Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

3D филми на Sony TV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #1

    3D филми на Sony TV

    Здравейте , явно трябва да пусна тема за това .
    Така , интересува ме , как да пусна 3д филм на Sony KDL-40HX800 , който да гледам с очилата на Sony.Може ли отнякъде да го сваля ? Какъв формат трябва да е?С какво да го възпроизведа на ТВ-то , за да го гледам с техните стереоскопични очила ???? Трябва ли да си купувам допълнително 3д трансмитера....?
    Просто малко хелп за това пусто 3д , как и кога ще можем да го гледаме вкъщи .
    Дали трябва само през блурей плеър ......, или и през компютър , USB-то на ТВ.......?????

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #2

    Re:3D филми на Sony TV

    Най-общо ти трябва 3Д източник - 3Д блурей плейър, на който да пуснеш 3Д филм(май има 2-3 за сега)/сателитен канал или евтл. от компа, чието видео да е 3Д(тук импровизирам, не съм на ясно).

  4. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #3

    Re:3D филми на Sony TV

    Цитат Първоначално публикувано от chavi
    ....
    Трябва ли да си купувам допълнително 3д трансмитера....?
    ????
    Изглежда трябва !

    Мислех си че след като си броил една торба пари ще получиш завършен и функционален продукт. Да ама не. След като могат да изцоцат още малко кинтове от публиката, SONY са решили да го направят. Те го наричат "Съживете своя 3D телевизор"

    Enjoy!


  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #4

    Re:3D филми на Sony TV

    Вече има mkv рипове на 3D филми и цели 3D Blu-ray, които могат да се гледат от компютър към 3DTV.
    Не съм го пробвал, но пише че ставало.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #5

    Re:3D филми на Sony TV

    Аз пробвах и нестава, немога да разбера обаче защо.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #6

    Re:3D филми на Sony TV

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    Аз пробвах и нестава, немога да разбера обаче защо.
    HDMI 1.4 ли използва?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #7

    Re:3D филми на Sony TV

    Не през локалната мрежа.
    Но аз мисля че разбрах какви трябва да са филмите за да се гледат със стереоскопичните очила - 3DBD релизи, това ми го каза lazarus18 и мисля че е така, другите формати са за другите анаглифни очила.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #8

    Re:3D филми на Sony TV

    Свалих си един мач от световното на 3D обачен нещо не съм много доволен, остават сенки на играчите когато се движат и малко е като на забавен кадър, може би трябват някакви по специфични настройки или очилата на самсунг са скапани.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    31
    #9

    Re:3D филми на Sony TV

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    Не през локалната мрежа.
    Но аз мисля че разбрах какви трябва да са филмите за да се гледат със стереоскопичните очила - 3DBD релизи, това ми го каза lazarus18 и мисля че е така, другите формати са за другите анаглифни очила.
    3DBD са рипове от Blu-ray 3D филми. По-добре е да си сваляш направо Blu-ray 3D ако имаш възможност от някъде. Най-евтиния вариант е през компютър с 3D видео карта.
    Ето две предложения:
    IMAX - Grand Canyon Adventure: River at Risk (2008) Blu-ray 3D 1080p AVC DTS-HD 5.1 - 22,33 GB
    Ice Age: Dawn of the Dinosaurs 2D + 3D ISO 1080p Blu-ray EUR DTS-HD MA 5.1 AVC - 46,61 GB

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #10

    Re:3D филми на Sony TV

    Да аз знам че мога да ги гледам и през компютъра но искам да пробвам на ТВ-то как се вижда, все пак толкова пари дадох за телевизор 3д и още не съм гледал един филм.

  13. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #11

    Re:3D филми на Sony TV

    Погледни 3D Vision Blog има доста трейлари на 3D фимлчета. При мен кюфтетата изглеждат най-добре

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #12

    Re:3D филми на Sony TV

    Здравейте. От няколко дена се мъча да подкарам 3Д филми на Sony Bravia KDL-40NX710. Взех си 3Д очила и 3Д трансмитер на Sony, но пак немога да ги подкарам от лаптопа към ТВ-то, вече се замислям дали изобщо става да се гледат от компютър към 3DTV. Тегля филми с формат 3D.BDRip.x264.DTS-WAF и всякакви подобни 3DBD формати, също така пробвах и
    Sharks 3D 2004 Blu-ray 3D 1080p AVC DTS-HD HR 5.1 - MiB но няма никакъв 3Д ефект.
    Моля за помощ.

  16. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #13

    Re:3D филми на Sony TV

    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    Здравейте. От няколко дена се мъча да подкарам 3Д филми на Sony Bravia KDL-40NX710. Взех си 3Д очила и 3Д трансмитер на Sony, но пак немога да ги подкарам от лаптопа към ТВ-то, вече се замислям дали изобщо става да се гледат от компютър към 3DTV. Тегля филми с формат 3D.BDRip.x264.DTS-WAF и всякакви подобни 3DBD формати, също така пробвах и
    Sharks 3D 2004 Blu-ray 3D 1080p AVC DTS-HD HR 5.1 - MiB но няма никакъв 3Д ефект.
    Моля за помощ.
    Понеже преместиха темата е ето тази https://forum.setcombg.com/index.php...,47008.0.html. Аз съм я писал. Прочети я и кажи дали си се справил с подкарването на филмите.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    84
    #14

    Re:3D филми на Sony TV

    Здр имам телевизор Sony Bravia 40ex420 кажете само 3D очила ли ми трябват или и някакъв плеър

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #15

    Re:3D филми на Sony TV

    Цитат Първоначално публикувано от koko_ronaldo
    Здр имам телевизор Sony Bravia 40ex420 кажете само 3D очила ли ми трябват или и някакъв плеър
    Трябва ти и друг телевизор /плюс плеър и очила/.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  2. Sony Bravia KDL-46HX850 & PS3 - как да гледаме 3D филми
    От MLS във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 15-11-12, 14:25
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 21:27
  4. Плейване на филми на SONY DAV-DZ340 ? Препоръчайте...
    От eternal_frost във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-11, 13:08
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе