Мартин те бърка с друг. На мен също ми се е случвало..даже ми беше кипнало и голяма излагация стана после се извиних ама нейсе....
    За това преди се купи, се чете и пита. Относно претенциите ти за слиип таймер - пак се четат спецификациите преди да се купи. Тук във форума редовно има такива чели-недочели, недоразбрали, ама ги домързяло да попитат и после безпричинно се оплакват. Ако има нещо неясно се тества в магазина преди покупката. Виж за 3D-то съм съгласен с теб - там трябва нов фирмуер или промяна в настройките на сервизното меню. Може Мартин да тества и да открие решение на проблема...

  6. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #35

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    При мен вьобще немога да вляза в сервизно меню по-описаните по-горе методи.
    За гледане на филм сьс СУБИТРИ от Флашка- НИКАКЬВ ШАНС ,да ги подкарам тези суб.
    Какво ли не пробах за изброените по-горе проблеми и греда. Като тв, което закупих преди 8м-сьм доволен като цяло. Не сьм пробвал 3д-за сега понеже нямам 3д/очила/ и са доста скьпи за момента.
    Но от четене разбрах,че не е много хубаво 3д като картина, затова и не се напрягам за цайси

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #36

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    христославе,преди да го купя ако си спомняш питах във форума(ма не е това проблема),а отношениоето и невярно подавана информация към клиента,ма МАРТИНЧО що не се включи най-малкото с извинение.......ма то топки трябват.досега трябваше да е писал или звъннал и да реши проблема.за това МОР ЗА ТАКИВА ТЪРГОВЦИ.......ПАРДОН ТЪРГАШИ.10 клиента да загубят след постовете ми-нека..по-евтино щеше да им излезе да бяха се постарали да направят нещо

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    10
    #37

    Отговор: Sharp Телевизори

    Здравейте,искам мнение за TV-SHARP LC-60UQ10E 3D LED като качество за картина и има ли нещо японско в него


  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #38

    Отговор: Sharp Телевизори

    Не съм много сигурен, но този би трябвало да е расов японец.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    10
    #39

    Отговор: Sharp Телевизори

    Благодаря gurcayy.Телевизора е обявен в Технополис онлайн на цена от 2500лв.Заслужава ли си като цена съпоставим с други марки?

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #40

    Отговор: Sharp Телевизори

    я кат малоумно момче,пак да попитам......................КЪДЕ Е БАТКО

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    1
    #41

    Отговор: Sharp TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от THEGAME Виж публикацията
    Никой ли не може да сподели мнение за този модел 3D LED телевизор Sharp LC-50LE771EN? За сега съм се спрял на него но ако не взема шарп ще се спра на самсунг.

    зависи за какво ще позваш тв-то, като цяло дори и да е произведено в "турция" картината си е задоволителна (през hdmi имаш True Black опция), (собственик съм на същия модел 42 инча), смарт фукнциите яко куцат (предполагам лош избор на софтуерен разработчик, или хардуера толкова позволява (при двуядрен процесор в системата)), dlna функцията работи безукорно, както на 3Д (пасивно), така и на 2Д, виж друг е проблема, че не чете всички видове видео компресии - при MPEG-4 - AVC среща сериозни трудности (повечето 3Д рипове), с останалите видео стандарти се справя перфектно.
    Този пост е редактиран от Alkaios; 16-03-15 в 19:01.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #42

    Отговор: Sharp Телевизори


  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #43

    Отговор: Sharp Телевизори

    Дет' се вика, има и по-добри варианти...това е модел на 4 години Чете избирателно...
    Е, ама е от последните самурай с този диагонал

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #44

    Отговор: Sharp Телевизори

    Модел Словашко производство
    SHARP LC-32LD170E
    SHARP LC-32LD170E Series Service Manual

    Новите модели се очакват през Май=



    Първият производител на цветен LCD дисплей - днес не процъфтява от финансова гледна точка, макар и да пуска както преди, едни от най-добрите LCD панели за телевизори, лаптопи, таблети и прочие устройства. В течение на достатъчно дълго време, компанията провежда вътрешна оптимизация на своите производствени и финансови структури.
    За съжаление, японският производител, се готви да фиксира трети годишен отчет със загуби за последните четири години.
    Първото следствие от изпитваните трудности днес е съкращението на около 6000 работни места. Sharp планира да реализира план за предсрочно излизане в пенсия на примерно 3000 сътрудници в Япония и да проведе съкращения на други 3000 зад граница. За да придобиете представа за мащаба, достатъчно е да се каже, че в краят на 2014 година, сътрудниците на компанията по света наброяваха 50 000.
    На хоризонта сега ги чака по-сериозна крачка. В съответствие с информацията от японският ресурс Nikkei, Sharp може да продаде телевизионното си подразделение в Северна Америка. Засега това са само слухове, макар източникът, като правило, е много надежден.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-03-15 в 19:53.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    24
    #45

    Отговор: Sharp Телевизори

    Здравейте,
    Не знам дали някой може да помогне или се е сблъсквал с такова нещо.
    Става дума за следното - да се пуска мултимедия (филми/музика/снимки...) от Android (смартфон) на Sharp TV.

    Ще опиша много подробно за пълнота.
    ТВ е Sharp LC50LE751
    Преди няколко месеца успявах и то без никакви настройки и проблеми да го направя. Единствената промяна е нов рисивър и вече връзките с него и ТВ са различни.
    В момента мога да пускам YouTube клипове от Андорида свързано към ТВ-то.
    Ползвам дистанционно на Андроид за моя модел (Sharp Smart Remote +) - намира и се свързва с ТВ
    Опитвам със същата програма, с която е ставало преди време - BubbleUPnP. Също така опитах и поне 10ина подобни - без резултат.
    Самата програма (и другите) откриват останалите устройства в мрежата ми - новия рисивър и един NAS, но Шарп-а не излиза.
    Самото ТВ вижда NAS-а и други устройства, включително и като пусна UPnP сървър на Андроид смартфона се вижда от ТВ-то и мога да го чете, но на мен целта ми е да управлявам всичко само от смартфона.

    От всички горни си правя извод, че по някакъв начин ТВ има настройка за откриване като "render" и която незнайно как (вероятно покрай новия рисивър и връзките там) съм деактивирaл. Но въпреки, че рових из всички опции не успях да открия такова или подобно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 38 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 15:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе