Резултати от 1 до 4 от общо 4

Съскане от Sony 40W4000.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #1

    Съскане от Sony 40W4000.

    Здравейте.
    Преди няколко дни купихме нов Sony 40W4000. Телевизорът е много добър. Звукът и картината са просто перфектни. Но излезе нещо, което ме притеснява.
    Сутринта когато пуснах телевизора ми направи впечатление, че се чува някакво съскане отзад. Въпросното се чува дори и от разстояние. Малко след това установих, че съска дори и когато е в stand-by режим, но по-слабо. След доста тестове установих, че когато климатикът не работи (Mitsubishi мултисплит) и телевизорът не издава въпросните звуци и всичко си е наред. Реших, че фазата може да е слаба - смених на друга, но резултатът беше същия. Най-накрая реших да пробвам от 3-тата фаза ( тя е само за втория етаж) с дълга макара и телевизорът си се държеше супер.
    Та, въпросът ми е - възможно ли е този телевизор да е толкова капризен към тока, или просто нещо не му е наред със захранването. Как да го лекувам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    19
    #2

    Re:Съскане от Sony 40W4000.

    И на моя стария сони 32S2520 се чува едно съскане ама като си допра ухото до говорителя на стенд бай като е не можах да разбера от каде е И друго има сигурен съм че и на твоя понеже и на новото ми сони е така , като го изключа от зеленото копче на дистанциооното огасва и след 2 минути се чува нещо като реле да штраква 1 път явно всички сонита са така

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #3

    Re:Съскане от Sony 40W4000.

    Колега, аз чувам съскане не от говорителите, ами от задната страна на тв-то. А за релето не ми е направило впечатление.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    19
    #4

    Re:Съскане от Sony 40W4000.

    ами да чува се един звук след изключване отзад някаде (нещо като пържене ) и след като щтракне релето на втората минута и спира.Според мен нарочно е направено с някаква цел нещо като размагнитизирване ли нямам идея

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. SONY BRAVIA 40W4000 - Евроком кабел - Kартината прескача
    От vazmutenuser във форум Sony телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 28-01-09, 22:42
  3. Къде в София може да се види и купи SONY 40W4000 ?
    От vazmutenuser във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-06-08, 14:35
  4. Отговори: 9
    Последно: 16-12-07, 20:17
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе