Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с настройките на SONY 32v4500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    10
    #1

    Проблем с настройките на SONY 32v4500

    Здрвавейте,

    Имам следния проблем.Незнам дали е от тв-то или кабелната .
    Когато настроя цифровите програми на другия ден Тв-то губи настройките на 1-те 10 канала и трябва да ги настройвам отново.
    Дали да се обаждам в сервиза или аз не правя нещо както трябва.
    тв-то е SONY 32v4500

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    10
    #2

    Re: Проблем с настройките на SONY 32v4500

    хм прочетох една тема по долу ,
    мисля че намерих решението

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    61
    #3

    Re: Проблем с настройките на SONY 32v4500

    Цитат Първоначално публикувано от vasy
    здравейте, от няколко дни съм собственик на sony 32 v4500: http://www.sony.bg/view/ShowProduct....TechnicalSpecs
    ще споделя нещата от които не съм доволен на фона на високата цена на телевизора.
    1. с цифровия тунер за кабелна телевизия на кейбълтел изкара само 5 цифрови канала, които много често пикселизират, всички останали илизат черни. на евроком положението е същото. оказа се че за да гледам цифровите канали трябва да си купя допълнително накакво устройство, на стойност 130лв, което се пъха в съответния слот в телевизора, в което пък да се пъхне картата на кабелния оператор, която пък струва допълнително пари и т.н. въпросното нещо не се продава нито от магазините, откъдето се купуват телевизори, нито от кабелните оператори, а от трети лица - някои магазини за сателитна техника, и няма гаранции че ще работи точно с този модел телевизори и съответния кабелен оператор. това практически обезсмисля наличието на тунера за цифрова кабелна, което за мен е основното предимство на телевизорите сони пред другите марки.
    2. с цифровия ефирен тунер не се хвана нищо, не знам защо
    3. при бързи движения се забелязва замазване на образа, особено на музикалните канали, където подскачат на клиповете, явно реакцията от 8мс не е достатъчно бърза и никакви чипове за обработка на образа не могат да го компенсират
    4. функцията за изравняване на силата на звука на практика не работи. нито изравнява звука при смяна на каналите, нито когато почнат реклами с по-силен звук го компенсира по някъкъв начин.
    5. много неудобно дистанционно - дълго е над 20см, най-използваните копчета за програмите и звука са в най-долния край, ако се наложи да боравиш с другите, ръката не ги достига. ако пък искаш да избереш например канал 23, като натиснеш цифрата 2, още преди да си успял да натиснеш 3, те прехвърля на 2-ри канал, и чак после на 23-ти. може на някой да се струват дребни неща, но са дразнещи. все пак това е реномирана марка, не е НЕО.
    иначе като цяло телевизора не е лош, цветовете ми харесват, но ако можех, сега бих си купил телевизор с бърза матрица (3-4мс), може би някой филипс. надявам се да съм бил полезен с нещо.
    Всъщност хубав ли е този телевизор?
    Всъщност хубав ли е този телевизор?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    10
    #4

    Re: Проблем с настройките на SONY 32v4500

    за мен е повече от прекрасен
    като гледам HD канали няма никакво размаване или пикселизиране при бързи кадри
    аз без проблеми хващам цифровите канали
    това за звука не съм го тествал, може и така да е , но съм включил тв-то към сони дав 260 и идеално се допълват.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    61
    #5

    Re: Проблем с настройките на SONY 32v4500

    Губи ли се от картината при HD канали?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    10
    #6

    Re: Проблем с настройките на SONY 32v4500

    не
    предава перфекетно

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    76
    #7

    Re: Проблем с настройките на SONY 32v4500

    колега дай малко информация
    с какви настройки си на цветове, шарпнес , беклайт и т.н
    много ще съм ти благодарен,
    че мисля, че може да се пипне мойта машина да предава по-добре

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за Firmware за Sony kdl 32v4500
    От kaki във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 05-06-12, 19:26
  2. Sony KDL - 32V4500 - фърмуер ???
    От joni81 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-12, 19:16
  3. Firmware за SONY BRAVIA 32v4500 търся
    От sbalbb във форум Sony телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 09-06-09, 18:01
  4. Sony kdl 32v4500 някои от програмите изчезнаха
    От kdl32v4500 във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 07-10-08, 09:40
  5. Отговори: 3
    Последно: 23-09-08, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе