Резултати от 1 до 8 от общо 8

Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #1

    Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Искам да си купя 55" OLED. Как е този телевизор за цената си? Гледам, че е на промоция, което само по себе си + това, че е LG ме кара просто да си го купя. Не обичам да избирам и обикновено предпочитания алгоритъм е: избрани две/три основни характеристики + промоция = не мога да сгреша кой знае колко.

    За този телевизор става дума:
    LG OLED55C8PLA 3799лв
    Този пост е редактиран от SongBird; 08-06-18 в 13:26.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #2

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Цената за мен е добра за нов модел, сигурно след време ще падне с няколко стотака, но ако не ти се чака с месеци вземай смело. Аз от около седмица имам C7 и съм много доволен, а C8 трябва да бъде още по-добре.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #3

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    В момента Е7 е почти 800 кинта на доло.. та бая стотаци си падат, като излезе новата серия.. https://edigital.bg/led-televizori/l...viziya-p508019

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    10
    #4

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Днес го взех от магазина. Парите не са малко, но в магазин не можеш да добиеш представа каква красота е картината.
    Можеш да намериш С7 за 2950, което е доста надолу, ако не ти се дават толкова пари и все пак искаш ОЛЕД.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #5

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Междувременно Е7 са го свалили с още 500 кинта и го дават за 3450..

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #6

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Купих си LG OLED55C8PLA. На пръв поглед изглежда добре, не съм имал възможност да го закача към филмовия плеър да изгледам филм...

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на dictator
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    34
    #7

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Цитат Първоначално публикувано от SongBird Виж публикацията
    Купих си LG OLED55C8PLA. На пръв поглед изглежда добре, не съм имал възможност да го закача към филмовия плеър да изгледам филм...
    Колега, сподели после впечатления от картината и звука като тестваш с филм. мерси

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    10
    #8

    Отговор: Избор на телевизор. LG OLED55C8PLA 3799лв. Струва ли си за тази цена?

    Не съм сигурен какво точно би искал да знаеш?! Филмите изглеждат прекрасно заради черното, но телевизорът трябва да се настрои преди това, защото иначе черното е твърде много и се губят доста детайли. Звукът е малко странен, но не е в никаъв случай слаб. Може да работят едновременно вградените говорители и външен източник (слушалките примерно, където съм вързал 2.1 колони за момента).
    Аз взех мострен, който беше разработен вече към 80-100ч и няма никакви следи от изгаряния. Откакто го имам го ползвам за всичко от филми и ютуб до игри - няма грижи (не го ползвам с часове на едно и също де...). Питай нещо по-конкретно.

    П.С.

    Екранът не е идеално прав погледнат отстрани ами има една лека кривина от където започва тънката част и върви леко назад. Който купува да гледа добре, защото според ЛГ е в някакъв допуск и не го приемат за дефект. Като цяло не е нещо фрапантно, но го има!
    Този пост е редактиран от surr3a179; 22-06-18 в 22:33.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 20-10-15, 09:54
  2. Колко струва тази услуга по местене на климатик?
    От marian1 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 50
    Последно: 07-09-12, 00:54
  3. Струва ли си тази система SONY BDV-E370?
    От brabusbg във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 6
    Последно: 07-04-12, 12:25
  4. Panasonic TX-P42G20E има ли конкурент, за тази цена?
    От Kuku Puku във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 02-09-11, 12:25
  5. Как ви се струва тази конфигурация?
    От jamezzz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 11-09-06, 17:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе